Zaman: 01 Eki 2020, 10:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 19:51 
Kullanıcı avatarı

Maksat her şeyi boklamak değil. Ben kendi takımım olmadığı halde Fenerbahçe'nin, Konyaspor'un oynadığı futboldan nefret ediyordum. Hele Konya'daki son dönemi hepten fecaat.

İçeride 2 maç kazanamasın; üçüncüde n'olacak hep beraber görürüz. Modern futbola zıt bir hocayı Göztepem'in başında görmek istemiyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 20:47 

A.Kocaman geleceğine İlhan Palut kalsın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 22:46 

terso yazdı:

Aynı fikirdeyim. Aykut Kocaman'ın oynattığı oyun bize uygun falan değil. İlhan Palut felsefe olarak çok çok daha uygun bizim yapımıza. Benim gönlüm Okan Buruk'ta kaldı tabi hala ama artık bizim boyumuzu çok aştı, çok geliştirdi kendini. Ekonomik olarak olma şansı yok. Her sene hoca değiştirmek artık kötü bir alışkanlık halini aldı. O yüzden İlhan Hoca ile devam etmek ama iyi bir kadro mühendisliği yapmak lazım... En azından Avrupa kupaları için oynama zamanı geldi artık...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 22:48 
Kullanıcı avatarı

3 yıldır kaleni başarılı bir şekilde koruyan adamla kalmak istemesine rağmen sözleşme yenilemiyorsun soner gidiyor, alparslan gidiyor ee gerisi çöp zaten .Herkes yaz döneminde bir kalp doktoruna gözüksün seneye neler olacağı açık . Yeminle şu alanyanın , kasımpaşanın bulduğu adamlara imrenmekten helak oldum ,kim gelirse gelsin yeter ki biraz iş ahlakı olsun ya .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 23:05 

Beto dahil alayının orriğe kadar yolu var.Alpaslan,halil serdar ve abilerinin ise orriğinin orriğine kadar yolu var.Eğer imkan varsa bu haftadan itibaren prof lisansı olan gençler ile sahaya çıkılsın,önümüzdeki sene de hentbol takımı oyuncularına lisans çıkarılsın en azından şerefle mücadele ederler.TD ise de Özcan kızıltan biçilmiş kaftan bu taraftara

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2020, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Valla ben en azından 2-3 gence sözleşme yapılsın diye kendimi paraladım, her iki posttan birinde yazdım neredeyse. Koskoca kulüpte bir Allah'ın kulu da demiyor ki: ''Ulan şu Binici'ye falan sözleşme yapalım, Mossoro veya Deniz'in yerine yedekten bu çocukları oynatalım.''

Maaşlar yattıktan sonra umurları değil yahu. Bir tane oyuncuya destek ol, çıkmasına vesile ol. Biz de diyelim ki; falanca oyuncuyu İlhan Kaptan çıkardı ya da prof olması için ısrar etti. Küfür kıyametle yolladığımız Ali Gültiken'in İlhan'dan fazla faydası oldu bu takıma. Gitti Halil'i getirdi, prof sözleşme yaptı. Kaç senedir oynatıyoruz iyi kötü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2020, 02:12 
Kullanıcı avatarı

Açıkçası şu son performanslardan sonra kim gitse üzülmem.

Serdar istikrarsız gidebilir. Soner ilk yarıdaki performansını sergileyemiyor. Düşünün Başakşehir geçen sene ilk 18de bile düşünmedi. Beto hava topunda çok zayıf ve hatalı goller de yiyor. Alpaslan yetenekli, hırslı ama karakter olarak uyumsuz gibi. Bu oyuncular hangi takıma gitse bizdeki iyi oldukları performansları yakalayamayacaklar ve yedek kalacaklar.

Mossoro, Deniz Kadah gidiyor zaten.

Castro ile devam edilebilir belki. Standart oyunu olmasa da standart mücadelesi var, elinden geleni yaptığına inanıyorum. Kamil ve Tripiçin gerçek performanslarını seneye göreceğimizi düşünüyorum. Faydalı olacaklar bana göre. İkisi de hırslı. Jeromela sözleşme uzatalım isterim. Çalışkan adam. Sağlıklı bir Atınç çok iş görebilir. Titiyle devam edebiliriz. Berkanla devam edebiliriz as sol bek almak gerekliliğiyle birlikte. Gassama ne olursa olsun fena bir sağ bek değil. Bu sene Afrika kupasından kafası dağınık geldi. Poko sakatlık sonrası düşüş yaşadı, gelecek sezon yine sağlam gelebilir. Halil yedek veya as yine de elinden geleni yapıyor.

Serdar, Beto, Soner kesin kalmalı diyebilirdim haftalar önce ama artık gitmelerinden memnun olurum. Çünkü şu geldiğimiz noktada performansları beklenenin çok altında. Gitmeleri onlar için de iyi olacak diyemeyeceğim, kendileri bilir. Napoleoni de oynuyormuş gibi yapıyor sanki. Çok kayboluyor maç içerisinde, gidebilir. Bu adamların hiç biri de ucuz değil.

Kalanlarla birlikte, adam akıllı 3 5 transfer yaparsak gelecek sene daha iyi olabileceğimizi bile düşünüyorum.

Kendini takımdan yukarıda görenler istediği yere gidebilir. Göztepe başarılarını hep hırslı ve takım oyununun bilincindeki oyuncularla yakalamıştır.

Sepil insan sarrafı arkadaşlar en az sen ben kadar bir Göztepeli gibi düşünüyor. Futbolcuların hal hareketlerini gözlemliyordur o da. Yeter ki bundan sonraki transferlerde isabetli davransınlar. Gidenlerin eksikliğini hissetmeyiz öyle olursa.

En önemli hareket artık transfer aklı olan insanları dinlemek olur. O karavana transfer fikirlerini verenleri dinlemesinler bundan sonra.

Sepil ortaklığında yeni bir yatırımcı gelecekse de ben faydalı olacağını düşünüyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2020, 06:28 
Kullanıcı avatarı

terso yazdı:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2020, 07:06 

Bence İlhan Palutla bir sene daha devam edilmeli. Buradaki diğer renkdaşlar kadar olumsuz bakmıyorum performansına. Ligi kafalarında bitirmiş oyuncu topluluklarına en tecrübeli hocalarda pek etki edemedi. İnşallah kalan maçlarda formayı hak edenlere verir.
Betoya şu anki kontratından daha iyisi teklif edildiği halde başka teklifler için bizi bekletti diye biliyorum. Yani yeni sözleşme için sezon sonu beklendi diye bir durum yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2020, 08:50 
Kullanıcı avatarı

brk35 yazdı:
Aykut kocamanin oynattığı futbol o bu hepsi eleştirilir eyvallah fakat bir gerçek disiplinli prensipli bir hoca belki şu anda ihtiyacımız olan şey bu . Zamanında bütün baskılara rağmen ozan tufanı milli futbolcu fb de kadro dışı bırakmış Nuh deyip peygamber dememiş bir adam belki bizim yönetimi disiplinsizligin lakayitligin hakkından gelebilir.

Fakat tabiki şöyle bir durumda bizim yönetim yine saçma sapan futbolcular getirirse değil Aykut kocaman morinyo gelse bir şey olmaz. Yine kafa olarak futbolu çoktan bırakmış Alper Potuk ismi geçiyor bu söylenti gerçekse akıl fikir versin Allah söz yok halan daha ders almadilarsa bu işlerden ..
Bence ilhan palutun yerine bir hoca gelecek ise O ozanı kadro dışı bırakan değil kazanabilecek biri olmalı diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hazar23, JoSe, mmcg, Pomak_1925, ReneHiguita

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye