Zaman: 20 Eki 2020, 05:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 01:24 

Topçular çoktan kapatmış sezonu zaten pek bı numaraları yoktu iyice salmışlar kendilerini. Üstüne bir de tecrübesiz diyebileceğimiz bir hoca o var dolayısıyla o da motive edemiyor bu ve benzeri motivasyon durumlarinda papaz veya kendini bir kanitlamis hocalar herzaman avantajdır onun dezavantajı da var
Diğer bir konuda ilk bu iki yabancı transferi yapıldığında yazmıştım , bu oyuncular direk katkı veremesi için mi alındı yoksa ya tutarsa diyemi yani ihtiyaç varmiydi halili jeromu kesemeyecek adamı neden aldık.

Bu adamların geldikleri ligler bizim PTT 1 lig ayarında ligler illaki katkı vereceklerdir karakterlerinden dolayı ama benim çok büyük beklentilerim yok . Bunlar bizim kuzey fetişi bu güne kadar başarılı transferi olmayan scout ekibinin işi . Sene sonunda bu konuyada çare bulunmalı 3 yıl oldu elle tutulur bir oyuncu bulamadılar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 02:37 

brk35 yazdı:
Daha öncede yazdım klüpler alınıp satılacak şirketlesecek , halka açılacak , yatırımcı gelecek, bunda gocunulacak ve ya kötü birşey yok artık futbol düzen böyle ,bu kıt akıllılarin derdini anlamadim tam olarak
Umarım sizde bir an önce sirketleşirsiniz böyle surunmezsiniz yine para toplamaya çalışıyor musunuz temmuzda ödeme varmış Allah kolaylık versin.
Uzun lafın kısası sizinde başınıza gelmesi gereken hayırlısı olan şey ile dalga geçiyorsunuz aklinizca. Ya sirkerleseceksiniz yada daha çok cebine 3 5 milyon koyan adamların skini yalamakla , sağ da solda para dilenmekle ,havalimanlarında çarşıda saçma sapan adamlara karşılama yapmakla geçecek ömrümüz .

beni kandır ama kendini kandırma
gün geldi kendini amatörde buldun başka zaman antepli bi imamın oyuncağı oldun bir gun aliağa bir gun rota koleji oldun açıkçası size üzülmüyoruz acıyoruz :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 03:17 
Kullanıcı avatarı

Hastalıktı sözleşme bitişiydi falandı filandı çok bahanesi vardır bu topçuların ama ben şunu anlamıyorum senin bu klüp ile sözleşmen var paranı burdan kazanıyosun çıkıp en azından rakip topçusu kadar isticeksin kardeşim şu maçı kazanmayı. Bu nedir ya? Vücut dillerinden belli İzmirde deseler oraya kadar gitmeden 3 puanı verin çoğu tamam der. Bu kadronun miadı doldu bunu görmek lazım ama iş bilmez yönetimdekiler ve transferi yapan ekip kimlerden oluşuyosa küme düşürtürler çünkü bu klüpte işini bilerek yapan çok az kişi var.

Bonservis verip getirdiğimiz adamları hoca kazanamıyor,takım içinde pas atmıyolar Kamile deniyor,Halil boş boş ortalar açıyor olan bizim yıllarımıza ve klübün geleceğine oluyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 10:36 

nos yazdı:
brk35 yazdı:
Daha öncede yazdım klüpler alınıp satılacak şirketlesecek , halka açılacak , yatırımcı gelecek, bunda gocunulacak ve ya kötü birşey yok artık futbol düzen böyle ,bu kıt akıllılarin derdini anlamadim tam olarak
Umarım sizde bir an önce sirketleşirsiniz böyle surunmezsiniz yine para toplamaya çalışıyor musunuz temmuzda ödeme varmış Allah kolaylık versin.
Uzun lafın kısası sizinde başınıza gelmesi gereken hayırlısı olan şey ile dalga geçiyorsunuz aklinizca. Ya sirkerleseceksiniz yada daha çok cebine 3 5 milyon koyan adamların skini yalamakla , sağ da solda para dilenmekle ,havalimanlarında çarşıda saçma sapan adamlara karşılama yapmakla geçecek ömrümüz .

beni kandır ama kendini kandırma
gün geldi kendini amatörde buldun başka zaman antepli bi imamın oyuncağı oldun bir gun aliağa bir gun rota koleji oldun açıkçası size üzülmüyoruz acıyoruz :lol:

Sizi kandıran kandırdı zaten bı tur playboy bindi bı tur folkartci bindi sonuç aynı sıradakini bekliyorsunuz ve su an ki durumla bakıldığında kim acınacak halde sence?? Bilmem kaçıncı ligde hala sağdan soldan para dinlenen mı yoksa süper ligde olan mı ??
Rota koleje ha voleybol takımından bahsediyorsun, peki sana dyo boya Karşıyaka pınar karşıyaka desem ne dersin ?? Ama onlar sponsor bık bık bık başlayacaksın Hah işte onlar sponsor .
Ben yine bir Göztepeli olarak yine söylüyorum umarım bir an önce sirketleşirsip süper Lige gelirsiniz tekrar mücadele ederiz beraber şampiyonluk yarışları veririz bunu bütün kalbimle söylüyorum . Ama siz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 11:04 
Kullanıcı avatarı

Fazla ayrıntıya gerek yok, kendilerini taraftarın üstünde görenler var oldukça hedefler asla büyümeyecek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 12:01 
Kullanıcı avatarı

Abramovich'e mektup yazıp bizi al diyen birileri vardı sanki. Sevdamız bjk diyen playboyu meşaleler ile karşılayan, folkart bizi alsa da siketlessek diye dua edenler. Ama gel gör ki hiç biri yatırım yapmaya değmeyecegini düşündü ki istekleri asla gerçekleşmedi. Şimdi bu hazımsızlığı çok iyi anlıyorum. Şehirde esamen okunmuyor, ezeli rakip olarak gördüğün Göztepe (ki aynı şehrin iki takımı olması haricinde ben öyle bir ezeli rekabet olduğunu da düşünmüyorum) şehrin tek temsilcisi olmuş, semtindeki stadında süper ligde mücadele ediyor, bir de katarlilar kulübe ortak olursa neler olabileceğini hayal bile edemiyorlar. Haklılar.
Siz yine de bir abramovich'i tekrar yoklayin belki SPONSOR olmayı kabul eder.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 13:37 
Kullanıcı avatarı

Titi ile mutlaka anlaşılmalı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 18:36 
Kullanıcı avatarı

extranjero yazdı:
Titi ile mutlaka anlaşılmalı.

Onun yerine bir asalağı daha kadroda tutmak varken as oyuncuyla anlaşılır mı hiç. Göztepe’de istikrarlı oyuncular sevilmez, takıma katkı sağlamayan asalaklar değer görür.

Beğenmediğimiz ya da yetersiz bulduğumuz Titi’yi, Berkan’ı falan mumla arayacağız maalesef.

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 23:08 
Kullanıcı avatarı

Alt sırandaki Antep nasıl savaşıyor 1 puan için. Adamların 90+ da abuk subuk bir sebepten golü iptal ediliyor bir daha atıyorlar, sen eline verilen bedava penaltıyı koruyamıyorsun. Yine ayar oldum bunlara ne vardı da başlattılar şu ligi ya.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2020, 00:03 

Göztepe 2020-2021 sezonu kaleci Günay yakışır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye