Zaman: 04 Ara 2020, 01:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 12:19 

“ Süper Lig'de MKE Ankaragücü ile 2-2 berabere kalan Göztepe'nin teknik sorumlusu Ersan Parlatan, "Bugün aldığımız 1 puan da değerli." dedi. “

Kendi evinde lig sonuncusu takıma karşı alınan 1 puana sevinemezsiniz. Teknik ekip hangi kulüpte olduklarının hala farkında değil. Oyuncularada kızmamak lazım. Bu vizyonsuzlukla üst sıraları hedefleyemeyiz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 13:53 

ilhan hoca gençlerbiliği maçına da mossoro ile başlarsa benim gözümde hiçbir değeri kalmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 14:44 
Kullanıcı avatarı

Süper ligdeyiz, stadımızda yapıldı, suya sabuna dokunmadan takılalım zihniyeti bize ters, genetik yapımıza aykırı. Bir şekilde artık bu hedefsiz halimizden kurtulmamız gerek.
Bu işlerin öyle büyük paralarla değilde, akıllı ve işi bilen transfer sorumlusu kişiler ile yapılabileceğini diğer kulüpler örnekleri ile gösterdi. Kulüpte huzursuzluk kaynağı yaratan yönetici, sorumlu, görevli, çalışan varsa onlarda bir zahmet Göztepenin selameti açısından gönderilmeli. Dünyanın sonu değil, bulurlar illaki bir iş.
Transfer, takım bunlar bir şekilde düzelir ama öncelik bu olumsuz zihniyet ve onu besleyenler olmalı.

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 15:49 
Kullanıcı avatarı

Tequlia yazdı:
topçusundan tribünden kapağı kulübe atmış idari kadrosuna kadar komple revizyona girmeden bu iş olmaz. Köy kıraathanesindeki ortamdan beter bir ortam var kulüpte.
Katılıyorum. gozgoz.com da indirim vardı biliyorsunuzdur hem destek olmak hem de eşe dosta vermek amacıyla 400₺ ye yakın alışveriş yaptım. Şöyle söyleyeyim 10 parça sipariş verdiysem 5 inin bedeni yanlış 1 tanesini de defolu geldi.
Yani ayıptır yazıktır günahtır ya ben direk arkadaşıma kargolatsaydım hediye olarak lekeli sweeti ne olacaktı?
Gittikçe büyüyor muyuz yoksa küçülüyor muyuz ben bilemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 20:18 

Gktuğ yine çok kötüydü o penaltıyı kurtarmalıydı oscar scorone nin firikiğide allahtan köşeye değil üstüne geldi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2020, 08:25 

Kasımpaşa ve Alanyaspor'un yaptığı transferleri alkışlamaktan ellerimiz nasır tuttu.Bizde hala yaprak kımıldamıyor.Dönüyoruz dolaşıyoruz aynı yere geliyoruz.Kadromuz yetersiz.Gençlerimiz daha yetersiz.Bunu görmüyoruz,görmek istemiyoruz maalesef.
Sen Tamer Tuna'ya Jahovic,Sinan Gümüş,Podolski verirsen başka Jerome,Deniz Kadah verirsen başka.
Kadro yapımızdan dolayı İlhan Palut'a çok fazla yüklenmek doğru olmasa da bende hayal kırıklığı yarattı maalesef.
Yeniasır'dan Burak bir haber yapmış.Göztepe sene sonu için Deniz Kadah'la masaya oturacak yazmış;
Soru 1 : Masa rakı masası mı ?
Soru 2 : Konuşacakları konu Deniz Kadah'ın emeklilikten sonraki planları mı ?

Velhasıl Göztepe'den hiçbir haber olmayınca buraya geliyoruz iki kelam okuyalım diye saçmalıyoruz da saçmalıyoruz.İcraat hiç yok.Bu yönetim anlayışıyla çok zor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2020, 08:53 

axo yazdı:
Gktuğ yine çok kötüydü o penaltıyı kurtarmalıydı oscar scorone nin firikiğide allahtan köşeye değil üstüne geldi

Göktuğ çok iyi kaleci olmayabilir ama bu yorumda ironi yapıldı sanırım.
Kalecik oynadıkça gelişir. Çocuk önündeki ruhsuz defansa rağmen hatasız maç çıkarttı. Keşke Manisa'dan sonra yine direk oynayabileceği bir takıma kiralansaydı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2020, 09:15 

öncelikle alt yapı oyuncalarımızla ilgili daha dikkatli seviyeli yorumlar yapılmalı bunlar bizim öz çocuklarımız.

Göktuğ aslında yetenekli, fiziği iyi ve o fiziğe göre hızlı da sayılır ama gel gelelim kendine güveni hiç yok bu maçlarda duruşuna konsantresine yansıyor, çok ürkek duruyor bu yüzden bir bakıyorsun olmayacak gol yemiş , bir bakıyorsun olmayacak topu çıkarmış.

böyle topçuları bir alt ligde full oynama garantili kiralayacaksın.
ztn yedek kaleci dediğin yaşlı olur yılda birkac maç oynayacak tecrübeli biri oturmalı şans geldi mi tecrübesiyle kotarmalı.
yoksa gençler senede birkaç maç oynayacak diye bekle babam bekle eriyip gidiyorlar böylece değerlerimizi kaybediyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2020, 12:03 
Kullanıcı avatarı

İlhan Palut niye eleştiriliyor? Verilen ara sonrasında takımı lige adapte edememesi,mücadele etmeyen isimlere yine forma vermesi,farklı taktikler denememesi,gençlere forma vermemesi vs. Kadro kalitesi sakatlar illaki etkilemiştir Palutu ama tek bir soru soruyorum Göztepe takımı topçuları karşıdaki oyunculardan neden daha az mücadele ediyor? Bunun hiçbir geçerli açıklaması yok işte. Bu saatten sonrada ha Tamer ha Bayram ha İlhan 3 yıldır öylede ligde kaldık böylede Sepil kendi altındaki yapılanmadan başlayarak klübün gerçekçi hedeflerini belirlemeli ve o hedef ekonomik veya sportif sene sonunda kim işini yapmıyorsa veya yetersizse yol vermeli klüp ciddi yapıda olmalı. Ligde kaldık yeter kesinlikle bizim yapımıza uygun değil 3 yılın sonunda gördük bunu. Ben taraftar olarak gece yatarken,yolda giderken işte çalışırken vs. bu gamsız yenilgiyi hazmeden oyuncuları lig sonuncusu takımdan alınan 1 puanı değerli gören teknik ekibi sindiremiyorum şahsen.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2020, 12:41 

haklısınız ironi yaptım elde satır giyotin dolaşanlar gözükmeyince bursada tam 1 yıl oynayıp mılyon euroya transfer olan okanı gördükten sonra Göktuğ bu sezon bizde 11 maç oynadı liğ sonuna kaDAr bu 14 olacak tecrübe içinde fena değil önünde beto hoca seni antalyaDA 3 YILDA 5 maç oynamış kaleci ile takaSA vermiş son gün kurtarmışın önün tehlike arkanda hoca desteği yok müdafa 2 yıldır top oynamayan atınç öbürü nasıl gol yedirime uğraşan titi gelde oyna

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], king10bucuk, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye