Zaman: 29 May 2020, 09:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor 3 - Karşıyaka 2
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 17:51 
Kullanıcı avatarı

3 sene sonra ilk defa maça gittim.
Güney kale arkaya girdik arkadaşlarla, baya kalabalıktı güzel bir atmosfer vardı.
Karşıyaka tribünü tam deplasman tribünü imajıyla hakkını verdi,70 den sonra onlarda yoruldu.
Kocaelispor 2.yarı çokkötüydü,bu tribünlere de yansıdı.
Ayrıca stadda tek güneş gören yer maratonun bağrılan kısmıydı,bu tribünü çok etkiledi.
Bizim tribün hakkında çok konuşmaya gerek yok,daha iyisi yapıldı,daha iyi olabilir.
Bir beste 1 dk sürmeden değişiyor..

Stad etrafı rezalet , otopark sıkıntısı çok ciddi bir sorun.
35bin kişilik stad yapmak zor değil,önemli olan çevresi ulaşımı vs..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 17:56 
Kullanıcı avatarı

30 bin taraftar var yeni yapilan beste söyleniyor. Stadın %80'i bilmiyordur bile o besteyi. Hangi kafa bu anlamadım. Yap karşılıklı bu maçlarda 10 numara tribün olur. Sıcak maratonu gerçekten çok etkiledi. UEFA da bağırmaya istekliydi sık sık katıldılar bestelere. İnşallah düzelir. Coşkulu anlarda efsane ses çıktı. Çok iyi değildi ama çokta kötü değildi. Daha iyi olabilirdi.

Maç bitimi 1 saatte 4 km yolu ancak gelebildik belediye otobüsü ile. İndim yemek yiyip 2. Otobüsle eve geçeceğim. Sanırsın deplasmana gidiyoruz [emoji1]

En son inadına_körfez tarafından 01 Mar 2020, 21:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 18:16 
Kullanıcı avatarı

Gidenlerin ayaklarına sağlık, keşke en azından 1 puanı alabilselerdi topçular , Taraftar fazlasıyla hak etmişti.

Kocaelispor 'a bir üst ligde de başarılar, yolunuz açık olsun .

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 18:21 

Daha önceki yorumlarımda yazmıştım gönlümden geçen skor 2-2 diye.
2-0 olunca maç koptu dedim çoğu kişi gibi. Ama Karşıyaka çok iyi reaksiyon gösterip devre arasına 2-1 ile girip, ikinci yarı başlarında 2-2 yapınca ,dedim bu sefer de maç gidecek herhalde. Karşıyaka çok iyi oynadı çok ta gol kaçırdı. Maçın hakkı Karşıyaka'nindi, deplasmanda lidere karşı oynanan oyun ile. En kötü dediğim gibi 2-2 bitecek herhalde diye beklerken piyangodan 3-2 maçı kazandık..
Hakem +5 verdi uzatmayı ama gol sonrası yakışıksız hareketler vs zaman geçti. Hakem de rahat 2 dk oynatmayıp maçı bitirdi.
Bizim tribün de kale arkadan izledim, zaman zaman iyi gözükse de bestelerin seçimi ve zamanlaması falan kötüydü.
Maç sonu Karşıyakalı taraftarlar Kaf Sin Kaf çektiler ama tribün dağılmıştı ve karşılık verilmedi anlaşılmadi muhtemelen de.
Tribün eskisi gibi değil ama çok ta kötü değildik. İdare şekli.

Deplasman dönüşü bu oyunla ve destekle hiç puan alamadan dönmek. Yazık oldu Karşıyaka'ya. Hepsine kazasız belasız hayırlı yolculuklar..

Maç öncesi Karşıyakalı arkadaşlara denk gelmedim bekledim ihtiyaç vs olursa diye, maç sonu iki üniversite öğrencisi Sakarya'dan gelen Aydınlı ve Karşıyaka polarli iki kardeşimi durağa bırakmak nasip oldu..

Hepiniz Allah'a emanet, seneye 2.ligde görüşmek dileğiyle inşallah..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 18:37 

İlk yarı Karşıyakının pozisyon penaltı gibi geldi bide 2.yarı attılan golde tekrar izlemek lazım bizim attığımız 2.golde keza öyle ofsayt olabilir görüş açıları çok kötüydü kameraların

Bizim takım Derince maçı dahi Allah'a emanet gidiyor tökezleye tökezleye geçen hafta son dakika bu hafta son dakika yenelim 3 puan alalım eyvallah ama oyun iç açıcı değil

Tribünler denildiği gibi son 20 dakika bitikdi dakika 85 filan Maraton'da sadece 15-20 kişi bağırmaya çalışıyordu İsmetpaşa ruhunu asla yakalayamayacağız büyük stad bize göre değildi keşke Tahir başkan zamanı stad yapılsaydı hiç olmazsa görüşlerimiz alınırdı oda az çok stadın oraya yapılmayacağını görürdü iş işten geçti artık hiç olmazsa Tahir başkan varken ulaşım ve otopark işlerini çözelim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 18:59 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:
30 bin taraftar var yeni yapilan beste söyleniyor. Stadın %80'i bilmiyordur bile o besteyi. Hangi kafa bu anlamadım. Yap karşılıklı bu maçlarda 10 numara tribün olur. Sıcak maratonu gerçekten çok etkiledi. UEFA da bağırmaya istekliydi sık sık katıldılar bestelere. İnşallah düzelir. Coşkulu anlarda efsane ses çıktı.

Maç bitimi 1 saatte 4 km yolu ancak gelebildik belediye otobüsü ile. İndim yemek yiyip 2. Otobüsle eve geçeceğim. Sanırsın deplasmana gidiyoruz [emoji1]

Bu maçtan sonra artık sorgulamalıyız bazı şeyleri yeter. Nerede hangi beste girilecek onu bile beceremiyor tribün. Takım korner kullanacak etkili bir atak olmuş sesi yükseltemiyor.
Yeni beste söylense iyi karşılıklı yapacağız yeşil siyah şampiyon körfez bağırıyoruz hala. Maraton altta yan taraflar besteye katılmadan tezahürat senkron stada yayılmıyor işte, maraton üstte bile yayılmıyor bunun için herkesi alt tarafa toplayacaksın ki ses numaralıya kale arkalarada gitsin o efsane ses çıksın. Ses maraton üste uefaya gidene kadar birde çabucak besteyi kesiyoruz. Maç 2 0 olmuş tribünün 3 farklı noktasında aynı anda nasıl kavga çıkıyor onuda anlamadım tam sazı elimize almamız gereken yerde kavga oldu üstüne maça 2 1 e geldi. 2.yarıda da maç 2-2 olunca karşıyakalılar yürüdü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 19:08 
Kullanıcı avatarı

Tribünümüz çok kötüydü. 30 - 35 bin kişi geldi besteleri bilmiyorlar vs değil tamamen maratonun beceriksizliği vardı kimse kusura bakmasın.

Tribünler bağırmaya aç. Kaldırıp kaldırıp, yeşil siyah, körfez gol gol çektiriyorsun, 10 sn sürüyor. Kaldırmışsın, patlatsana coşturucu bi beste. Otur kalk otur kalk başka bitşey yok.

Karşıyaka takım olarak çok iyiydi. Bi şekilde kazandık güzel oldu.

Karşıyaka taraftarları iyiydi, çok beğendim. Devre arasında söyledikleri besteye içimden eşlik ettim.

Yolunuz açık olsun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 19:12 

karsıyaka iyi takım transfer yasagını kaldırmadan önceki bizim takım gibi
maçın hakkı karsıyakanında bana kalırsa 2-1 olduktan sonra 2-3 alırlar dedim
ama bi yere kadar oynuyorlar bizim takımdaki gibi fark yaratan oyuncuları yoktu

bizm takım bu aralar sansa götürüyor sefa burak süleyman kötüydü
2. yarının basında degistirip serdarla gökdenizi alabilirdi
hoca biraz daha oyuna erken müdahale etse iyi olacak
takım kötü olunca tribünlerede yansıdı
zaten eski tribün yok
bizim aslında bütün tribünlerin bagırma potansiyeli varda işte
bazı şeyler eksik olmuyor

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 19:17 
Kullanıcı avatarı

Tribün çok berbat değildi. Uefa Altta Ksksi tribününe yakın yerdeydim haliyle Çarşı eşliğinde maçı izledik. Maç anında maratona dikkat ettim hiç ıslaklamadılar Ksk'nin sesinin oraya gittiğini sanmıyorum. Sezon başı Sakarya deplasmanında Sakarya tribünlerinin yaşadığını yaşamadık. Çok agresif bir Körfezim bak işte ile golü bulmamız çok tatlı oldu. Karşılıklı tezahüratları artırmamız lazım hatta 4 tribünün dahil olduğu yeşil-siyah-şampiyon-körfez şöyle atmosferlere çok uygun.

Top oynamıyoruz galip geliyoruz. Bu maç atmosferden maça da yoğunlaşamadım. 3. Golümüz adamın elinden sekip Ali Han'nın önüne düştü pozisyon penaltı penaltı değilse ofsayt. Hakem iyi yönetiyor gibi gözüküp maça etki yaptı. İlk yarıdaki Karşıyaka tartışmalı penaltı pozisyonu temiz tam önümüzde oldu. Mesut'un sarı kartı var topa el ve omuz karışık vuruyor. Sinir krizi geçiriyordum.

Son olarak Kocaelispor - Karşıyaka dostluğu Mustafa Aşan'ın yoğun çabasına rağmen bozulmadı. Hadi bizim topçuları sahada biçtin döndün tribüne küfür ettin neden kendi arkadaşını çocuk gibi azarlıyorsun bilader? Şu güzelim atmosferi bozamadın ya oh olsun. Geri dönüş yolunda kaza bela uzak olsun. Hayırlı yolculuklar.

Edit: Ercüment Kafkasyalı ligin ikinci devresinde Kaya Tarakçı'ya bağladı. İlk gol nedir öyle.

Golü izledim ofsayt yok Maşallah Ali Han ne fırlamış öyle.
SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 20:08 

KonyalıBalkAdm yazdı:
Tribün çok berbat değildi. Uefa Altta Ksksi tribününe yakın yerdeydim haliyle Çarşı eşliğinde maçı izledik. Maç anında maratona dikkat ettim hiç ıslaklamadılar Ksk'nin sesinin oraya gittiğini sanmıyorum. Sezon başı Sakarya deplasmanında Sakarya tribünlerinin yaşadığını yaşamadık. Çok agresif bir Körfezim bak işte ile golü bulmamız çok tatlı oldu. Karşılıklı tezahüratları artırmamız lazım hatta 4 tribünün dahil olduğu yeşil-siyah-şampiyon-körfez şöyle atmosferlere çok uygun.

Top oynamıyoruz galip geliyoruz. Bu maç atmosferden maça da yoğunlaşamadım. 3. Golümüz adamın elinden sekip Ali Han'nın önüne düştü pozisyon penaltı penaltı değilse ofsayt. Hakem iyi yönetiyor gibi gözüküp maça etki yaptı. İlk yarıdaki Karşıyaka tartışmalı penaltı pozisyonu temiz tam önümüzde oldu. Mesut'un sarı kartı var topa el ve omuz karışık vuruyor. Sinir krizi geçiriyordum.

Son olarak Kocaelispor - Karşıyaka dostluğu Mustafa Aşan'ın yoğun çabasına rağmen bozulmadı. Hadi bizim topçuları sahada biçtin döndün tribüne küfür ettin neden kendi arkadaşını çocuk gibi azarlıyorsun bilader? Şu güzelim atmosferi bozamadın ya oh olsun. Geri dönüş yolunda kaza bela uzak olsun. Hayırlı yolculuklar.

Edit: Ercüment Kafkasyalı ligin ikinci devresinde Kaya Tarakçı'ya bağladı. İlk gol nedir öyle.

Golü izledim ofsayt yok Maşallah Ali Han ne fırlamış öyle.
SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zirvesini yaşadığımız için bize tribün hep kötü gelecek ama diğer tribünlerde bağırmaya iç binlerce insan var, kullanmamak kötü. Önceki postumda da belirttim, bu stada sağlam gelen her tribün iyi tribün yapar ama esir alamaz. Sevindiğim nokta oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kadıkaltı10, WhiteKnight, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye