Zaman: 25 May 2020, 14:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor - Karşıyaka
MesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2020, 23:53 
Kullanıcı avatarı

Müsait olursam gelecem .. Çabuk çıkmak için hangi tribünden almalı bileti. 80.dk çıkp giderim muhtemelen.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 00:01 
Kullanıcı avatarı

Tribün41 yazdı:
GreenBlack34 yazdı:
Alkol kötülüklerin anasıdır.

Kamu spotu yapma İsmail. :D

:D

Güzel olcak güzel, kimsenin gölge düşüreceğini düşünmüyorum. Maçtan önce 2 jest tezahurat yapılır. Sıkıntı tipler de sindirilir.

@Sugarman bu sorunun cevabı neyle geleceğinlr alakalı değişir. Araçla geleceksen, stadın uzağına parketmeni ve yürümeni öneririm. Diğer türlü çıkman imkansız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 01:00 
Kullanıcı avatarı

sugarman yazdı:
Müsait olursam gelecem .. Çabuk çıkmak için hangi tribünden almalı bileti. 80.dk çıkp giderim muhtemelen.

Güney kale arkası yola yakın en kolay oradan çıkarsın. Ya da Numaralı Batı (Uefa Alt-Üst olabilir)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 07:40 

sugarman yazdı:

uefa alt tribününe gir
en hızlı ordan çıkarsın
50 lira yapılmadan önce oraya giriyordum
stadın 1km ilersinde caminin oraya bırakıyorum aracı

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 07:59 
Kullanıcı avatarı

ohh güzel maç, camialar ve tribünler açısından kaliteli olacağı kesin :) skor ne olur bilmem ama iki takıma da yarayacak bir sonuç olur umarım.

Biraz takip ettiğim için onu yazabiliyorum (Ksk'lı arkadaşlar kusura bakmasın) Kocaelispor'u Süper lig'de yarısı dolu stadyumlara oynayan "büyük" ya da şehir takımlarının takip etmesini dilerim bu sene, bu zamana kadar kaçırdınız bundan sonrasına bi göz atın bari.

iki takıma da tekrardan başarılar, umarım iki takım için de yolun sonu üst ligler olur.

sonradan edit; başlığı eni konu inceledim ama yayınla ilgili herhangi bir bilgi göremedim. maç yayını durumu nedir bilgisi olan var mı?

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 08:24 

Güzel dostluklar 92 senesine dayanıyor daha öncede yazmıştık Karşıyakalı arkadaşlarda öyle diyor o sene yapılan kıyak 2 camiayı bütünleştirdi arada kılçıklıklar oldumu tabii oldu ama ben Karşıyaka maçlarında hiç bir sorun yaşamadım Karşıyakalı arkadaşlarda yaşamadı 2008'de yaşanan olayda İzmit doğumlu ama Sakaryaspor'lu kaleci yüzünden 2 takım oyuncuları kavga tartışmıştı

Karşıyaka maçları bide nedense hep bize şans getiriyor 2004'de Osman'ın attığı maçta Karşıyaka tek kale oynadı son dakikalarda Osman attı galip gelmiştik ondan sonraki senede geberik kadro gitti son maçta İzmir'de galip geldi o maç önceside Karşıyakalı arkadaşlar Kaptan Uğur Yasan'a çiçek filan vermişlerdi hep güzel görüntüler yaşandı yeni nesil bilmez 2 camianın büyüklüğünü el kol yapan olur kaale almayın Ankara'da nasıl Ankaragücü camiasını seviyorsak İzmir'de Karşıyaka camiası bizim için öyledir bu hafta yenilsek bile kimse neden yenildik diye üzülmez Derince maçında üzüldüm şahsen ama bu maçta yenilirsek üzülmem bizden sonra çıkmasını istediğimiz takım Karşıyaka camiası

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 08:31 

Josh1912 yazdı:
kandıra41 yazdı:
Benim de aklıma 2008 pazartesi akşamı oynanan maç geliyor. 3 penaltı tek gol. KSK'liler yanlış hatırlamıyorsam polsile çok kapışmışlardı. İyi gelmiştiler pazartesi olmasına rağmen.

Aynen :) kocaelili bir abim vardı gökmen o beni beklemişti bizim otobüs geç geldi atkısı hala evimdedir.

O maçta Karşıyaka bizden çok çok iyi oynamıştı Olcan filan vardı bizden giden Özgür, Cihan,Uğur Yasan filan vardı polisle olan diyalog'da bizle olan alakalı bir durum değildi

Aynen kardeşim hatırlıyorum neden geç aldılar hala çözemediğim mevzulardan biridir 20 dk geç sokmuşlardı arada husumet yok kavga gürültü yok her takım maçtan önce alınırdı size denk gelmişti oda geç alınma mevzusu çubuklu atkı vermiştim 12 sene olmuş :D

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 09:21 
Kullanıcı avatarı

Taraftarı olan camia ve deplasman tribünümüz yeni stadımızda ilk kez dolacak. Özlemişiz köklü camialarla oynamayı. Yönetim 30.000 taraftar hedefi belirledi ama çok zor, stadın konumu maalesef insanların ayaklarını geri çekiyor. En azından 15.000 kişi bekliyorum ben.

Güzel maç olur, taraftarımız ilk iç saha sınavını verecek. Ümit ediyorum ve inanıyorum ki güzel tribün olacak. Çünkü bizim taraftar önemli maçlarda kenetlenmeyi biliyor.

Kazanan dostluk olsun. Biz artık şampiyonluğu büyük ölçüde garantiledik gibi. Karşıyaka'da inşallah Play-off'lardan ait oldukları yere çıkarlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 10:55 
Kullanıcı avatarı

Etkili deplasman tribünleri yeni stadlarda çok iyi işler sergiliyor.(Bağıran 50 kişi bile ses çıkarıyor)

Sanırım Kocaeli ilk kez deplasman seyircisine karşı tribün yapacak. Ve oldukça zorlanırlar. Keza bizde bu durumu hem Kocaeli hazırlık maçında hem dolan diğer maçlarda yaşadık.

En iyi baskı yöntemi karşılıklı olur. İnceden tavsiyedir. Çünkü ben Kaf-Kaf'ın az sayıda geleceğini düşünmüyorum :)

Maça gelirsek her iki takıma da başarılar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2020, 11:46 
Kullanıcı avatarı

Özlediğimiz ve çok sevdiğimiz köklü iki camianın maçı.Sonuç ne olursa olsun umarım iki takım da üst lige çıkmayı başarır.Sizlerin yeri en üst lig dostlar.
İki tribün de iyi işler yapacaktır diye düşünüyorum.Yayın olursa izleriz biz de.
Bu arada Kocaeli tarafında 30 bin sayıları dolaşıyor.Değil bu lig süper ligde bu sayılara ulaşamayan şehir takımları var.Ne diyelim helal olsun.

Her iki takıma da başarılar.
Karşıyakalı arkadaşlara iyi yolculuklar, Allah'a emanet olun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kadıkaltı10, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye