Zaman: 01 Eki 2020, 11:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4238 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 424  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2020, 22:58 
Kullanıcı avatarı

Önceden hergün worldometers.info/coronavirus sayfasindan bakardim kac kisi vefat etmis, ülkeler ne durumda diye. 1 haftadir sayfayi hic acmamisim bile. Yalniz degilim galiba.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2020, 23:00 
Kullanıcı avatarı

Matthaus yazdı:
Sayıların saklandığı günlük verilen sayıların birbirine yakın olmasından belli değilmi yahu ? Ne yani her gün arada 4,5,7 bazende 13 bu kadar yakın olması tesadüf olamaz herhalde. Günlük yapılan test sayısı çoğunluk 30, 40 hiç 27, 36 olmadı. Bu değerler 40 gün verildiyse otuzunda ölü sayısı doksanlarda gezdi.

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gercekten cok dikkat cekici bu. Bir kaç gün 90-99 arasi. Sonra bir kaç gün 100-110 arasi. Hiç 95, ondan sonra 70, ondan sonra 115 falan degil. Hep bir kac gün birbirine yakin.

Takip etmekten bile sıkıldım ben artik. Sayılar hic gercekci gelmiyor bana.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 00:33 
Kullanıcı avatarı

millet sıkıldı artık kimsenin evde saklanacak hali(maddi sebepler) ve isteği yok. herkes maskeyi takarım işime gücüme bakarım moduna geldi. bu işin aşısı bulunmadan sıfır risk olmayacağı için, eski sosyalliğimizi unutarak uzun bir müddet böyle yaşamaya alışacaz gibi duruyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 01:06 

Sorulan her sorunun mantıklı izahı var. Yüz kere anlatıldı. Yine anlatılır da, @lombardo haklı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 01:28 
Kullanıcı avatarı

Türkiye, koronavirüsle mücadelede kullanılmak üzere Fransa'nın Orne bölgesine tıbbi yardım malzemesi gönderdi.
Orne Bölge Senatörü Nathalie Goulet, Türkiye'den tıbbi yardım talebinde bulunmuştu.

:) şaka gibi

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 01:57 
Kullanıcı avatarı

Buradaki abiler,kardeşler konunun ne kadar ciddi ve siyaseti çok aşan bi durum olduğunun farkında diye düşünüyorum..Şahsi fikrim baştan beri açıklanan her şey koskoca bir yalan..Malesef bu yalan devam ediyor ve edecekte..Lütfen dikkat edin..Turizm sezonu açılsın diye zaten çok çok eksik gösterilen verileri iyice düşürenlere kanmayın..Bunlar için para insan hayatından daha önemli çünkü..Asıl dikket etmemiz ve akıllıca düşünmemiz gereken şu an...Herkese sağlıklı günler dilerim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 02:02 
Kullanıcı avatarı

Fransa'nın Orne bölgesine Tıbbi yardım gönderen Devlet bana maske göndermiyor ya vallahi hayretler içerisindeyim.
Telefon numaramda mı sıkıntı var kod gelmiyor,e-devlet başvurularım mı gitmiyor acaba?
Kasıtlı olsa bu kadar yapamazlar.
Bez maske var 3-5 tane aldığımız yıkayıp yıkayıp onları takıyoruz.
Kıçı kırık maskenin peşinde değiliz Şükür olsun ama insan tutuluyor şu duruma,canı sıkılıyor.
Neyse siyasete girer falan yazdıklarımız yanlış anlaşılır sonra.Muhteşem yönetilen süreci saçmalayarak baltalamayalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 02:23 
Kullanıcı avatarı

Bu 2 ay sonunda hadi beyler her yeri açtık normal şekilde hayata dönüyoruz demek bana enterasan geliyor. Hayatımızda bir takım değişiklikler olacakta neler olacak göreceğiz. İlk berberleri açın ilk kez bu kadar uzadı saçlarım daha 1 ay var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 04:40 
Kullanıcı avatarı

Moskov1925 yazdı:
Parçalıaşk yazdı:
selamlar, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum :

yakın arkadaşım tekstil işinde, ultrasonik maske üretimi gerçekleştiriyor bir süredir yurt dışına. iş hacmimini arttırmak için yurt dışında herhangi bir şehirde toplu talebi olan firmayla bağıntı kurabilecek kişiye ya da kişilere komisyon verebileceğini söyledi.

aklınızda bulunsun.

Tamam hocam burda Almanya da benim bu islerle ilgilenen bir arkadasim var onunla görüşüp sana donus yapacam bu arada sayi konusunda ufak bir bilgi verebilirmisin kac adete kadar uretim gücü var mesela

hiç bilmiyorum valla, söyle laf arası bir sohbette söylemişti ama çok çok uzun zamandır yurtdışına ihracat yapıyorlar ki zaten hali hazırda marka sahibiler. sorar yazar sana.
sen de pm den yazarsan veririm numara şirket adına konuşur arkadaş seninle. cömert insanlardır komisyon konusunda herkese hakkını verirler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2020, 05:13 

İlk hafta sonu yasağımız büyük bir skandala neden olmuştu.Sonra 4 gün ve bu hafta 3 gün yasak.Heralde bu garabet uygulama birtek bizde vardır.Bu şekilde yapılan yasağın faydadan çok daha fazla zararı var ! İlk yasak dan önce insan gayet ciddiyet almış sokaklar bomboş kalmıştı.Özellikle 4 günlük yasak öncesi ve bitiminde heryer dolup taştı.ve Yine bu günlük yasak önce ve muhtemelen sonrası yine Coronasız günlerden bile daha büyük kalabalıklar göreceğiz.Halen ülkemizde 70binden fazla vaka var.Yalanlar ve saçma sapan uygulamalarla nereye kadar gideceğiz bakalım.Satılık medya ile sürekli başarı edebiyatları ile millet uyutulsada gerçeğin çok farklı olduğunu bilen biliyor...
Yalana bir örnek verelim. Bursada bakanlığa göre 5 ölüm verildiği gün yine resmi olarak Bursa büyükşehire bağlı mezarlıklar müdürlüğü 18 cenaze defin işlemi yapmıştı ! corona sebepli definler özel olarak yapıldığı için belli prosedürler uygulanıyor...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4238 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 424  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kskgaltayfa, llAltay, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye