Zaman: 18 Oca 2021, 10:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 26.Hafta | Kasımpaşa - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 23:50 

AltayGaziemir yazdı:
İzmirli kardeşler Altay ilk yarı maçları alıyo ikinci yarı satıyoooo..Derlerdi.
Göztepe ilk yarı maçları aldı...Bizim dilimiz varmaz günah almaya ağız gevşekliğine..Futbol bu öyle denk geliyodur.Herkez kendine yakıştığı gibi davranır.

maç satma ayrı ruhsuzluk ayrı. kimse maç satıyor diyemez çünkü bu takım ilk 4 hafta 0 gol atıp sonrasında açılan takım. futbolu takip etmiyorsunuz, farkındayız. hatta eminim kendi maçlarınıza bile gitmiyorsunuz. doğanlar'ın hali ortada. bizde bir ruhsuzluk hakim, bunu önceki mesajımda da belirttim. takımda başarı olunca gruplaşma oluyor. yerli ve yabancılar direkt olarak bunu sahipleniyor ve sanırım aynı zamanda ben olmasam ne oluru gösteriyorlar.4 hafta önceye kadar amaç konuşuyorduk, rize maçının ertelenmesi ile kimya bozuldu. belki o maç oynanıp kazanılsaydı bugün başka bir amaç peşinde koşuyorduk.

liglerde duyulan, teşvik, maç satma artık hiçbir takımın ve yöneticinin yapabileceği bir şey değil de, neredeyse tüm şampiyonluk adaylarını yenmiş takım için konuşulacak konu değil.

bizi ilgilendiren kimin zamanında maç alıp maç sattığı değil, bu takımın her sene bu ruhsuzluğa bürünmesi, bu ruhsuzluğu yaratan topçuların hala takımda olması.

inşallah seneye gelirsiniz de izmirde fazladan maç yaparız. sizin için 1 sene görmemek önemli değil ama biz 3 hafta arka arkaya takımı görsek çıldırıyoruz. :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 23:50 
Kullanıcı avatarı

Göztepeli oyuncular ligi kafalarında bitirmiş bir halleri vardı umarım yaniliyorumdur . Böyle giderse çok puan verirler . Lig iyice karıştı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 23:55 
Kullanıcı avatarı

biz bu Kamil geldiğinde dedik, bu adamı beslemek ona göre oynamak lazım diye. kanadın kanat gibi değil, orta sahan yaratıcılıktan uzak. bir de bu arkadaş Jerome kadar hareketli olmayınca hava topu indiremeyince iyice kendi sahamıza sıkışıp kalıyoruz.

bu takımın beyni Ankara bebesi Soner, o olmayınca Poko Castro ikilisi yine muazzam pas hatasıyla oynadı. Mossoro zaten yürüyen tabut, hangi akla hizmet ilk 11 çıktı inanılır gibi değil. takım tamamen İlhan Palut öncesindeki mantara bağlamış durumda.

hocayı eleştirdiğimiz şeyler halen devam ediyor. oyunu okuma, oyuna müdahale çok çok kötü. bir de buna takımı hazırlayamama, ben oldumcu tipleri kızağa çekememe özellikleri de eklenmiş. alternatif oyun tarzı yok. rakip GS de olsa Kayseri Paşa da olsa hep aynı diziliş aynı kapalı oyun. yiyince de açamıyorsun oyunu işte.

gelecek sezon için Palut kredisini yavaş yavaş tüketiyor. ya altını oyan 2-3 kişiyi kadrodışı bırakıp taraftara yem edecek ya da kendi sonunu hazırlayacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 23:59 

Primavera yazdı:
Göztepe inatla hücum yapmıyor, çok ilginç.
Kolay mı kötü oyuncularla ha deyince hücüm etmek, kolay olsa senin takımın ilginç şekilde hücüm etmemek yerine hücüm ederdi.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 00:02 

başarısızlığın büyük bölümü hocaya yazar. maç sonrası açıklama bile yapamadığı için süperlig de çok tercih edilmeyebilr. kendi için, kariyeri için en büyük adım burası.

bugün kadro bana göre fena değildi. ancak bu oyun sisteminin forveti her zaman ve her yerde jerome olacak. Göztepe hiçbir zaman yaldır yaldır gol arayan, kafaya orta atan bir takım olmadı, olamıyor. bu oyuncularla olamayacağımız da aşikar. hal böyleyken sen kamil'i forvete alırsan, aynı kanatlarla bunu başaramazsın.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinde 2. sırada güvenlik ihtiyacı vardır. senin takımında 10 küsur oyuncu güvende değil. seneye ne olacağım, ne yapacağım kaygısında. bunların büyük bölümü ilk 11 oynuyor. artık birileriyle bir şeyler görüşülse çok iyi olacak. insanların kafası karışmadan devam edeceklerimize bu konu bildirilmeli.

bugün kaybettiğimiz paşa 26 biz 34 puandayız, dikkat dikkat. kalan maçlarda sıkıntı yaşamamak için rize maçına konsantrasyon şart.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 26.Hafta | Kasımpaşa 2 - Göztepe 0
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 00:19 

Freeborn yazdı:
başarısızlığın büyük bölümü hocaya yazar. maç sonrası açıklama bile yapamadığı için süperlig de çok tercih edilmeyebilr. kendi için, kariyeri için en büyük adım burası.

bugün kadro bana göre fena değildi. ancak bu oyun sisteminin forveti her zaman ve her yerde jerome olacak. Göztepe hiçbir zaman yaldır yaldır gol arayan, kafaya orta atan bir takım olmadı, olamıyor. bu oyuncularla olamayacağımız da aşikar. hal böyleyken sen kamil'i forvete alırsan, aynı kanatlarla bunu başaramazsın.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinde 2. sırada güvenlik ihtiyacı vardır. senin takımında 10 küsur oyuncu güvende değil. seneye ne olacağım, ne yapacağım kaygısında. bunların büyük bölümü ilk 11 oynuyor. artık birileriyle bir şeyler görüşülse çok iyi olacak. insanların kafası karışmadan devam edeceklerimize bu konu bildirilmeli.

bugün kaybettiğimiz paşa 26 biz 34 puandayız, dikkat dikkat. kalan maçlarda sıkıntı yaşamamak için rize maçına konsantrasyon şart.

Göztepe her zaman tek taktiği kafaya orta açmaya çalışan takım oldu bu da çağ dışı bir taktik. Orta da bir sistem yokki forveti Jerome olsun :) Berkanın tek yaptığı içeri orta açmak, sıfıra inme çabası yok. Takım dünyanın en yaşlısı, sözleşmesi bitenler çoşsada aşağı yukarı her takım aynı parayı verecek ondan kasmıyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 01:32 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Primavera yazdı:
Göztepe inatla hücum yapmıyor, çok ilginç.
Kolay mı kötü oyuncularla ha deyince hücüm etmek, kolay olsa senin takımın ilginç şekilde hücüm etmemek yerine hücüm ederdi.

Yorumumda benim takım şöyle böyle mi demişim ben :) bizimkiler sizden beter her yerde de yazıyoruz bunu. Benim söylediğim görselde mevcut.

Eklentiler:
F01BEBA3-F3D0-4EA5-A11C-8DEB268424C5.jpeg
F01BEBA3-F3D0-4EA5-A11C-8DEB268424C5.jpeg [ 113.61 KIB | 1381 kere görüntülendi ]

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 01:39 

Primavera yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="Primavera"]Göztepe inatla hücum yapmıyor, çok ilginç.

Yorumumda benim takım şöyle böyle mi demişim ben :) bizimkiler sizden beter her yerde de yazıyoruz bunu. Benim söylediğim görselde mevcut.[/quote]

Kanatlarda sıkıştırdılar işte bizi, her isteyen hücüm edebilseydi her takım 70 gol atardı. Neden hücüm etmiyorsunuz diyende Aykut Kocamanın eski takımının taraftarı komedi gerçekten. Bu da senin son maçının ısı haritası.

Resim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 01:52 
Kullanıcı avatarı

:) iyi geceler, başarılar fernando.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 06:03 
Kullanıcı avatarı

Biz bu ruhsuzluğu, laubaliliği, şımarıklığı haftalar öncesinde eleştirdiğimizde, bazıları yok susun, yok hep eleştiri yapıyorsunuz, yok stadımız var, yok keyif alım diye yazıp duruyordu.
Bak elalem maç satıyorsunuz demeye başladı.
Nerdesiniz ? Ses yok. İki kelam etsenize maç satıyorsunuz diyenlere.
Göztepeye yakışır oynamazlarsa böyle elalemin ağzına sakız veriririz işte.
Ha şimdi Corona virüs dalgasına büyük ihtimal liglere ara verilir.
Umarım o arada bazıları akıllanır, bazılarının kulağı çekilirde Göztepe ismine layık olurlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atalay1925, Bing [Bot], BüyükAltay1914, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, protokol, Spanksk, tribunde, USAKSPOR64

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye