Zaman: 31 Mar 2020, 09:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 130 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj

Moderator
 Mesaj Başlığı: Re: 2019-20 Süper lig düşmeme mücadelesi
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 09:20 
Kullanıcı avatarı

Biz ve Ankaragücü çıkış içindeyiz.Belli bir hava yakaladık ve kadro kalitelerimiz rakiplerimizden iyi durumda.
Kasımpaşa ve Konya bir türlü ayağa kalkamıyor.Bir kıvılcım yakalasalar yarışa ortak olacaklar.
Kayseri'de kıpırdanma var ama puan dezavantajları büyük.Ekstra maçlar kazanmalılar.
Yukarıdan Denizli-Malatya-Rize koşa koşa aşağıya geliyor.Düşme psikolojisi yaşamadan bir anda bu yarışa ortak olmak en tehlikelisi.

Bence Kayseri-Kasımpaşa düşecek ve son takım Denizli-Malatya-Rizeden biri olacak

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 10:18 

son 3 haftadır bu seneki ve geçen seneki son 8 takımın hafta hafta puan ortalamasını alıp geçen yıl sezon sonundaki düşme/kalma puanları ile oranlayıp hesaplıyorum. Bu hesaba göre 35 puan iyi ikili averaj ligde tutabilir. 36 puan kesin ligde tutar gibi sonuç çıkıyor karşıma. Biz adaylardan biriyiz bu net. Ama yükselen ve düşüşte olan takımları kıyaslayınca düşüşte olan takımların riski daha fazla. 90+4 te Konya'dan o golü yemeseydik şansımızı büyük oranda artırmıştık. Hayırlısı bakalım köprünün altından çok sular akar daha.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 11:04 

Şu anda Kasımpaşayı düşmenin en büyük adayı olarak görüyorum çok dağınık bir görüntüleri var.
Kayseri fena kadrosu yok maçlarını izliyorum bir ritm yakaladı gibiler. Kalacaklar sanki.
Gençlerbirliği bana göre düşme ihtimali en az olanlardan biri. Hoca ve kadroları iyi erkenden sıyrılırlar potadan.
Ankaragücü düşmez, iyi takviyeler yaptılar erkenden potadan sıyrılacaklarını düşünüyorum.
Antalyaspor hücum hattını güçlendirdi yoksa sıkıntılı durumdaydılar onlar da kurtarırlar. Malatyaspor kadroyu dağıttı sendeleme aşamasındalar ama o kadroyla düşmezler diye düşünüyorum.
Rize, kadrosu ligde kalmaya yeter.
Konyaspor'un maçlarını izliyorum bir takım ancak bu kadar düz ve kopya oyunculardan kurulu olabilir gol yollarında felaket kötüler sahada oyun namına da pek bir şey yok Kasımpaşa'dan sonra ikinci aday gibi gözüküyorlar.
Denizlispor bir türlü sinerji yakalayamadı kadroları fena değil ama böyle giderse onlar da üçüncü aday gibi duruyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 13:32 

Antalyaspor Jahovic hamlesiyle kurtarır gibi.
Ankaragücü iştahlı oynuyor.Kurtarır gibi
Konyaspor psikolojik olarak bitik.Gidici gibi
Kasımpaşa bitmiş mental olarak.Gidici gibi
Gençlerbirliği Sio,sesegnion varken kurtarır gibi.
Denizlispor ve Malatya daha ne yapmak istediğine karar verememiş gibi.
Kayseri'nin düşme olasılığı Kasımpaşa'dan daha düşük.

Barajın bu sene 36 olacağını düşünüyorum.Düşme adaylarım Kayserispor,Kasımpaşa ve Konya.Şuanki durum bunu gösterse de daha köprünün altından çok sular geçecek.Allah sabır versin.Zor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 16:16 

Geçen sene ara transfer dönemi bittiğinde biz 8 puan geride, ankaragücü küme düşme hattında haftalardır mağluptu hatırladığım kadarıyla; sene sonu biz şampiyon onlar kümede kaldı.

Bu sene de benzer senaryolar vardı ve iki takımda yükselişe geçmeye başladı; olur da sene sonu yine biz şampiyon olup, güçlüler de kurtarırsa ilginç bir tesadüfe imza atmış olacağız:)

Totem gibi totem :roll:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2020, 01:44 
Kullanıcı avatarı

-Ankaragücü kurtarır.
-konya düşmez
-denizli düşmez
-kaysrri ve paşa ilk 2 adayım
-malatya ve Rize 3. Adayım
Gençlerbirliği korku yaşamaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2020, 03:01 

Denizli ve kasimpaaa dusmez diyen var saka gibi goz var nizam var son siradaki kayseri nin oynadigi top a bakiyorum birde bu iki takima bakiyorum kayserinin dusmeme ihtimali bu iki takimdan daha fazla tek haftalik performansa bakmadim ligin ikinci yarisindan itibaren hemen.hemen butun maclari 90 dakikaya yakin izliyorum cogu kiside skora gore yorumluyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2020, 11:20 
Kullanıcı avatarı

yücel ildiz-mehmet özdilek-bülent uygun.. bu nasıl bir başaşağı düşüştür.. bir sonraki hocada hakan kutlu olur herhalde!!
ligde düşermi düşmezmi bilemem ama yönetimsel anlamda açık ara lig sonuncusudur herhalde denizlispor..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2020, 09:12 
Kullanıcı avatarı

İlk kim düşsün istersin deseler, aramız her ne kadar iyi olsa da Kasımpaşa derim. Her maç mağlubiyeti geçtim, en iyi adamlarımız hep Kasımpaşa maçlarında sakatlanıyor.

Malatya'ya baktığımızda geçen seneden beri skor yükünü çeken Aleksic, Adis ve Guilherme artık yok. İşleri çok zor. Geçen yılki biz gibi olur mu diyorum? Ama bizim takımı taraftar ligde bıraktı. Son haftaya kadar heyecanı yaşar.

Antalya devre arası yaptğı hamleler ve Tamer Tuna'nın buraları oynama tecrübesiyle ligde kalacaktır. Hala merak ediyorum. Acaba Adis'i telefonla o mu aradı?

Denizli her ne kadar kadro olarak tutunabilir desek de Bülent Uygun gibi yanlış bir hamle yaptı. İşleri son haftaya kalabilir.

Ankaragücü taraftarı ışığı yaktı. Yoksa devre arası gelenler geçen sene devre arası gelenler kalibresinde değil. Dediğim gibi Ankaragücü ligde kalırsa taraftarı sayesinde kalır.

Konyaspor ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Kadrosu da o kadar kötü değil.

Rize çok dengesiz bir takım. Gidip kesin kaybeder dediğimiz maçı kazanıyor, kazanır dediğimiz maçı kaybediyor.

Gençlerbirliği korku yaşamaz.

Düşme adaylarım Kayseri, Kasımpaşa ve son hafta Denizli, Konya, Malatya'dan biri.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2020, 12:19 

Kasımpaşa bizim maçla birlikte çıkışa geçer.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 130 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, esescon_26, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kabaktadı

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye