Zaman: 07 Tem 2020, 06:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 234 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 15 Mar 2020, 20:53 tarihinde bitecek
Galatasaray 50%  50%  [ 23 ]
Berabere 7%  7%  [ 3 ]
Beşiktaş 43%  43%  [ 20 ]
Toplam oy : 46
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 26. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 13:50 
Kullanıcı avatarı

brscnctn yazdı:
Tamam ama iste deselerdi ki dun bu maci seyircili oynatmak hata mevcut kosullarda onun icin ligler ertelenebilir gibi bisey deselerdi bu dediklerin hakli olabilirdi. Herkes herkesi biliyor Mustafa Cengiz onu nasil bir sekilde soyledi. Macin seyircisiz oynama karari ciktiktan sonra ligler ertelensin diye aciklama yapmak garip sadece. Yoksa yemisim macini Allah uzun omur versin kac kere daha mac yapacaz yenicez yenilicez su virus olayi bir bitsinde.
seyircili oynatmanın hata olduğunu düşünmüyorlarmış neden "seyircili oynatmak hata" desinler. bugünde fikirleri değişmemiş 15 gün yada 1 ay sonra seyircili oynayalım demişler.

GS kulübü açık bir şekilde maddi kayıp olacağını ifade etmiş buna itirazın var mı ?

seyircisiz yapacaksan bari şifresiz yap millet kafelerde toplanmasın demiş buna itirazın var mı ?

madem taraftarı düşünüyorsun sporcu, personel, protokol vs. bunlarında sağlığını düşünmek lazım demiş.(buna itiraz edilebilir 500 kişinin önlemleri alınabilir ama 50.000 kişi büyük risk oluşturur vs diyerek)

dün seyircili oynansın demiş bugün madem seyircisiz oynatmıyorsun bari ertele ileri bir tarihte seyircili oynansın diyor. bunun nesine itiraz ediyorsun ? dün dediği şeyden gram sapmamış.

En son caGe tarafından 13 Mar 2020, 13:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 13:50 

gs başkanı akıl sağlığını yitirmiş

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 13:58 

Iyi de bu maddi kayip herkese ayni sekilde olacak bizim icerde 4 tane macimiz var hepsi seyircisiz olacak. Su mac Besiktas degilde sampiyonluk yolunda Genclerbirligi maci olsa ligler ertelensin diyecek miydi Mustafa Cengiz. Inter Juventus maci seyircisiz oynanmadi mi? Herkes tabi ki kendi penceresinden bakacak. Bu konu da herkes kendince hakli.Zaten bana kalirsa bu sartlarda oynatmakta olmaz ertele gitsin 2 hafta liglerde 2 hafta gec bitsin ne olacak yani.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:00 

brscnctn yazdı:
Tamam ama iste deselerdi ki dun bu maci seyircili oynatmak hata mevcut kosullarda onun icin ligler ertelenebilir gibi bisey deselerdi bu dediklerin hakli olabilirdi. Herkes herkesi biliyor Mustafa Cengiz onu nasil bir sekilde soyledi. Macin seyircisiz oynama karari ciktiktan sonra ligler ertelensin diye aciklama yapmak garip sadece. Yoksa yemisim macini Allah uzun omur versin kac kere daha mac yapacaz yenicez yenilicez su virus olayi bir bitsinde.

Dayi GS 3 e ayirmis aciklamayi.

1. Maclar kahvede izlenecek, ne anladim ben bu isten, maclari sifresiz yayinlayin
2. Mümkün ise maci iptal edelim, benim Sporcumun, görevlimin de sagligi önemli
3. Hepsinin gectim benim Maddi kaybim cok büyük bunu kompanse edemem

Simdi bunlarin isiginda, bu macin Seyircili ve GS Stadinda oynanmasini bir lütuf gibi sunupta, yok dün söyle deselerdi bugün böyle deselerdi demek absürd degil mi?

Birbirimizi kandirmayalim, Sergenle birlikte bir "acaba" dogdu BJK Taraftari icine, ee en büyük Rakibimin Stadinda seyircisiz oynama sansim varsa neden kullanmayayim degil mi?
Bu göstermelik Seref, Onur ve haysiyet oyunlarindan tiksiniyorum.
Sonrada yok GS yönetimi söyle deseydi, yok böyle deseydi.

Surada anlasalim, isini ne Kadar bilipte yapanla (Saglik Bakanligi) bilmeden yapan (Federasyon Baskani) arasindaki Farki su Konuda net anlamis bulunmaktayiz.

Gelecekle ilgili ögrenmemiz gereken en net Konu bu. Isi, isin ehline birakacaksin!!

Dün Gümüsdag cikipta "Cok güzel Mac oldu, Yurt disindan bile misafirlerimiz vardi" dediginde bayginlik gecirecektim.

Ben Yurt disinda yasiyorum, ve sadece buradan tandigim 20 Kisi derbi icin Istanbula gitti. O dedigi Misafirlerde sirf derbi icin Yurt a girisi yapan binlerce Kisiden olusuyor. Yani kisaca gecti Borun Pazari, sür esegi nigdeye. Gecmis olsun arkadaslar.

Birkac ay önce demistim, surada Antalyalisi, malatyalisi, Trabzonlusu veya Fenerlisi cikp, ya Sayin BJKliler siz ne sacmaliyorsunuz veya cok sevgili GSliler susun bi ya sacmalamayin demedikleri sürece burada sacma sacma tartismalar sürer.

Sen kendi lehine oldugu icin degil, Dogru oldugu icin birseyin arkasinda duramiyorsan bizde böyle yillarca birbirimizi yeriz.

Mac icin kisaca sunu söyliyeyim. Saracoglunda, Sivasta bu Kadar sakin oynayan GS icin, seyircisiz oynamak bence daha büyük avantaj. Bizim Stad da sacma bir baski var, Taraftarin her posizyonda "ooouvv" diye bagirmasi Takimi gereksiz bir Baskiya sokuyor. Hic bir sekilde BJK nin bize baski kurabilecegini, veya oyunda üstünlük elde edebilecegini düsünmüyorum, ve rahat bir Galibiyet bekliyorum. Bence son Skorlar, BJK Taraftarini oyun yönünde yaniltiyor. Tabii bu dediklerimiz bir varsayim, sahada olacaklari Pazar günü görecegiz.

Ama cok sevgili Bjkli arkadaslarim, birbirimize dürüst olalim, hadi siz olamiyorsunuz bari rakipler "kral Ciplak" diyebilsin. Ama dürüstce ve onurluca.

Gelecek ile ilgili düsüncelerimide Paylasayim. Eger bu gidisat sürerse, 2 Haftaya kimse ne Futbol, ne BJK ne GS konusacaktir.

Birbirinize dikkat edin, gerekmedigi sürece pek Sosyallesmeyin. Ve herseyi devletten beklemeyin. Önümüzdeki zamanlar, hayatimizda görmedigimiz seylere gebe olabilir.

Kalin saglicakla

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:06 
Kullanıcı avatarı

brscnctn yazdı:
Iyi de bu maddi kayip herkese ayni sekilde olacak bizim icerde 4 tane macimiz var hepsi seyircisiz olacak. Su mac Besiktas degilde sampiyonluk yolunda Genclerbirligi maci olsa ligler ertelensin diyecek miydi Mustafa Cengiz. Inter Juventus maci seyircisiz oynanmadi mi? Herkes tabi ki kendi penceresinden bakacak. Bu konu da herkes kendince hakli.Zaten bana kalirsa bu sartlarda oynatmakta olmaz ertele gitsin 2 hafta liglerde 2 hafta gec bitsin ne olacak yani.

kardeşim burada maddi kayıp sadece Galatasarayın olacak diyen var mı ? :)

tüm kulüplerin maddi kaybı olacak.

tüm kulüpler 10 milyon euro kaybedecek olsa ve sen kulüp başkanı olsan "kayıp herkese aynı şekilde olacak" deyip itiraz etmeyecekmisin ?

italyanları örnek alacaksan adamlar zaten ligleri ertelediler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:07 

Bu ulkede hersey olur o aciklama nasil yapilir yurtdisindan misafirlerimiz var diye gercekten akil alir birsey degil. Bunu cok acik soyluyorum etrafimda kimse bu mac seyircisiz oynansin kafasinda degildi. Hatta tam tersi diyorduk zaten kafamiz rahat guzelde tribun yapariz diye konusuyordu herkes.

Bu durum bize avantaj sagladi mi tabi ki sagladi bunu kim inkar edebilir ki. Su maci seyiricisiz oynayacagima yuzde 1 kazanma ihtimalim olsa bile ben o maca gitmek isterim bu benim fikrim. Ne diyeyim ki Allah kimseye vermesin boyle bi dert bizim ulkemizde kimse durumun farkinda degil. Ofiste herkes evden calismanin pesinde kimse saglik falan dusunmuyor. Maskeler kolonyalar kac kati fiyata satiliyor. Su mac seyircisiz oynanmis cok degil yani :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:09 

caGe yazdı:
brscnctn yazdı:

kardeşim burada maddi kayıp sadece Galatasarayın olacak diyen var mı ? :)

tüm kulüplerin maddi kaybı olacak.

tüm kulüpler 10 milyon euro kaybedecek olsa ve sen kulüp başkanı olsan "kayıp herkese aynı şekilde olacak" deyip itiraz etmeyecekmisin ?

italyanları örnek alacaksan adamlar zaten ligleri ertelediler.

Bana kalsa da direk ertelensin hic suphe yok buna. Orda galibiyet alip donmenin keyfi cok baska zaten orda kazaninca sampiyon oluyoruz ben onu yasamak isterim tv basindan izlemeyi degil.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:11 

brscnctn yazdı:
Bu ulkede hersey olur o aciklama nasil yapilir yurtdisindan misafirlerimiz var diye gercekten akil alir birsey degil. Bunu cok acik soyluyorum etrafimda kimse bu mac seyircisiz oynansin kafasinda degildi. Hatta tam tersi diyorduk zaten kafamiz rahat guzelde tribun yapariz diye konusuyordu herkes.

Bu durum bize avantaj sagladi mi tabi ki sagladi bunu kim inkar edebilir ki. Su maci seyiricisiz oynayacagima yuzde 1 kazanma ihtimalim olsa bile ben o maca gitmek isterim bu benim fikrim. Ne diyeyim ki Allah kimseye vermesin boyle bi dert bizim ulkemizde kimse durumun farkinda degil. Ofiste herkes evden calismanin pesinde kimse saglik falan dusunmuyor. Maskeler kolonyalar kac kati fiyata satiliyor. Su mac seyircisiz oynanmis cok degil yani :D

Acik konus. Ne demek istoyrsun?

Burada firsatcilik yapan bir camia var o da BJK'idr.

Corona bahane, seyirci baskisiz sahane.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:12 

brscnctn yazdı:

Bana kalsa da direk ertelensin hic suphe yok buna. Orda galibiyet alip donmenin keyfi cok baska zaten orda kazaninca sampiyon oluyoruz ben onu yasamak isterim tv basindan izlemeyi degil.

Ee ne o zaman mac seyircisiz oynansniz diye agliyordunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2020, 14:16 

Edit.

En son brscnctn tarafından 13 Mar 2020, 15:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 234 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye