Zaman: 27 Kas 2020, 10:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4433 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 444  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 01:44 

garajalti yazdı:
Bozkurt1903 yazdı:
@garajaltı
Onu çekenin Polis olmadığı söylentiside var.Millet baya yükleniyor kim yaptıysa.Çözemedim Polis mi,değil mi?
Dünde piçin birinin videosu düştü.Bankta oturanlara ceza yazarım kalkın gidin gibi birşeyler diyordu.
Amcanın mahçubiyeti mahvetti benide.
Polis yada değil o çekimi yapıp servis etmek yavşaklıktır.

gevşek gevşek konuşuyor ben de polis olmadığını düşünüyorum da kim olursa olsun ahlaksızlık diz boyunu aşmış bu kadar kötü müyüz biz gerçekten acaba

edit: sosyal medya gerçekten çok etkili elemanı bulmuşlar hemen 18 yaşında bile değil

Hokkabaz profilini açmış, bi de takipçi derdinde.

https://instagram.com/mtecan_?igshid=me317zsy5gwn

Ankara’dan..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:07 
Kullanıcı avatarı

ilk başta açıktı zaten gizlemiş yine açmış olay süleyman soyluya kadar gitmiş iyi oldu yarın elini öptürürler o amcanın

aslında böylelerini bulup ibreti alem sopası atacaksın insanların önünde, belki o zaman yaptığı hata dank eder kafasına, yoksa bu çocuktan vatana millete fayda gelmez belli

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:17 

perşembe gününden beri gribim. öksürükte var, midesi bulananlardan peşinen özür dilerim, balgam da var. fakat ateşim olmadığı için çok önemsemedim. bugün sesimin çatallandığını, sesimin kısılmaya başladığını hissettim. hafiften nefes darlığımda vardı. twitter’da yazdım, bir iki kişi bulguları taşıyorsun doktora git dedi. iki ayrı hastaneye gittim. birinde sırtımı dinlediler. ateşime hiç bakmadılar. aferin yazıp yolladılar. emin olmak için başka bir hastaneye gittim. tomografi çektiler, ateşim 36 çıktı. tomografi temizmiş, zaten tomografide belirleyici oluyor tanıda dediler. ateş yükselirse, ciddi nefes darlığı olursa yarın yine gel dediler, gönderdiler. ayrıca bu ikinci hastanede test kiti de yokmuş. vaka kategorisine girmiyor olabilirim ama yaklaşım bu ise sürü bağışıklığı yöntemi tercih edildi galiba. şüpheyle bakılması gerekmiyor mu bu tip şikayetlere? yani illa ki ateş 39 üstü mü olmalı, pek anlam veremedim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:26 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:
perşembe gününden beri gribim. öksürükte var, midesi bulananlardan peşinen özür dilerim, balgam da var. fakat ateşim olmadığı için çok önemsemedim. bugün sesimin çatallandığını, sesimin kısılmaya başladığını hissettim. hafiften nefes darlığımda vardı. twitter’da yazdım, bir iki kişi bulguları taşıyorsun doktora git dedi. iki ayrı hastaneye gittim. birinde sırtımı dinlediler. ateşime hiç bakmadılar. aferin yazıp yolladılar. emin olmak için başka bir hastaneye gittim. tomografi çektiler, ateşim 36 çıktı. tomografi temizmiş, zaten tomografide belirleyici oluyor tanıda dediler. ateş yükselirse, ciddi nefes darlığı olursa yarın yine gel dediler, gönderdiler. ayrıca bu ikinci hastanede test kiti de yokmuş. vaka kategorisine girmiyor olabilirim ama yaklaşım bu ise sürü bağışıklığı yöntemi tercih edildi galiba. şüpheyle bakılması gerekmiyor mu bu tip şikayetlere? yani illa ki ateş 39 üstü mü olmalı, pek anlam veremedim.

Hocam, bende bi bucuk haftadan beri nezleyim. Kuru öksürük ile başladı. Burada doktora gitmeyin diyorlar. Neyse bekledim geçmedi. Bugün Aile doktoruma gittim hemşireye sordum ne gibi durumda test yapıyorsunuz diye, doktor karar veriyor dedi. Neyse bekledim girdim doktora anlattım durumu. Hatta iş yerinden biri kayak tatilinden döndü dedim, sordu ateşin veya solunum problemin varmı diye yok dedikten sonra öksürüğüme hap yazdı yolladı. Yani ateşin olmadımı test mest yapmıyorlar. Ateşin çıkarsa da gelme beni ara dedi yolladı[emoji1]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:29 

Öyle bir musibet ki şu virüs. Tüm defolarımızı ortaya çıkarıyor. Her gece bir gündem bulup, linç edip rahatlıyoruz. Evlere kapandık, sosyal medya ve haber kanallarında “son dakika” kovalar olduk. Ekonomik olarak bitiğiz, bir ton belirsizliğimiz var. Ne olacak bilmiyorum. Linç enerjimiz inşallah bu ortamlarda sınırlı kalır. Her evde öfke patlaması, duygu gitgelleri.

Allah sonumuzu hayretsin bu gidiş gidiş değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:32 
Kullanıcı avatarı

Bahsedilen Ankaradaki çocuk Bizim tribunden bi abimizin oğlu.

Öncelikle yapılan salakca , cahilce ve küstahça bisey , burada hemfikiriz , bunun savunulacak hic bir yani yok.

Ancak , daha dun arabadan sokakta yürüyen 70 Yaşındaki amcaya laf atilinca , sirf adam 's.tirin gidin' dediği için gülen bir toplumken..

Yine bankta oturan 2 tane 65-70 yas araliginda amcalara pencerelerden balonlu su atılırken gülen bir toplumken..

Yine dun polis arabasını gorunce kaçan 75 yasindaki amcalara gulen bir toplumken...

1 gunde ne değişti de herkes 15 16 yaşında, hem cahil , hemde aptal bir çocuğun yaptıklarına bu kadar takıldı?

Cevap yapılan amcanin konusma tarzı, üslubu, belkide çaresizliği..
Yani eger o amca da , hadi s... gidin dese , bugün ona da herkes gülüyor olacaktı.

Çocuk yapmis bi mallık bunun savunulacak hiç-bir tarafı yok ancak bu ulkede bubkadar linci daha once kim yemiştir hatırlamıyorum bile.

Şaka gibi valla.

Çocuk bide havaya girmis , muhtemelen babasının hiçbişeyden haberi yoktur , sabah arayıp anlatacam herşeyi artık. Ogrenecekler, egitilecekler..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:35 
Kullanıcı avatarı

Türkiye, Kolombiya’ya 26 bin adet Kovid-19 tanı kiti gönderdi.
Zaytung değil gerçek
:roll:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:52 
Kullanıcı avatarı

minigolfmuduru yazdı:
Semt1928 yazdı:
İzmirden bende bir kaç cümle yazayım. İlk başta virüs karantina hastanesi olarak Tepecik Devlet Hastanesi ve yakınındaki Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi belirlenmişti. Bugün Bozyaka hastanesine gittim acil girişinin karşındaki kantini boşaltıp orayı virüs acil müdale tarzı biryere çevirmişler. Camları filmle kapatmışlar. Malesef Karşıyaka Doğançay Buca Eski Mezarlık ve Buca Kaynaklar Mezarlığına gömülen insanlar var. Bu insanlarda İzmirin farklı İlçelerinde bulunan hastanelerden o mezarlıklara gömülen insanlar. Bir çok hastanede testleri pozitif çıkanlar var. Virüs İzmire yayılmış durumda şu an temennimiz vaka sayısının artmaması. Ama bu gerici kafanın yürüttüğü süreci görünce ne iyi bir temennide nede dilekte bulunabiliyoruz canı gönülden söylediklerimiz lafta kalıyor malesef.

Virüs Acil Müdahele olayı var doğru. Gerek çadır, gerek bi kantin.

Diğer bilgiler nereden? Var diyorsun?

Hocam söylemek istediğim virüs yayıldığı için başka hastanelerde de karantina bölümleri oluşturuluyor. Eski Buca ve Kaynakların fotoları. Doğançayın videosu sosyal medyada var bugün Tele-1 Gün Başlıyor programında da gösterildi şehir ismi vermeden.

Eklentiler:
90518024_3451042221591340_55835944942567424_o.jpg
90518024_3451042221591340_55835944942567424_o.jpg [ 91.05 KIB | 1405 kere görüntülendi ]
90595486_3450943854934510_51703159906631680_n.jpg
90595486_3450943854934510_51703159906631680_n.jpg [ 135.92 KIB | 1405 kere görüntülendi ]

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 02:53 
Kullanıcı avatarı

@network başkan ilk başta videoyu çekenin kim olduğu belli değildi, hatta polis diye servis edenler bile oldu, o çocuğun olduğu çok sonra ortaya çıktı yani, hatta bir yandan da sevindim ufak olduğu için çünkü ders alma şansı var bu meselede.
ama eleman hala kendini savunup videolar atıyor instagrama.

ulaşma şansınız varsa o amcanın elini öpsün özrünü dilesin çünkü ciddi bir kesim olayın üstüne gitti son bir iki saatte

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 03:20 
Kullanıcı avatarı

garajalti yazdı:
@network başkan ilk başta videoyu çekenin kim olduğu belli değildi, hatta polis diye servis edenler bile oldu, o çocuğun olduğu çok sonra ortaya çıktı yani, hatta bir yandan da sevindim ufak olduğu için çünkü ders alma şansı var bu meselede.
ama eleman hala kendini savunup videolar atıyor instagrama.

ulaşma şansınız varsa o amcanın elini öpsün özrünü dilesin çünkü ciddi bir kesim olayın üstüne gitti son bir iki saatte

Yarın babasıni arayacam sabahtan baskan. Zaten babası duysa , zorla götürür. Cahil çocuk işte, bişeyleri öğrenmesi gerekiyor. Aynı şekilde yapıp ozur dileyecektir. En azından boyle yapmasi gerektiğini iletecez Babasına.

En son network tarafından 24 Mar 2020, 03:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4433 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 444  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beytulma, Bing [Bot], Buyuurr, clad, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasimpasaFan, lacivertACAB, yasingzt, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye