Zaman: 31 May 2020, 23:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor - Karşıyaka
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 15:53 

Daha İstanbul ve çevre illerden ksk'lı ögrenciler var, dep tribünu rahat dolar ama bu stad 20-25 bin kisilik olsa güzel olmaz miydi?
Mesela Göztepe'nin stadi gibi olsa tadindan yenmezdi veya Eryaman.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 18:45 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle yola çıkacak arkadaşlara iyi yolculuklar diliyorum. Sezonun ilk yarısında İzmirde oynanan maça gitme fırsatım olmuştu. Atatürk stadının berbatlığı, güneşin yakması ve maç sonucu hariç her şey çok güzeldi. Neyse ki Karşıyaka mağlubiyeti sayesinde Engin Hoca gönderildi de 10 maçlık galibiyet serisine o şekilde başladık ve liderlik koltuğundaki yerimizi sağlamlaştırdık.

Maça gelecek olursak yaklaşık 30 bin kişi hedefleniyor bu maç için. Bu sezon en kalabalık iç sana maçımız 20-23 bin civarında olduğumuz Erok maçıydı. Bu sefer yapılan hazırlıklar ve çalışmaların Erok maçına oranla kat be kat fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Erok maçında ilk gün 95 bilet satılırken, dün (çarşamba) 5 bin civarında bilet satıldı. Bu bile yeterli bir ölçü diye düşünüyorum.

Ancak bizler için göz yumulabilir bir durum olsa da stadın yolunun olmaması stadın doluluğunu etkileyen en büyük etken. Maalesef stada giden tek şerit gidiş, tek şerit geliş olan bir yoldan başka bir yol yok. O yol da stadın hemen dibinde bulunan Hyundai ve Assan fabrikalarının nakliye kamyonlarıyla dolu durumda oluyor. Özellikle maç çıkış saatleri de 4-12 vardiyası için fabrikalara gelen servislerle tamamen kitleniyor. İnsanlar çayırlara, çimenlere bırakmak durumunda kalıyorlar arabalarını. Sezon başında Sakarya ile oynanması planlanan hazırlık maçı da bu nedenle iptal edilmişti. Çünkü deplasmana gelecek taraftarların stada gidebilmesinin tek yolu stada giden bu tek yol.

Stat etrafında 2-3 köfteci tezgahından başka ne yemek yenilecek yer nede oturup maç saatini bekleyecek bir kafe/bar yok. Tramvay hattı henüz yıllardan beridir proje durumunda olduğu için şehir merkezinden stada gelinebilecek bir toplu taşıma yok. Biz İzmir'e giderken sabah 7 gibi Altınovadaki dinlenme tesisinden yola çıktık, 9.30-10 civarında kordondaydık. Yeni otobandan gelinecekse eğer bazı arkadaşların yazdığı gibi gece 00:00'da falan yola çıkmak biraz erken olabilir. Pazar sabahı açık yer bulmak biraz zor olabilir. Aklıma takılan bir diğer konu ise umarım emniyet Karşıyaka taraftarlarını stada giden bu yol boş olur diye maç başladıktan sonra içeri sokarız diye düşünmez. Kötü olur. Zaten 1600-1700 kişilik bir deplasman tribünü var. Bizim de Sakarya deplasmanında keşfettiğimiz üzere yeni statlarda üst katlarda daha iyi tribün yapılıyor. Maraton alta girince kendimi Eskişehir'in eski stadındaki açık tribünde zannediyorum bazen. İsmetpaşadaki akustiğin yarısının olduğunu düşünmüyorum maalesef yeni statta.

Umarım 3 puanı alan taraf bi oluruz. 11 yıl sonra kalkan transfer yasağının ardından, bölgesel amatör ligde geçen yılların ardından artık fazlasıyla başarıya açız. Şampiyon olduğumuza inanmak için o kupayı İzmitte göreceğiz, başka yolu yok maalesef :) Karşıyaka'nın da play-off'a kalacağını düşünüyorum. Ancak gerek Turgutlu ve Cüneyt Biçer faktörü, gerekse de hiç beklemediğim bir şekilde Derincenin yükselen form grafiği play-off'u çok zorlu bir hale getirecek.

İzmir'i şehir olarak fazlasıyla severiz. Özellikle Altay ile oynadığımız 2008'deki maçtan sonra :) Karşıyaka da sevilir İzmit'te, Altay da. Diğeri zaten kapandı.

Selametle

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 19:17 

numaralı alt bitmiş bileti üstten aldım öglen saatlerinde

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 19:59 

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200227/582fd373e24b0f5cd821d2d0c754cfbb.jpg[/img]

Çok ilgi var maça. 30 bini de aşabiliriz. Ama o trafik nasıl olacak o yolla?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 21:00 

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200227/04199efc2c9c8c05200e65d6fb7a7a5c.jpg[/img]

Bugün itibarı ile 9846 bilet satılmış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 23:38 
Kullanıcı avatarı

9846 bilet satıldığına inanmıyorum rakamı her zaman ki gibi şişiriyorlar.
Satıldıysada toplu olarak biri almıştır.

Fatsa maçında da aynı şeyi Bahri yaptıl güya 30 bin bilet satılmıştı yer kalmamıştı vs vs.

Bir günde 5 bin bilet satılmış olsa Belsa’dan derinceye kuyruk olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Banada toplu satılmış gibi geldi biletler konuştuğum coğu kişi bilet almamış numaralı alt la maratonun bittiğini duyan bilet almaya gidiyor , biZde yarın alalım biletimizi , rekoru kırıcaz gibi duruyor 30 bin olması içinde kuzey kalenin öğrenciyle dolu olması gerek , acaba yolla ilgili bi çalışması varmı belediyenin.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 00:49 

Öncelikle İzmir'in karşısından gelecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar..
Deplasmandan kayıp halinde dönmek ve o yolun yorgunluğu, hüzün ve düşünce muhabbeti olmaması için gönlümden geçen skor 2-2 beraberlik.
Altta Fethiye - Derince ve Cizre - Turgutlu maçları olacak.
Cizre'nin maç eksiği dolayısıyla play off umudu olduğundan Turgutlu'nun puan kaybı, mağlubiyeti olası. Fethiye de aynı şekilde Derince ile olan maçı beraberlik gibi duruyor.
Hem bizim puan farkı 10 olarak kalır, hem de siz 1 puan da olsa play off hattında rakiplerin kaybettiği maçlar arasında en az zararla dönersiniz inşallah..

Geçen hafta bir İzmir damadı olarak ilk defa 6 yıl sonra semtinize gelmek nasip oldu.
Hep karşı tarafınızda İnciraltı, Seferihisar, Urla, Konak, Kemeraltı taraflarını geziyorduk.
Dedim toplanın bir Karşıyaka yapalım. Kocaelispor polarimla ve Kocaelispor ürünleriyle dolu aracımla Karşıyaka'ya gezmeye geldim ailecek.
Çarşınızın yanıbaşındaki Leo KSK'nin ara sokağına aracı park edip çarşıyı turladim.. Girişi bizim Fethiye'yi andıran Çarşı girişinde KSK taraftarlar derneğine ait standa yanaştım. Sadece 2.5 deyince dedim neyse alalım 3-4 katkımız olsun.. Hiç sosis sevmeme rağmen yekten 2 sefer yapıp 3 tane gömdüm.. Başarı ve hoşgeldiniz dilekleriyle ve sahilinizde çocuğumla balon vurup deniz taşlama fasliyla Bostanli'dan feribotla ayrıldım..
Kendini farklı hissettiren ve İzmir'in karşısından ayrı bir havası olan nezih bir semtiniz var.. Bağlılığınız ve ambleminiz, İslam'ın yeşili Türklüğün kırmızısı renkleriniz ile eskiden beri sempatim daha da arttı semtinizi görünce..

Koskoca İzmir'de olmadık yerlerde rastlananlara denk gelen bir kullanıcı bulmayı bırak, gide gide olmadık yerde Balçova'da çevirmede polis seni neden durdurdum biliyor musun diyerek yaklaşıp arabadaki atkıyı gösterip ben Sakaryalıyım dedi arkadaş. Sonra da kemer bile Kocaelili diyerek muhabbet şekli. En son hayırlı görevler hafız diyerek kimlik vs bakmadan yol verdi :)

Her zaman gösterdiğiniz misafirperverlikten ve adamliktan dolayı tribünden anlayan tüm Korfezlilerin gönlünde her zaman yeriniz ayrıdır..

Dosthane şekilde karşılanıp, mutlu şekilde şehrimizden kazasız belasız dönmeniz dileğiyle.. Yolunuz açık olsun..

Seneye de inşallah 2.ligde görüşmek üzere.. Kalın sağlıcakla..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 10:02 
Kullanıcı avatarı

Bayılıyor millet g.tünden haber uydurmaya biri takılıyor bir delinin peşine herkes aynı dümende yok biletler bitmiş yok taraftar mağazasının önünde 10 kşşinin kuyrukta beklerken ki resmini paylaşıp millet bilet bekliyor falan filan dümenleri. Gidin kulüp binasına kardeşim maraton altta var üstte var. Perşembe akşamı kapatılırken sayı 9846 ama stad 35 bin çekiyor be kardeşim. Bilmem ne sayfasının face ınstada attığı 2 resimle aldanıyor. Bu yalan haberler yüzünden gelmek isteyip te geri dönenler olabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2020, 10:28 
Kullanıcı avatarı

Şu at kuyruklu eski Galatasaraylı süspansiyon berberin yalan haberleri bıktırdı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, machineryKSK, PMB10ALTI, SeferKSK, Wiltord

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye