Zaman: 10 Tem 2020, 15:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590 ... 623  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 03:49 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Avrupa hedefin yok, genç oyuncu yetiştirip satma hedefin yok nasıl kendine kendine yeten gelir elde eden Göztepe yaratmaya çalışıyor başkan?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kolay soru, anadoluda en pahalı kombineleri satarak.. (trabzonda dahil)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 08:30 

Bu takım ne zaman bir seviyeye gelse içerden resmen operasyon çekiliyor.Dünkü oynanan oyun bunun dışarı vurumu.Bu çete diğer çeteyi yedi.Eren,Yasin Deniz Kadah artık yok.Sıradaki hedef kim ? Yabancı oyuncular mı ? İlhan Palut mu ?
-İlhan Palut'un yaptığı Jerome-Kamil(Dk.55) ve Castro-Tripic değişikliklerini beyni olan kimse yapmaz.Ben bunun altında başka birşey olduğunu düşünüyorum.Ya da buna inanmak istiyorum.Bu performansla alakalı birşey değil.Performansla alakalı bir değişim olcak olsa son bilmem kaç maçta bilmem kaç tane asist veya gol atıp tel tel dökülen adamlar çıkar.
-Serdar ve Halil resmen diyorki siktirgit Kamil sana pas falan yok.Hadi Serdar'da az da olsa yetenek varda Halil kardeş senin havan kime ?
-Berkan'ın şu ligte rölantiye alma gibi bir durumu olamaz.Sen zaten ekstra çalışmalarla idare edebilir duruma gelmişsin.Senin yatara geçme gibi bir lüxün yok.
-Gassama'yla ilgili tekrar söylüyorum.Bu adam şampiyonluk golünü atsa ben kendi adıma sevinmem.Öyle negatifim ona.Bu adam süperlig seviyesinden düşeli yaklaşık 6 ay oluyor.
-Titi bizim halimizin özeti.Bu adam nasıl bir takımın son iki yılda en fazla maçını oynayan kişi olabilir ?
-Soner: Arda Turan adam tayfadan.Ben herşeye rağmen faydalı olduğunu ve olacağını düşünüyorum.
-Serdar: Türkiye şartlarında 1,75m euro etmez.Bunu arkadaş gruplarında da sürekli tartışıyoruz.Sürekliliği olan ve geleceği olan bir oyuncu değil.Düzensiz,savruk,zayıf fizikli bir oyuncu benim gözümde.Millet 700bin euro ya Bakasetas falan izliyor yani.
-İçerdeki maçlarda çok daha iyi olduklarından değil ama hırslı olduklarından dolayı Murat Paluli ve Leo bekleriyle çıkılabilir.Bu adamlar şuan ki beklerden 2-3kat fazla bindirme yapan oyuncular.
-Kamil ile Jerome aynı anda sahada olabilir.Tek forvet çıkmak doğmatik bir düşünce değildir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 09:18 
Kullanıcı avatarı

Grupçuluk, kulisçilik kanayan yaramız. Profesyonel olmayan ve olamayanların en sevdiği yöntemdir. Zamanında Yasin ve tayfasının Jerome a yaptığı dışlamayı şimdi Serdar Halil ekibi Kamile, Tripice yapıyor. Kamilin maç içerisindeki yüz ifadedisindeki gerginliğine dikkat eden oldu mu bilmiyorum. Adam nereye düştüm ben der gibiydi. Serdar bir pozisyonda orta açacak ortada Kamil ve sanırım Borges vardı, beyzademiz en arkada sahanın en kısası olan kankisi Halile kafa vurması için orta açıyor. Şımarıklığa, laubaliliğe bakarmısın. Bu grupçuluk, kulisçilik sorununuda çözecek olan teknik direktördür.Bu kadar puan toplamışken, şımarıklıklar yüzünden, taraftara acaba kümede kalmak için yeterli puanı toplarmıyız hissini yaşatmaya kimsenin hakkı yok. Herkes yediği ekmeğin hakkını versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 09:37 
Kullanıcı avatarı

Kamil ve Tripic idman fotolarında bile dışlanıyor intibası oluştu. Bunun sorumlusu doğrudan hocadır.

Dün rakip takım 5 devre arası transferini ilk 11'de oynatmış. Gs'de Saracchi gelir gelmez oynamaya başladı. Biz yenileri oynatmamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Başak maçında bilhassa Serdar ve Halil'e gereken tepki verilir umarım. Bu şımarıklık cezasız kalmamalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 10:19 

Bu takımda yönetim olmadığı sürece ki olacak gibi de görünmüyor bu durumları sık yaşayacağız. Malesef taraftar hiçbir şekilde kaale alınmıyor. Tesisler dingonun ahırına dönmüş. Maç seçmelerin olacağını denizli maçında belliydi zaten. Ne zamandır gruplaşma var bu takımda kimse çözemedi. İşin kötü kısmı bunu yapanların azılıları Türk oyuncular. Bakıyorsunuz elle tutulur yabancılar da tek tük. Devre arası transfer yapan takımlar alelacele ertesi gün ertesi hafta hemen oynatmak mecburiyetindeler. Biz aldığımız oyuncuyu yeni işe giren çalışan gibi deneme sürecinden geçirip sahaya öyle koyuyoruz. O da azar azar. Kenardaki adam bir tuhaf. Değişikliğin dk.sı çıkanı-gireni külliyen yanlış. Bu tarz adamların kafasında bir şey var bir farklı planları yok. İyiki alpaslan-borges stoperde oynadı kullan babam kullan, sakın ha kenardaki stoperleri kullanma. Napo bir hafta 10 numara oynadı ya (adam orijin sol kanat) hep orada kullan onu, halil 1 hafta gol attı ya 6 hafta sürekli oyunda tut ki bizim gözlerimiz kanasın, yerinden çıksın... kalan 6 puan öyle ya da böyle gelecek. Sanmıyorum daha doğrusu yapılanlar öyle gösteriyor ama seneyede kolay olmayacak, illa ki takımda kalacak-gideceklerde yanlış yapılacak, transferler de el mahkum zaten kesin yanlış yapılacak.Hayırlısı.

aklıma gelen kötü bir senaryo, inş. iddia oynamıyorlardır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 10:48 

yav bir sakin olun.

ligin en rahat takımıyız keyfini çıkarın. geçen seneyi düşünün şimdiye bakın bir gülümseyin. açık açık vites arttırma gelecek sezon demiş başkan zaten. salın biraz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 11:23 
Kullanıcı avatarı

inadınagözgöz yazdı:
yav bir sakin olun.

ligin en rahat takımıyız keyfini çıkarın. geçen seneyi düşünün şimdiye bakın bir gülümseyin. açık açık vites arttırma gelecek sezon demiş başkan zaten. salın biraz

Mesele yenmek yenilmek değil, neticede ilk defa yenilmiyoruz.
Mesele laubalice, şımarıkça top oynanması, zırt pırt yerde yatılıp kalkılmaması. Valla ben kendi adıma böyle oynayan futbolculara o kutsal formaları taşıdıkları sürece gülümseyip keyfini çıkaramıyorum, onlarda çıkarmasın bir zahmet.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 11:58 
Kullanıcı avatarı

Bazı kaşarlar maç seçiyor bunun başka açıklaması yok, dünkü kayseriyi kevgire çevirmemiz lazımdı adamların pozisyonu yok.30 tane orta açıldı bi tanesi adrese gitmedi hepsi dağlara taşlara.
Noldu ya daha kaç hafta var lig mi bitti? Avrupadan men yeme muhabbeti yine olabilir üsttekilerin, koysunlar uefa hedefi it gibi saldırsınlar yada hiç çıkmayalım maçlara yorulmasın beyfendiler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 12:58 
Kullanıcı avatarı

Rotasyon, rotasyon, rotasyon.

Kamil, Tripic, Jerome, Leo, Paluli çalışkan adamlar, kendini göstermek isteyen adamlar ilk 11'e.

Kendini bişey sanmaya başlayan, lakayt adamlar, takım ruhunu kaybetmeye başlayanlar yedeğe.

Geçen sene ve bu sene Deniz Kadahla Jerome'u önlü arkalı çok denedik. Onu bir de Jerome ve Kamille deneyelim.

Zamanında Adis ve Umut Nayir'le güzel karşılık almıştık. Tek bir taktik ve anlayışla futbol oynanmaz. Alternatif oyun stilleri gerekli.

Bizi çözebilen rakiplere karşı B planı lazım.

Ve kimse yerini garanti görmemeli. Formsuzsa, gevşemişse değiştircen.

En son Russell35 tarafından 03 Mar 2020, 13:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 13:17 
Kullanıcı avatarı

Tripiç oyuna dahil olduktan sonra bir tane top atılmadı, amaç ne ?

Soner'in videsunu izleyenler hemen anlar zaten gruplaşmanın ne durumda olduğunu. Eyvallah Soner iyi oyuncu ama gruplaşma içinde yer aldığı sürece hiç bir anlamı yok. Bu gruplaşmanın baş aktörünün Halil olduğunu düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590 ... 623  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altındağ, Bambino, berkutay, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kuzeymaraton, tribunde, VTS, zaliminzulmu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye