Zaman: 25 May 2020, 14:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 364 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Spor Müsabakaları Nisan Sonuna Kadar Seyircisiz
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 15:32 
Kullanıcı avatarı

çıkma düşme olmayacak gibi saçma yazılara denk geldim, böyle bir şey yaşanırsa ülke acayip karışır, böyle saçma bir karar alınacağını da sanmıyorum açıkçası

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 17:51 
Kullanıcı avatarı

destekliyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 18:01 
Kullanıcı avatarı

garajalti yazdı:
çıkma düşme olmayacak gibi saçma yazılara denk geldim, böyle bir şey yaşanırsa ülke acayip karışır, böyle saçma bir karar alınacağını da sanmıyorum açıkçası

O haber tffnin alacağı bir karar diye geçmiyor , uefa ve fifanin alabilecegi bir karar olarak gözüküyor.

Valla biz düşelim, diğer hicbir takim düşmesin, isteyen üst lige çıksın..
Dunyanin bu kadar etkilendigi bir ortamda , dusmekmis , cikmakmis zerre umrumda değil, minimum kayıpla atlatalim şu durumu , amator kumeden başlayalım. Daha insanlar farkinda değil ama 1 haftamiz var , 1 hafta sonra hayat felç olacak. Insallah yanılırız ama Italya ve diger avrupa ülkelerine bakınca, 1 haftamizin olduğunu görüyoruz. Italya 24 , belcika 9 , biz 4ncu gundeyiz.

Tek kurtarir yanimiz , yeme icme aliskanliklarimiz, onlar gibi 1 kruvasan ile kahvalti yapip, bikac şeyle akşam yemeği yemiyoruz. Hayırlısı artık

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 18:06 

Sporculari anliyorum kendi capinda haklilar ama peki her gun metroyla otobusle ise giden insanlar napsin cogu kisinin futbolcular gibi sahsi otomobili de yok ustelik keske maclar da ertelense ise gitmeler de iki hafta tatil olsa

En son Nikoo tarafından 13 Mar 2020, 18:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 18:16 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
garajalti yazdı:

O haber tffnin alacağı bir karar diye geçmiyor , uefa ve fifanin alabilecegi bir karar olarak gözüküyor.

Valla biz düşelim, diğer hicbir takim düşmesin, isteyen üst lige çıksın..
Dunyanin bu kadar etkilendigi bir ortamda , dusmekmis , cikmakmis zerre umrumda değil, minimum kayıpla atlatalim şu durumu , amator kumeden başlayalım. Daha insanlar farkinda değil ama 1 haftamiz var , 1 hafta sonra hayat felç olacak. Insallah yanılırız ama Italya ve diger avrupa ülkelerine bakınca, 1 haftamizin olduğunu görüyoruz. Italya 24 , belcika 9 , biz 4ncu gundeyiz.

Tek kurtarir yanimiz , yeme icme aliskanliklarimiz, onlar gibi 1 kruvasan ile kahvalti yapip, bikac şeyle akşam yemeği yemiyoruz. Hayırlısı artık

söylediklerine katılmakla birlikte bu işi en baştan direkt erteleme yapmaları gerekirdi, yap 2 ay erteleme kafan rahat olsun maçlar illa bir şekilde oynatılır insan sağlığından önemli değil dediğin gibi.

ilk paragraftaki haber de uefa'nın tüm liglere vereceği teklif diye geçiyordu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 18:48 
Kullanıcı avatarı

UEFA üyesi olupta Liglerin devam ettigi bir kaç ülke kaldi sadece. Degisiklik olmazsa: Türkiye, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Karadağ, Kazakistan, İzlanda, Sırbistan...

Birde millet neyle ugrasiyor, bizimkiler 80'li yillarin sampiyonlugunu tartisiyor. Ey Allahim. Böyle bir zamanda neyi dert ediyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 19:49 

sporcular, yöneticiler, sağlıkçılar gibi spor müsabakalarında görev alan insanların da
korunmaları gerek. italya, ingiltere örnekleri ortada. ertelenmeli. gerekirse ligler komple iptal edilsin, bu sene oynanmış sayılsın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 20:14 
Kullanıcı avatarı

“Aramıza virusler giremez..” tarzı arabesk söylemler ve Psg taraftarını taklit amaçlı toplaşmalar olacaktır. Etkileşim ve ilgi çekme uğruna insanların yapmayacakları şey yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 20:16 

ben de bu sene lig tatil edilsin şampiyon ilan edilmesin muhabbetini çözemiyorum.Ne olacak onca emek, biz hepten gümlemişiz zaten ama yukarısı için büyük haksızlık.

dip not: bunlardan ayrı mustafa cengizin hükümet seyircisiz kararı vermeden önceki , ve verdikten sonraki açıklamalarını dinleyin.Fıkra gibi maşallah

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 21:24 

Tribün dergi twitter hesabı devamlı güncelleme giriyor şu an herkes kırmızı kod durumunda İspanya'da her yer kapanmış ülkemizde uçuş yasakları başlamış bu durumda cidden liglere ara verilmesi gerekiyor ilk baş olayın tam farkında değildik ama cidden çok ciddi bir süreç bizi bekliyor bugün bile şu maçların oynanması sıkıntı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 364 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kskgaltayfa, mLhbs, Sinan1965, visavis

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye