Zaman: 19 Eyl 2020, 17:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 334 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Sonraki

Maçı Kim Kazanır?
Anket 24 Şub 2020, 15:39 tarihinde bitecek
Fenerbahçe 33%  33%  [ 18 ]
Berabere biter 20%  20%  [ 11 ]
Galatasaray 47%  47%  [ 26 ]
Toplam oy : 55
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 23.Hafta | Fenerbahçe 1 x Galatasaray 3
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 00:34 
Kullanıcı avatarı

8)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 00:40 
Kullanıcı avatarı

StrangerThings yazdı:
Eastwood yazdı:
bu kirli oyunu Aziz Yıldırım bozuyordu degerini bilemedik
ali koc konusmaktan baska bisey yapamadı, onuda beceremedi ya neyse
ersun yanalın yuzunde bir tedirginlik vardı zaten mac boyu
serdar azizi tolgay arslanı bu takıma alanı klüpten men etmek lazım
ozan tufan, kötünün iyisi yine kendisini toparlamaya calısıyor ama o kilolar nedir anlamadım sabah aksam idman yapmıyor mu bunlar
vedat muric, yok oldu gitti, kruse costu vedat söndü..

gs ye tebirkler dahada farklı olabilirdi..fatih terim ve mustafa cengizede helal olsun
gayet sakin olgun sekilde seviniyorlar en cokta ona sasırdım.
Ozan ın kemikleri iri

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 01:53 

Fenerbahceyi mali acidan ve sampiyonluk motivasyonu acisindan bes on yillik bi cehenneme gonderdik, zor cikarlar ordan, makas alabildigine acilir
Senelerdir ilk defa teraziyi hakkaniyetle dengeleyen bi hakemle kadikoyde neler olabildigi goruldu, seri benim icin gecen yil bitmisti, bu yil tescillenmis oldu sadece
Istiklal marsina cikan cocuga 6 isareti yaptiran kafalar bugun kafasini tatmistir onyekurunun donkun
Baslikta 20 yil eze eze rezil ede ede yendik diyebilen herseye siritan bestofkaşar bi kardes vardi bu galibiyet en cok ona gitsin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 01:54 
Kullanıcı avatarı

30. yaşımıza kısmetmiş :)
70lerde oyundan düşmüştük kaçınılmaz son geliyor diye düşündüm bir an ama yanıldım çok iyiydi bütün takım. Falcao olmasa fener çok daha rahat çıkardı atağa kötü görünse bile o da iyi mücadele etti. Seri, Henry, Feghouli futbol oynadılar resmen. Savunmaya pek iş düşmedi. Musleranın o kurtarışı şampiyonluk kliplerinde yer alacaktır.

Geçmiş olsun fenerlilere olcaktı bir gün.

Şu stresli günlerde çok yi geldi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 02:32 

Bilinçli olarak gördüğüm ilk kadıköy galibiyetiydi. Çok şükür şu saçma seriden kurtulduk. Fenerbahçe ligi kafasında bitirmiş ama nerede bitirmişler bilmiyorum, çok kötü oynadılar. Bizim için ayrıca takımın zorluklarla başa çıkma becerisi, güzel oyun ve oyuncuların psikolojik açıdan müthiş bir sağlamlık göstermesi çok önemliydi.
Fenerbahçe'ye gelince, tribünler ilk golden sonra Fatih hocaya küfür etmeye başlayınca içimde "bu maç bizim" hissi iyice yerleşti. Fenerbahçe camiası bundan sonra kimseye düşmanlık yapmadan işine baksa iyi olur çünkü gerçekten derin bir bataklığa düşmek üzere. Artık bizden alacakları bir şey de kalmadı o yüzden ortamı germeyin, başka işler peşinde koşmayın, düzgünce rekabet edelim.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 07:59 
Kullanıcı avatarı

:idea: inna fetahna leke fethan mubina
suphesiz biz sana apacik bir fetih verdik :idea:

oncelikle sukurler olsun allahim bu camianin 20 senelik makus talihi sonunda son buldu, biz uefa kupamiz var derken bize 20 sene diyenlere sesleniyorum, bizim kupamiz hala muzede, peki ya sizin gecilemez o kale ne oldu?

muhtesem bir macti. belhandanin altayin hatasinda atamadigi gol, yada onyekuru'nun en az 4 net pozisyonu falan mac aslinda cok daha farkli bitebilecek bir macti 1-3 olmasi bile mucize, rakibin ise uzaktan bir sut ve isla kafasi disinda tek bir atagi bile yoktu, son yillarda izledigim en domine ettigimiz mac oldu.

ama bu galibiyetin gelecegi de son 3-4 senedir belli etmisti kendini, hele ki gecen sene yenilmemek icin kendi evinde defans yapan zaman geciren takimi gordukten sonra cekirge hep sicramaz demistim, kismet bugune imis!

simdi hedef 23. sampiyonluk.
hiz kesmek yok, bu takim bu senede sampiyon olacak!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 09:11 

Önceliklle Gs'yi tebrik ederim maçın 3.dakikasında yakaladıkları pozisyonla başladılar 100.dakikaya kadar karşı karşıya pozisyonlar buldular çalışarak gelmişler hakederek kazandılar.

Ben bir FB taraftarı olarak bizim takımda futbol falan görmüyorum teknik,taktik,ayağa pas,top yapma gibi şeyler hiç yok sanki sahada bir rugby takımı izliyor gibiyim uzun toplar sürekli hava mücadelesi ittirme kaktırma el kol bir değil iki değil yeter arkadaş biraz futbol oynayalımda gol atalım diyen kimse yok herkes birilerine saldırıp harala gürele indirme derdinde diyorum ya futbol değil sanki rugby takımı..Donk'un kafa golü misal güzel bir örnek kafa vurdurmamak için zıplamak yerine adamlara sarılmış bekliyor bizim oyuncular.

Ersun Yanal ise istifa mı eder kovulur mu bilemem artık yeri yok burada Jailson inadı bile bile lades demekti sonunu getirdi..

Son dakikalardaki beraberlik çabaları nafileydi çünkü olsa bile gene şampiyonluk şansı kaçmıştı o yüzden şu lanet serinin bitmesini istedim açıkcası 1-2'den sonra.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 09:16 
Kullanıcı avatarı

25 yaşındayım. Nasipse haziran ayında 26 olacağım. 7-8 yaşlarından beri Galatasarayın maçlarını kaçırmamaya çalışan bir insandım. Neyse dün akşamüstü saat 4-5 gibi hayatımda hiçbir zaman yapmadığım bir olayı yaptım. Totem yapıp maçı izlemedim. Telefonu kapattim. İnsanlardan kaçıp dağlara tepelere çıktım. En son yine dayanamayıp telefonu açtığımda direk twittera baktım. Falcaonun golünü gördüm. Sevindim ama hemen kapattım yine telefonu. Bi 15 dakikalık aranın ardından baktiktan sonra 3. golü attigimizi görünce inanin sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. Çok acayip bir duyguymus. İnsan yaşamadan hissedemeden bilemez. Hamdolsun 20 yıllık sanssizligimizi kırdık.

Aninla şanınla varol çok yaşa Galatasaray!

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 09:43 
Kullanıcı avatarı

lagalugayapma yazdı:

oncelikle sukurler olsun allahim bu camianin 20 senelik makus talihi sonunda son buldu, biz uefa kupamiz var derken bize 20 sene diyenlere sesleniyorum, bizim kupamiz hala muzede, peki ya sizin gecilemez o kale ne oldu?

2. golü 50. dk'da atabilmiş olsaydık Fenerbahçelilerin bir daha 6 muhabbetini bile yapamayacakları bir skor doğabilirdi..
aslında bu durum eski ersun yanal takımlarında da sık sık yaşanan bir durumdu.. takımlarını fiziksel olarak çok iyi hazırlar ve rakibi bozup hızlı ataklarla sonuç alırdı.. bu esnada savunmayıda öne çekerek rakibi orta sahada iyice kıstırmaya çalışır ve takımıda formdaysa göze hoş gelen baskılı dominant bir futbol oynatırdı. ama fiziksel olarak takımı sezon içinde biraz düşüş yaşadığında rakibe bir sürü karşı karşıya pozisyonlar verip farklı mağlubiyetlerde alırdı.. dünkü maçta bu tarz bir maç oldu.. rakibi bozma olayında takımın en iyisi olan gustavo'da olmayınca, diğer oyuncularda da geçtiğimiz haftalara göre fiziksel veya moralmen bir düşüş olunca eski klasik ersun yanal takımlarında görülen rakibe bol miktarda pozisyon verdikleri bir karşılaşma yaşadılar.. o yüzden Galatasaray 2. golü geç bulduğu için tarihi bir farkıda kaçırdı diyebiliriz.. birdaha Fener'i asla böyle yakalayamayız..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2020, 09:47 
Kullanıcı avatarı

Galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim.

Fenerbahçe olarak bu seneki çöküşümüz ibret verici oldu. Lige 5 golle başlangıç, 2. hafta deplasmanda Başakşehir galibiyeti, ligin en iyi topunu oynayan, en çok gol atan, en çok pozisyona giren takımından önce üst üste şanssız puan kayıplarına, oradan hak edilmiş mağlubiyetlere ve devamlı düşen bir ivme ile 20li haftalarda lige havlu attık.

Alanya maçının travması atlatılamadı ben bu maça öyle bakıyorum. Alanya maçı Ankaragücü maçını o 2 maç beraber bugünkü maçı kaybettirdi. Sahadaki kadro kötüydü ama oynanan oyun kadro kalitesinin de altındaydı. Ve bu Kadıköy'deki Fenerbahçe - Galatasaray maçı için hiç normal değil. Dış faktörler çok bozdu bizi bu bir gerçek. İlk kez "Fenerbahçe üstüne oynanan oyunlar"ın bu kadar başarılı olduğunu gördüm. Demek ki dağılmaya çok müsaitmişiz zaten, psikolojimiz güçlü değilmiş. O Alanya maçı olmasaydı belki bugün liderdi Fenerbahçe. Ama yine de bu kadroyla şampiyonluğa uzanamazdık.

Neticede bugünü de gördük, Kadıköy'de Galatasaray kazandı. Artık daha güzel derbiler izleriz umarım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 334 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], Bing [Bot], carsili1903, gamalı, Google [Bot], Google Adsense [Bot], samsunlu_55, sıfıryedi1966, Telsizler, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye