Zaman: 25 May 2020, 13:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4010 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 401  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 10:48 
Kullanıcı avatarı

zoban yazdı:
Lombardo yazdı:
Ben aksini iddia etmiyorumki. Virüs konusunu takip ediyorum bu başlıktan. Bahsettiğiniz olayla ilgilenseydim politize bölümü var forumda açardım bi başlık, yazardım neye inanıyosam

Bu dalavere de virus gundemiyle ilgili. Sen delikanli adamsin yakismiyor boyle yorumlar sana.

mahalle yanarken saçını tarayanların çocukları gibi bi yorum yazsam yakışırmıydı ? ya da bunu yapanların ne alakası varsa önce sabah namazı kılıp sonra bunu yaptıklarınımı söyleseydim ?

Konuyu tamamen politize etmeden, forumu sözcü kıvamına getirmeden konuşalım diyorum..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 11:07 

Mahalle yanarken kanal istanbul ihalesi yaparlar sıkıntı yok. Mahalle yanarken otobüste trollük yaparlar sıkıntı yok. Mahalle yanarken bakanın verdiği sayılarla e-devlet sayıları çelişir sıkıntı yok. Bunları bu başlıkta yazınca siyaset yapma, politize başlığına yazın. Vay be ne güzel dünya.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 11:14 

Lombardo, ne kastın be birader yorumu ben yaptım. Bu tip durumlarda mahalle yanarken o.. saçını tararmış derler.
Böyle dramatik bir konu üzerinden bile siyasi kirlilik yaratmaya çalışan denyolara da, o saçını tarayanın çocuğu diyebilme yetkisini kendimde gördüm ve yazdım. Şikayet konusuna yazarak, yazımı sildirtebilirsin istersen.
Bide demişsin ki yaşanan olay politize ile ilgili, bu konuyu ilgilendirmiyor diye. Olay tamamen covid-19 konusuyla ilgili. Daha hala bunları birbirinden ayırmaya çalışmanı anlayamıyorum. Korona virüs konusunu sulandırarak buradan prim kasmaya çalışan ak-it troll topluluğunun özellikle kalabalık şekilde otobüse binmeleri ve orada bulunan herkesin sağlığını bilinçli ve planlı olarak tehlikeye atmaları sebebiyle bu konuyu da doğrudan ilgilendiriyor. Ve ben, senin bunu anlayabilecek kapasitede bir kişi olduğunu düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum?

Düzenleme: Yazım hataları.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 11:41 
Kullanıcı avatarı

saffet nerde yahu müebbet mi yedi ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 11:45 

onur0690 yazdı:
Mahalle yanarken kanal istanbul ihalesi yaparlar sıkıntı yok. Mahalle yanarken otobüste trollük yaparlar sıkıntı yok. Mahalle yanarken bakanın verdiği sayılarla e-devlet sayıları çelişir sıkıntı yok. Bunları bu başlıkta yazınca siyaset yapma, politize başlığına yazın. Vay be ne güzel dünya.

Senin gibi zihniyattaşlarında hayal kırıklığına uğrayacak ama yapılan ihale kanal İstanbul ihalesi değil. İhale tarihi Dursunköy ve Odabaşı köprülerinin yeniden yapımı ihalesi yapıldı, ihalenin kanal istanbulun direk yapımı ile ilgisi yok.

Mahalle yanarken İBB'nin 23 Mart 2020 tarihinde saat 11'de çıktığı 3 boyutlu kent modeli ihalesini tabiiki tartışılmayacak, neden ? çünkü işinin gereği, yapılması gereken ihaledir, yapılıyordur muhakkak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 12:02 

Lombardonun dedigi, bu soylediginiz gibi bir sey yapmislarsa allah belalarini versin. Bunu demeyecek adam degil. Senelerdir herkes taniyor burda.
Ben de organize bisey oldugunu dusunuyorum. Birak simdi bu korona donemini, normal zamanda bile pazar sabahi 6da 50 kisinin bir durakta isi ne?
Gerizekali gibi is yapmis kim yaptiysa.
Ama bunu bu basligin gundemi yapmaya gerek yok diyor adam.
Her gorusten insan bilgi almak bilgi paylasmak adina kullanirken basligi, siyasi tartismalarin ortasinda birakmamak lazim.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 12:02 

@adriyatik Dursunköy ve Odabaşı köprülerinin yeniden yapımı hangi konuyla ilgili acaba? Tam olarak kanal İstanbul’un yapımı ile ilgisi olan, ihale yapıldıktan sonra görevden alınan bir bakanı dolaylı olarak ilgilendiren ihaleyi direk yapımı ile ilgisi yok diye savunuyorsun. Kanal İstanbul yapılırken etrafta yapılacak olan yıkımlar, yenilemeler vs. hiç birisinin Kanal İstanbul’la alakası yok deyip devam etmek lazım o zaman.
İBB’nin yaptığı şunun bunun yaptığı ihale konuşulmuyor burada. Bütün ülkeyi yakından ilgilendiren, her zaman gündemde olan bir iş olan Kanal İstanbul konuşuluyor. Yoksa burada kimse çıkıp herhangi bir Akp, Chp, Mhp belediyesinin yaptığı ihaleyi sorgulamıyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 12:06 

@Lombardo kıyaktır severek okuyoruz yazılarını.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 12:06 

Eğer bu otobüs olayı siyasi bir algı operasyonu ise, ki ispatlar bunu gösteriyor, vahim bir zihniyetin göstergesidir. Nedir bu zihniyet ? İnsan sağlığının canı cehenneme !
Bütün uyarılara rağmen, bu algıyı planlayan ve partizanlarını bu şekilde insan sağlığını tehdit edecek şekilde otobüslere binmek için yönlendiren kişi, yasalara karşı gelerek suç işlemiştir, gerisi bla bla.
Burada bunu kapatmaya çalışmak eğreti duruyor. Diğer sosyal medya mecralarında yeterince troll var, gidin orada yapın algınızı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2020, 12:20 
Kullanıcı avatarı

ilrimed yazdı:
Lombardonun dedigi, bu soylediginiz gibi bir sey yapmislarsa allah belalarini versin. Bunu demeyecek adam degil. Senelerdir herkes taniyor burda.
Ben de organize bisey oldugunu dusunuyorum. Birak simdi bu korona donemini, normal zamanda bile pazar sabahi 6da 50 kisinin bir durakta isi ne?
Gerizekali gibi is yapmis kim yaptiysa.
Ama bunu bu basligin gundemi yapmaya gerek yok diyor adam.
Her gorusten insan bilgi almak bilgi paylasmak adina kullanirken basligi, siyasi tartismalarin ortasinda birakmamak lazim.

Usta ben akp yi eleştirmekten için 1.derece yakınlarımla kötü olmuş biriyim. Yeri gelir doğrusunu savunurum, yanlışınıda eleştiririm. Ülkede 2 kutup var, 1 tanesi a haber cahili diğeride sözcü cahili. Ben bu 2 kutupa ait olmak istemiyorum. Bunların medyasının benim aklımı yönlendirmesini kabul etmiyorum.

Elbette hükümetin virüsle ilgili kararları, olayı yönetimide eleştirilebilir. Benim haddimemi bi başkasına şunu yazma, böyle yazma demek. Ama bazıları sadece siyaset yapıyor. Sen böyle yazarsan bi başkasıda hükümet şakşakçılığı yapabilir. Burası bunun yeri değil, bunları görmek için girmiyoruzki buraya

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4010 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 401  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: berk1914, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye