Zaman: 06 Nis 2020, 14:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 25.Hafta | Adana Demirspor - Hatayspor
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 01:28 

hatay güzel futbol oynuyor oturmuş bir kadroları da var İlk yarıda İlhan Palut sayesinde güzel avantaj elde ettiler Buradan ilk 2 yi vermezler diye düşünüyorum

maça gelince gergin geçeği belli Her sene olduğu gibi bu senede cezalardan bıktık Altınordu maçı seyirsizdi bu maçta da grup cezalı Herkes yanındakine sahip çıkmalı ve uyarmalı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 04:43 
Kullanıcı avatarı

Passolig çıktı çıkalı ilk defa maça gidecem ama passoligsiz saldır Adana Demir

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 11:12 

Hatayspor'un daha fazla takım olduğunu düşünüyorum.Adana Demirspor'da iyi bir hava yakaladı.Yetenekli ayaklar var.Klasik PTT ligi maçı.Herşey olabilir.Güzel maç olması dileğiyle.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 11:32 
Kullanıcı avatarı

Tribüne gelen cezalar tat kaçırdı artık.Bu sezon 3 maç seyircisiz bir o kadar da blok cezaları aldık.Artık ligin sonuna geldik, takımın bizlere en çok ihtiyaç duyduğu dönemdeyiz.Daha dikkatli olup takımı yalnız bırakmamalıyız.
Geçen sezon playoff'ta yaşananlar oldu bitti.O güne dönüp düşmanlık beslemenin bize hiç bir yararı yok hatta zararı olur.Küfürden uzak, agresif tribün yapmamız gerekiyor.Grup yok bakalım tribünler nasıl olacak.

Saha içine gelirsek Hatay ligin lideri ve ilk 2'den çıkacağını düşünüyorum.Burdan bırakmaları büyük sürpriz olur.Bizim ilk 2 için kazanmaktan başka seçeneğimiz yok.
Aosman'ın olmaması büyük eksiklik.Muhtemelen Erkan oynar orda.
Bakalım yine yediğimizden fazlasını atabilecek miyiz.

Gelecek olanlara kazasız belasız yolculuklar.

Edit: Şu anonsçuyu tanıyan eden veya ulaşabilecek olan varsa Allah için uyarsın kendisini.Maç öncesi saçmasapan bağırmalar, bestenin ortasında birden bağırıp bişeyler söylemeye çalışması çok çirkin oluyor.Ayrıca sesi ve tonlamaları da çok kötü.Şahsen ben çok rahatsızım.Umarım birileri kendisini uyarır.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 11:49 
Kullanıcı avatarı

aosman çok formda bizim için önemli eksik. cezalı, sakat vs bunlar olacak geniş kadro bunun için kuruldu.

hocadan beklentim dibbayı kanat, erkanı ortaya çekmesi. okanı bek olarak takıma oturtup, resulu stopere asıl yerine koyması.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 13:12 

nacnacnac yazdı:
Hatayspor'un daha fazla takım olduğunu düşünüyorum.Adana Demirspor'da iyi bir hava yakaladı.Yetenekli ayaklar var.Klasik PTT ligi maçı.Herşey olabilir.Güzel maç olması dileğiyle.
Bu lig de iyi takım olmaktan ziyade hava yakalamak daha önemi diye düşünüyorum:)

Bu sebepten ötürü ADS yi bir adım önde görüyorum.

Mehmet Altıparmak ı yakından tanıyorum hocalık konusunda. Bu maça 1 puan için gelecektir. Bu da Hatay ın gerçek oyununu oynamasına engel olacaktır.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 13:51 

zor maç ama yenersek yukarı karışır. biz iyi bir yer edınırız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 15:15 

Menemen maçı bir galibiyetten daha ötesiydi takımdaki ruh istek arkadaşlık hepimizi grurlandırdı. Şimdi sıradaki maç hatay akıllı olmamız lazım tribünde biz cezalıyız maça giremicez ama ordaki olan arkadaşlarımızında galibiyetten başka bir düşüncesi olacağını sanmıyorum hakkını vereceklerinden şüphemiz yok. Maça intikam parolasıyla çıkarsak en çok biz zarar görürüz. Hatay bizden daha rahat çıkacak maça biz daha istekli olmalıyız 90 dakika ısıran bir tribünle bu maçı alacağımızı düşünüyorum. o Çekirge bu sefer zıplamayacak kafana göre de değil bu maçı alacaksın ADANA DEMİR !
Rakiplerimiz daha oynamadı bir oynasınlar tabiki daha farklı olabilir herşey.
Hocaya gelicek olursak açıkalamaları tamamen toteme dayalı oldugunu düşünüyorum.
ligdeki en geniş kadro bizde yedeklerimiz bile bursada hatayda erzurumda banko oynar. Ais in yokluğunda ya sinan oynar ya da erkanı ortaya çekip koseçkiyle başlar ya herro ya merro olur ya fark atarız ya fark yeriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 18:28 

ulan tff her gün sövüyorum sana.böyle bir maçta grubun cezalı olması büyük handikap.stadın dolacağına eminim de ama bizim gibi taraftar değil de seyirci oldukları için oturup maçı izleyecekler.ama kapalısıysa,maratonuyla top rakipdeyken ıslıklarla rakibi boğup top bizdeyken girilecek kısa bestelerle takımı ateşlesek çok güzel olur.Allah yar ve yardımcımız olsun.

Erzurum da 2-1 yenildi.bu maçı alırsak haftaya Erzurum-Hatay maçı var.güzel günler göreceğiz,güneşli günler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 18:31 
Kullanıcı avatarı

Erzurumun yenilmesiyle bu maçın önemi 1 kat daha arttı ondan sonra ki hafta hatay erzurumla oynayacak 2 3 hafta içinde ilk ikide kendimizi bulabiliriz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bhecfbs, Bing [Bot], Emre, Ftorres35, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], machineryKSK, Totem, Ötüken06

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye