Zaman: 15 Tem 2020, 21:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 324 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 24. Hafta Bursaspor 2 - Altay 2
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 13:40 
Kullanıcı avatarı

Tribün anlamında hafta içi oraya gelen herkesin hakkını verdiğini düşünüyorum. Herkesin ayağına, gırtlağına sağlık.

Ayrıca, bunca sene alt liglerde köy kasaba stadları ve seyircilerinden sonra, futbol ve tribün kültürü olan kulüplerle karşılaşmak hem sahadaki hem de tribündeki rekabet anlamında keyif veriyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 14:01 

Kazasız belasiz geldik ,yeni yeni ayılıyoruz.
Bursaspor çok baskı yaptı bizim futbolcular da normal olarak bir puana oynadı.Turk futbolunda yatıp zaman geçirmek her takımın işi,bunlara takılmamak lazım. Son iki pozisyonda 3 puanı getiren golü bulsaydık çok ilginç maç olacaktı.3 puan Bursaspor'un hakkıydı.
Tribün olarak iyiydik.Ama çok çokta iyi sayilmazdık,özellikle ilk yarı kotüydük.Tribüne geç girdik 15 dakika,onunda etkisi vardi.Tv ye giden sesin etkisi çok fazla oluyor.Sağlam tayfa ile deplasman tribünü yapanlar için on numara stad.
Bursa tribünleri de güzel görünüyordu. Tek sorunları top rakipteyken aşırı derece ıslık olayına girmeleri.Bunu birçok maçını izlerken gördüm.Onun yerine karşılıklı şekilde falan bağırırsa daha güzel görüntüler çıkar ortaya.
Mac sonu 1 saat bekledik stadyumda,baya bir yağmur yağdı ama ıslamadık.Ne stadyumlar görduk alt ligler de sirılsıklam oluyorduk resmen , kurtulduk çok şükür oralardan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 15:27 
Kullanıcı avatarı

tayfalı yazdı:
Bursaspor çok baskı yaptı bizim futbolcular da normal olarak bir puana oynadı.Turk futbolunda yatıp zaman geçirmek her takımın işi,bunlara takılmamak lazım. Son iki pozisyonda 3 puanı getiren golü bulsaydık çok ilginç maç olacaktı.3 puan Bursaspor'un hakkıydı.
Tribün olarak iyiydik.Ama çok çokta iyi sayilmazdık,özellikle ilk yarı kotüydük.Tribüne geç girdik 15 dakika,onunda etkisi vardi.Tv ye giden sesin etkisi çok fazla oluyor.Sağlam tayfa ile deplasman tribünü yapanlar için on numara stad.
Bursa tribünleri de güzel görünüyordu. Tek sorunları top rakipteyken aşırı derece ıslık olayına girmeleri.Bunu birçok maçını izlerken gördüm.Onun yerine karşılıklı şekilde falan bağırırsa daha güzel görüntüler çıkar ortaya.
Mac sonu 1 saat bekledik stadyumda,baya bir yağmur yağdı ama ıslamadık.Ne stadyumlar görduk alt ligler de sirılsıklam oluyorduk resmen , kurtulduk çok şükür oralardan.

başkan eski stadyumda tribünler sahaya epey uzaktı, haliyle saha içine bakmayıp tribünümüzü yapıyorduk rahatça, ama şimdi tam tersi tribünler sahaya o kadar yakın ki top rakibe geçtiğinde herkes rakibi bozmaya çalışıyor ıslıkla uğultuyla, dün maraton en ön sıradayız polislerle aynı hizada topçular 1 metre uzaklıkta ayağına top alınca ister istemez tepki veriyosun, ayrıca ıslık rakibi daha çok bozuyor bunu çok defa test ettik.

maçtan önce de yazmıştım buraya tr'nin en iyi deplasman yapılan stadyumu diye, gelenler bunu rahatça hissetmiştir

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 15:27 
Kullanıcı avatarı

Deplasmana gitmeyeli baya oluyordu, özlemişiz. Kendimizi bi şekilde içeri atarız umudu vardı ama polisler deneyenlere sıkıntı yapınca giremedik. Oynanan futbol, yapılan tribün hiçbirini görmedim yapsam yapsam dışarda köfte ayran yorumu yaparım. O da vasattı. Maç önü maç sonu hikayeleri de olmadı. Ne diyelim bizimde ciğer bıraktığımız passosuz bir maçta görüşmek üzere

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 15:43 

Yanlız Bursa ya helal olsun..
Sakarya gibi getirtmemek için falan çabalamadı yasak getirmeye çalışmadı hiç oralı olmadılar rajonu bozmadılar bizde bize düşeni yaptık geldik..
Dünkü performansı görünce Sakaryalılar iyi ki gelmemişler diyolardır, orda iki katı olurdu sayı olarak ta performans olarakta üstüne maç Pazardı..Uyanıksın valla Sakarya.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 17:39 

sen adamın tillahısın yalçın koşukavak

https://youtu.be/qx7HzL-cR5Q

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 17:43 

tayfalı yazdı:

Bu tarz ıslıklı baskının bizim futbolcuları diri tuttuğunu düşünüyorum hatta tesis ziyaretinde futbolculardan biri de demişti 2 sene önce bizimle birlikte defans yapıyorsunuz diye.
Son 3 senedir sahadaki kadro ve futbol anlamında çok kötüyüz.2 sene önce bi fener maçı vardı bursada.tribünler ful top rakibe geçince bütün tribünler ıslıklamaya başlıyordu.90 dakika fenerden topu alamadı bizim o zamanki vasat futbolcular. bütün maç öyle geçti.1-0 yenildik.Tersini yapsak 3 4 olurdu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 17:56 
Kullanıcı avatarı

Alsancak tan bir abimi kardeşimi içeri almamış bursa emniyeti üstleri,ağzı kokuyormuş adamlar dimdik maça 10 dakika kala aradım.ingiltereden yine bir abimiz geldi a.c.a.p tshirtinden 6222 yedi hala konsolosun dilekçe spor şube uğraşıyor. Bursa emniyeti bana 3 kişi vermezseniz hepinizi 6222 kerim diyor. Izmirde içer girersiniz burda olmaz falan. Bursa emniyeti harbi izmir düşmanıymış

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 18:03 

Josh1912 yazdı:
Alsancak tan bir abimi kardeşimi içeri almamış bursa emniyeti üstleri,ağzı kokuyormuş adamlar dimdik maça 10 dakika kala aradım.ingiltereden yine bir abimiz geldi a.c.a.p tshirtinden 6222 yedi hala konsolosun dilekçe spor şube uğraşıyor. Bursa emniyeti bana 3 kişi vermezseniz hepinizi 6222 kerim diyor. Izmirde içer girersiniz burda olmaz falan. Bursa emniyeti harbi izmir düşmanıymış

kim ne düşmanı bilmiyorum ama altınordu , menemen , altay maçı öncesi stada sokulmadan en az 30 adamın emniyete götürüldüğünü biliyorum 3 maçtada o yüzden izmiri bursası yok bu işin bence her maçımız sıkıntı oldu izmirde bu sene

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 18:07 

Josh1912 yazdı:

Ligin ilk yarısı 3 izmir deplasmanı yaptık 2 si de ard arda 1 hafta arayla hepsi sıkıntılıydı arkadaşımı maçtan sonra gözaltına alıp sabaha kadar tuttular içerde herhangi bir açıklama bile yapmadan.Senin dediğinle alakası yok bence.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 324 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bing [Bot], equalizer, gokhansamsun, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, karadeniz, Larendon, mmcg, saffet8, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye