Zaman: 29 Mar 2020, 14:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 195  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 10:49 

Ak parti Genel Merkezi basın sözcüsü Baskentli06'dan kamuoyunu bilgilendirecek açıklamalar bekliyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 10:55 

Şu hengâmede kolalı ürünlerde ÖTV'ye zam yapmak kimin aklına geldi o kadar merak ediyorum ki. Bir taraftan da şaşkınlıkla karışık hayranlık besliyorum. Şu panik halinde bile bizi sikmeyi ihmal etmiyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:00 
Kullanıcı avatarı

krizi fırsata çevirmeyi çok yanlış anlamış hükümet.insanlar ,boşuna harcalamalarına kısıtlama getirmiyorlar.Kimse önünü göremiyor.Ama hala daha fazlayı koparmanın derdindeler.
Allah hepimize kolaylık versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:22 
Kullanıcı avatarı

Topçular bahçeli villalarından evde kal videosu atıyor. Bir sene maç yapmasalar hiçbirine bi şey olmaz.

Taraftarın büyük çoğunluğu ise yaşamak için çalışmak zorunda. Bu ikiyüzlülükten utanıyorum. Evde kal diye şaklabanlık yapmak kolay, günlük işlerde çalışıp aç kalanın halinden bahseden yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:29 
Kullanıcı avatarı

Sokakta tatlı satarak simit satarak yaşamaya çalışan insanlarda var. En çok onları vurdu bu iş. Olabildiğince evimizin önünden geçerlerken falan destek olalım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:29 

Bilmem kaç milyon dolarlık yalısında evde kal videosu çekip yayınlamak kolay. Kuruluş Osman dizisinde Allah Allah diyip milyonları cukkala sonra evde kal, hayat eve sığar de. Sığmıyor işte arkadaş, banka kredisini 3 ay erteletmek için bankayla görüştüm, 3 aylık erteleme yapıyorlar ama çatır çatır faiz işletiyorlar. Eğer en ufak bir hakkım varsa ne iktidara ne de yandaşlarına helal etmiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:33 
Kullanıcı avatarı

haberin aslı varsa bizi Allah da kurtaramaz, iktidar halkla rus ruleti oynuyor. https://tele1.com.tr/bilim-kurulu-sokag ... di-145257/

dün akşam yabancı basını taradım, durum vahim. henüz ilk dalgayı yaşıyormuşuz, uzmanlar ikinci dalganın önemli olduğunu söylüyor. almanlar 2012 de ön gürmüşler? (burasını anlamadım.) esas dikkat edeceğimiz konu, hastalığa yakalanıp iyileşenler akciğerlerin de ömür boyu hasar kalıyor!

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 11:52 

Sağlık Bakanı:"Bu hastalığa karşı elimizde büyük bir koz var,YAKALANMAMAK." Adam biliyor bu işi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 12:02 

bonbonera yazdı:
haberin aslı varsa bizi Allah da kurtaramaz, iktidar halkla rus ruleti oynuyor. https://tele1.com.tr/bilim-kurulu-sokag ... di-145257/

dün akşam yabancı basını taradım, durum vahim. henüz ilk dalgayı yaşıyormuşuz, uzmanlar ikinci dalganın önemli olduğunu söylüyor. almanlar 2012 de ön gürmüşler? (burasını anlamadım.) esas dikkat edeceğimiz konu, hastalığa yakalanıp iyileşenler akciğerlerin de ömür boyu hasar kalıyor!
yha almanlarin öngördüğü oyle ahim şahım bir sey yok. Cok muthislerde neden aşi gelistiremediler hâla.Bu salgin hastalik insanoglunu zaman zaman yoklayan bi illet. Her milletin anayasasinda salgin hastalik tehdidi dikkate alinir.Her ülkenin bi afet plani olmalı ha bizim yoksa şasirmam ama dunyanin sayili sanayi devleri g8leri bunlar.

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2020, 12:16 
Kullanıcı avatarı

tatangalar5435 yazdı:
Ak parti Genel Merkezi basın sözcüsü Baskentli06'dan kamuoyunu bilgilendirecek açıklamalar bekliyoruz.

Çok merak ediyosan adıyamana giden abilerine git açıklamayı onlar yapsın sana

1 tane bile ezberinizi bozan, senden farklı düşünene tahammülün yok. Herkes aynı görüşte olmak zorunda değil. İsim verip taciz etmeye gerek yok. Saygı çerçevesinde yaz fikrini geç

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1947 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 195  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], carsili1903, faris87, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, Hep YEK, Hydrozn, Lupus7, Onuroloji1912, rapsodi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye