Zaman: 25 May 2020, 23:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6012 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 602  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 13:32 

Adam gibi oynamayan kimsenin yeri garanti olmasın takımda kendilerini paha biçilmez zannedenler maç seçiyor şuan ki durum.basari değil başarısızlıkta değil ama bizim çapımiz bu mu bu taraftar daha istikrarlı futbolu hak ediyor ligde kafadan 5 6 kötü takım var zaten sen onları geçtim diye seviniyorsan alt Lig psikolojisinde kalmissindir ben yediremiyorum bu işine geldigi gibi basan oyunu şu son iki maçı alsan Rize maçıyla 5. Ye çıkma sansin vardı renkdaslaein dediği gibi yine vitrin maçlarında saldırırlar diğerlerinde yatış modu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 15:19 

nacnacnac yazdı:
Bu takım ne zaman bir seviyeye gelse içerden resmen operasyon çekiliyor.Dünkü oynanan oyun bunun dışarı vurumu.Bu çete diğer çeteyi yedi.Eren,Yasin Deniz Kadah artık yok.Sıradaki hedef kim ? Yabancı oyuncular mı ? İlhan Palut mu ?
-İlhan Palut'un yaptığı Jerome-Kamil(Dk.55) ve Castro-Tripic değişikliklerini beyni olan kimse yapmaz.Ben bunun altında başka birşey olduğunu düşünüyorum.Ya da buna inanmak istiyorum.Bu performansla alakalı birşey değil.Performansla alakalı bir değişim olcak olsa son bilmem kaç maçta bilmem kaç tane asist veya gol atıp tel tel dökülen adamlar çıkar.
-Serdar ve Halil resmen diyorki siktirgit Kamil sana pas falan yok.Hadi Serdar'da az da olsa yetenek varda Halil kardeş senin havan kime ?
-Berkan'ın şu ligte rölantiye alma gibi bir durumu olamaz.Sen zaten ekstra çalışmalarla idare edebilir duruma gelmişsin.Senin yatara geçme gibi bir lüxün yok.
-Gassama'yla ilgili tekrar söylüyorum.Bu adam şampiyonluk golünü atsa ben kendi adıma sevinmem.Öyle negatifim ona.Bu adam süperlig seviyesinden düşeli yaklaşık 6 ay oluyor.
-Titi bizim halimizin özeti.Bu adam nasıl bir takımın son iki yılda en fazla maçını oynayan kişi olabilir ?
-Soner: Arda Turan adam tayfadan.Ben herşeye rağmen faydalı olduğunu ve olacağını düşünüyorum.
-Serdar: Türkiye şartlarında 1,75m euro etmez.Bunu arkadaş gruplarında da sürekli tartışıyoruz.Sürekliliği olan ve geleceği olan bir oyuncu değil.Düzensiz,savruk,zayıf fizikli bir oyuncu benim gözümde.Millet 700bin euro ya Bakasetas falan izliyor yani.
-İçerdeki maçlarda çok daha iyi olduklarından değil ama hırslı olduklarından dolayı Murat Paluli ve Leo bekleriyle çıkılabilir.Bu adamlar şuan ki beklerden 2-3kat fazla bindirme yapan oyuncular.
-Kamil ile Jerome aynı anda sahada olabilir.Tek forvet çıkmak doğmatik bir düşünce değildir.
Serdar opsiyonu 1.25 milyon euro ama yine de pahalı daha önce 15 gole de katkı yapsa alınmamalı demiştim yaşı da 29, 2 seneye emeklilik moduna geçebilir.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 23:49 

Kaybettiğimiz maçlardan sonra burayı okumaktan kaçmaya çalışıyorum ama yine de dayanamıyorum. Felaket tellalı gibisiniz... Tamam isteksiz, gamsız ve çok kötü bir oyun vardı dün sahada ama bir galibiyetle göklere çıkarıp bir mağlubiyetle yerin dibine sokmaktan vazgeçsek iyi olacak artık... Yok bir sonraki maç Halil'le Serdar'a hadlerini bildirecekmişiz yok kulaklarını çekecekmişiz... Maç öncesi 5.lik ihtimali beni de heyecanlandırmıştı doğrusu. Hala da kopmuş değiliz o hedeften. Alabildiğimiz kadar puan almaya çalışmalıyız. Bu takım 5 sene içinde şampiyonluk kovalayacak kıvama gelecek benim şüphem yok. Günlük sonuçlarla değerlendirmeler yapıp, ona buna sallamak kimseye fayda sağlamıyor... Allahtan tribünün geneli sağduyulu da buradaki fevri tepkilere kulak asmıyor...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2020, 09:28 

alpaslanın durumu ne acaba.idman fotolarında reis ön planda belliki bu hafta 11.ciddi değildir inşallah giden dönmek bilmiyo bizde uyuzum açıkçası

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2020, 10:14 
Kullanıcı avatarı

Aklın yolu bir.
GözGöz Tv'den alıntıdır.

ADAM GİBİ OYNAYIN…

Taraftar bir hafta boyunca geçen hafta son dakikada kaybedilen iki puana hayıflanıp Kayseri deplasmanında ve erteleme maçında alınacak iki galibiyet ile önümüzdeki birkaç takımı daha altımıza alıp ilk 4/5 yapar mıyız derdindeyken takımın ortaya koyduğu tarif edilmesi güç, gayesiz, ruhsuz oyun ile yukarı ile ilgili hiçbir hedefinin olmadığını gözümüze gözümüze soktuğu bir maç oldu.

Beyler burası Göztepe Spor Kulübü, puan olarak rahat bir konumda olmanız sahada yürüyüş yapacağınız anlamına gelmez. Biz puan durumunu elimize aldığımızda en yukarıya bakıp hesap yapıyorken sizin aşağı tarafla bağlantıyı kesmeyi yeterli görmeniz bizler için kabul edilebilir bir durum değildir. İnsan elindekinin değerini kaybedince anlar. Aranızda sezon sonu sözleşmem bitiyor rölantide takılayım iyi sezon da geçirdim kendi dümenime bakayım havasına girenler varsa şunu unutmasınlar gün gelir burayı mumla ararlar.

Maç kazanılır, kaybedilir önemi yok Göztepe takımı karşısındaki rakip kim olursa olsun yerlerde yatmaz. Geçen hafta yerde yatayım derken golü yedik. Bu işler bize yakışmaz. Devam ettiği taktirde ‘Ayağa kalkın adam gibi oynayın’ tepkisini ilk kendi tribününüzden yersiniz.

Hocam sana gelelim, geldikten sonra olumlu işler yapmaya çalışıp bunda başarılı da oldun. Takım ile birlikte kendini de geliştirmen açısından bu seviyede her maç senin açından bir deneyim olmuştur ancak oyunu değiştiremiyorsak oyuncuları değiştireceğiz. Sorun kenar oyuncularının performansıyken topla buluşturamadığımız santraforu çıkarıp oyuna santrafor sokmak dünkü kötü görüntüyü değiştirmezdi nitekim değiştiremedi. Puan olarak rahattasın ve Kamil – Jerome değişikliğinden başka şeyler de denemekten korkmamalısın. Mesela bu iki oyuncuyu birlikte dene, dünkü golde koşuyu bırakıp pozisyonu bizim gibi izleyen Gassama’ya (ki bu benzer hatayı her hafta en az iki kere yapıyor) formam garanti hissini verip her hafta 11 başlatma, mesela topla buluşturamadığımız iki hücumcuyu birlikte kullan, iki haftadır çok kötü oynayan Napoleoni’siz bir kurgu oluştur, 
Tripic diye bir oyuncu var elinde ve dün 2.yarı başında oyuna ilk atman gereken oyuncu oydu haftaya 11 başlat, devre arası takıma katılan oyuncuları 10’ar , 15’er dakika sürelerle oynatarak bu işin içine dahil edemezsin daha çok süre ver. Bunun gibi elli tane formasyon var ki aynı şeyleri deneyip aynı sonucu alacağımıza bir şeyleri değiştirip farklı sonuç elde etme şansımız yükselsin. Kötü görüntüde oyuncuları değiştirmen onlara ‘kimsenin yeri garanti değil’ gibisinden bir mesaj içerir. Bu mesajı onlara hissettir.

Geçen seneden beri takım içinde Portekiz ve Brezilyalı bazı yabancılar ile bazı yerli oyuncuların iki grubu oluşturduğu aşikar. Zaten geçen sezon yaşadığımız başarısızlıkta da takım olamama sorununun ana mayası da buydu. Takım içerisinde tüm takıma kaptanlık edebilecek yerli ve lider karakterli bir oyuncu (Selçuk Şahin gibi) bulunmuyorsa bu gruplaşmalar her takım için tehlike teşkil ediyor.

Şimdi de bazı oyuncuların kendi aralarında gruplaşıp bunu saha içine de taşıdıkları konuşuluyor. Bazı oyuncular saha dışında kendilerine yakın hissettikleri isimlerle daha samimi olabilir fakat bu başka amaçlarla saha içine sirayet ettiriliyorsa, kasıtlı pas atmama gibi işlere giriliyorsa bunun bedelini herkes öder. Bunu yapan açık seçik Göztepe’ye ihanet eder ve bu kulüpte hiçbir ihanet cezasız kalmaz.

Mazlum Şarkaya-GözGöz Tv

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 10:28 
Kullanıcı avatarı

Anlaşılan herkesin hevesi kırılmış. Hedefsizlik bize yaramıyor gerçekten yönetimin buna göre hareket etmesi gerek.
Geçmişe baktığımızda da Göztepe hiç bir zaman hedefsiz kalmamıştır. Ya düşmeme mücadelesi verdik ya play off ya da şampiyonluk.
En azından seneye yönetimin sezon başı çıkıp ‘bu sene benim hedefim avrupa’ demesi gerek.
Sözde bu sene yapacaklardı o işi ama salak yaptılar herkes farkında zaten. Öyle kalan maçlara bakıcaz yukarı mı yoksa aşağı mı yakınız hedefimizi belirlicez işleriyle çocuk kandırsınlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 12:45 

sinirimden maçtan bu yana yeni girdim kayserinin galibiyeti 3.50 Göztepenin galibiyeti 1.80 aklıma şaibe gelsin istemiyorum ama birde böyle düşünün

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 13:38 

abuk subuk şeyler yazmayın *** şuraya

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 18:12 

axo editle o yazdığını arkadaşım saçma sapan komplo teorilerini git kahvede arkadaşlarınla konuş burası yeri değil

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 18:14 

yokmu burda bizden bir admin banlasın şu dengesizi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6012 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 602  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], eniyisisizölün, Google [Bot], Google Adsense [Bot], network, ozerctnky, SeferKSK, Semt1928

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye