Zaman: 22 Eki 2020, 21:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4271 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 428  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 21:05 
Kullanıcı avatarı

tombulşişe yazdı:
https://eksisozluk.com/isvecten-hasta-getirme-mevuzusunun-yalan-cikmasi--6494442?a=popular

Herif uçağa yürüyerek geliyor. :shock:

Yazık yazık ..

Namussuz. Utanmada yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 21:07 
Kullanıcı avatarı

Hayirli işler .
Bunlara inanan ,gurur duyan arkadaşlar vardı. Onlarada geçmiş olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 21:10 

Test sayıları azalmaya başladı,ilk testler başladığında belirti gösteren ateşi yüksek olan kişilerin alındığı yazıldı. Bu süreçte çalışma hayatına devam edip benim gibi paranoyak hale gelen birçok insan vardır. Ateşi normal çıkan ama testi pozitif çıkan vakalar olduğu da yazıldı. Test yaptırmak isteyen biri kardeşim ateşin normal yeterli belirtin de yok deyip test yapılmadan geri mi çevriliyor yoksa o insanları da teste alıyorlar mı artık ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 22:23 

çokatarım yazdı:
Test sayıları azalmaya başladı,ilk testler başladığında belirti gösteren ateşi yüksek olan kişilerin alındığı yazıldı. Bu süreçte çalışma hayatına devam edip benim gibi paranoyak hale gelen birçok insan vardır. Ateşi normal çıkan ama testi pozitif çıkan vakalar olduğu da yazıldı. Test yaptırmak isteyen biri kardeşim ateşin normal yeterli belirtin de yok deyip test yapılmadan geri mi çevriliyor yoksa o insanları da teste alıyorlar mı artık ?

Geri çeviriliyor. Bana bağlı çalışan çok sayıda personelde pozitif çıktı. İlave olarak 2 personeli de sonra ben gönderdim yakınlar diye onlara yapmadılar.

Bu arada bizim çocukların durumu iyi ufak şeyler dışında belirti bile yok. Sadece 47 yaşında olan arkadaşın 14 gün sonra da pozitif çıktı, 19. günde de yine test yaptırdı yine pozitif. Ama onda da ufak şeyler dışında belirti yok ciğeri de temiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Askerlik yaptığım için toplumu iyi tanıdığımı düşünüyorum. Uyuşturucu kullanmak için birlikten kaçan herifler vardı. Bu haftasonu sağlam rezaletler çıkacaktır. Allah polislerin yardımcısı olsun. Şu ortamda dışarıda olmak bile yeterince geriyor insanı. Bir de it kopukla uğraşıyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 22:53 

bugün herkes sokaklardaydı. maalesef çok erken rehavete girdik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 23:05 
Kullanıcı avatarı

İsveçli hasta mevzusu son dönemlerde klasikleşen Ak tiyatroların yeni piyesi olduğu netleşti...
Eleman köken olarak Konya kulu daha mazileri ise Dersim! Ancak işin daha vahim yanı Sağlık bakanı dahil Akpli bazı siyasilerin akrabası ve partinin yurt dışı temsilcilerinden! İsveçe iltica ederken sunduğu sebep Akplilerin iyi okuması gereken bir sebep. Türkiyedeki ırkçılık nedeni ile iltica talep etmiş Aile! Şimdi daha da gururlanabilirler... Şahıs havalimanında yürüyerek görülüyor, hastanede pozlar veriliyor ve covid19 yok! Kardiyoloji bölümünde bakılıyor 1 milyon euro vergi ödeyen isveç vatandaşına... Bu arada Bakan beyin instagram hesabında bu olaya 1.3 milyon beğeni yapılmış. Gayet düşük bütçeli büyük propoganda... Tabi midesi olan için iğrenç...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 23:07 
Kullanıcı avatarı

ne kadar seviyoruz manipülasyonu. yeterki bir şeyi karalamak olsun veya onu desteklemek için olsun. bir tane isveçteki adam üzerinden tepiniyor herkes. halbuki bugün rusyada tıp okuyan türk öğrenci haluk ambulans uçakla türkiye'ye getirildi. az önce sağlık bakanı bilgi verdi;

sadece bu yıl 453 hasta 211 ambulans uçakla taşınmış. ve ücretsiz olarak yapan tek ülke olduğumuzu söylüyor. bir gün o ambulans uçak her hangi bir şekilde bir yakınımız sevdiğimiz için lazım olabilir. yapılan her güzel şeyi karalamak, kötü demek hangi level aklım almıyor artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 23:29 

vosvos yazdı:
çokatarım yazdı:

Geri çeviriliyor. Bana bağlı çalışan çok sayıda personelde pozitif çıktı. İlave olarak 2 personeli de sonra ben gönderdim yakınlar diye onlara yapmadılar.

Bu arada bizim çocukların durumu iyi ufak şeyler dışında belirti bile yok. Sadece 47 yaşında olan arkadaşın 14 gün sonra da pozitif çıktı, 19. günde de yine test yaptırdı yine pozitif. Ama onda da ufak şeyler dışında belirti yok ciğeri de temiz.

Hocam pozitif vaka ile teması var derlerse yapılmak zorunda. Bizim ana tarafında 20 kişi gitti test yaptırdı o şekilde. Dayımların apartmandan birçok komşusu yine aynı şekilde test yaptırdı.

Ama temas yokken gidersen belirtileri göstermediğin yapmıyorlar test

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2020, 23:30 

vosvos yazdı:

Personellere geçmiş olsun,tez zamanda iyileşmelerini dilerim sende de bir sıkıntı olmaz inşallah. Çevresinde pozitif vaka olan insanları bile teste sokmayan sistem bir hafta sonra yeni vaka olmadığını da beyan edebilir.
İyiye giden bir tablo çiziliyor,hayatına normale döneceği tarihler konuşulmaya başlandı bunun getirdiği rehavet oluşmaya başladı herkeste.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4271 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373 ... 428  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kei, kenzel, körfezlee, Majestic-12 [Bot], pirlo35, Rhcp16, scuba1912, seyfi, vince1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye