Zaman: 31 Mar 2020, 15:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 499 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2020, 20:30 
Kullanıcı avatarı

Futbol Takımımızın deplasmanda oynayacağı maçlarda, deplasman tribününde yer alacak taraftarlarımızın huzur içerisinde; stadyuma giriş yapmaları, müsabakayı izlemeleri ve stadyumdan ayrılmalarını sağlamak üzere Kulübümüzün avukatları görev yapacaktır.
Taraftarlarımızın bilgisine saygılarımızla sunarız.
Beşiktaş JK

Zevki işkence bitsin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2020, 22:18 
Kullanıcı avatarı

Şimdi bazı şeyleri konuşmak lazım. Beşiktaş futbol takımında Diaby ve Lens ilk 11'de oynayacak kapasite ve seviyede oyuncular değildir. Hatta o kadar ki, ne yapalım adam yok bunları oynatıyoruz muhabbetine konu olacak kadar bile değildir. Hele hele Lens denen adama değil sağ kanat, terliğimin sağ tekini bile emanet etmem şu şartlarda. O zaman Boyd'un ne kabahati var kardeşim, o da bu kadar oynar yani...

Ha tabii başka meseleler de var. Douglas diye bir adam var. Sağ bek olsun, düzenli oynasın diye alındı. Kendisiyle 3 sene sözleşme yapıldı. Ben şimdi soruyorum, nerede bu adam? Hafta boyu Douglas oynayacak dendi, bildiğim kadarıyla sakat da değil, ama adam bugün kadroda yok. Neden? Neden bize hiçbir şey açıklanmıyor kardeşim, twitter üzerinden mi takip edeceğiz biz bu takımı?

Eğer Diaby, Lens vs. gibi vasat oynayan oyuncuları ne olursa olsun kullanmaya devam edersen, takıma doğru mesajı da veremezsin. Layiç'i şak diye kesmesini biliyorsun, Diaby orda otluyor, her maça banko çıkıyor. Kazanman gereken, seni üst seviyeye taşıyacak adamlar belli ama sen her hafta yanlış ata oynuyorsun. Vasatlığın ödüllendirildiği yerde başarı beklemek boşunadır. Cümleten geçmiş olsun Beşiktaşlı, bu seneyi de kaybettik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2020, 23:40 
Kullanıcı avatarı

damacana yazdı:
Şimdi bazı şeyleri konuşmak lazım. Beşiktaş futbol takımında Diaby ve Lens ilk 11'de oynayacak kapasite ve seviyede oyuncular değildir.

bence bugün, ruiz mesela, bu ikisinden cok cok daha kötüydü, caner artik benim gözümde zaten kategori disi, bi de ikisi beraber ölümcül bir kombinasyon oluyorlar, keske erdogan ve ridvani denesek orda biraz, elde zaten baska genc oyuncu kalmadi

yedigimiz gol komedi, herif vida'nin üstüne kosuyor, yakalasa indirecek; yedikten sonra da, artik kimeyse yine, dönüp ana avrat düz gidiyor, cekilir dert degil, bir de sözlesme uzatacaklarmis

boateng de o pozisyonda sacmaladi, kalkip ceza sahasina girmesi ya da en azindan dönen topu kovalamasi lazimdi, 5dk yerde oturdu

burak ayri bi hikaye, sifir eforla oynuyor, hicbir dönen topa basmiyor, hadi takimdaki tek eli ayagi düzgün bitirici diye göz yumuluyor diyelim, onu da yapamiyor bu sene, berbat bir durumda

bence bugün sorun nkodou ve diaby'de degil, boateng ve buraktaydi (pasamiz direk soyunma odasina gitmis bu arada galiba)

ben yine de kötü oynadigimizi düsünmüyorum, bu sene üstümüzdeki takimlarin hicbirine oyun olarak üstünlük kuramadik, o anlamda iyi bir macti bence
+
bu sene zaten hic olmamisti, o yüzden bir seyin gittigini de düsünmüyorum, 6-8 arasi gidip geliriz, 1-2 genc oyuncu kazanirsak ne ala, o da yapilacakmis gibi durmuyor ama ne yazik ki

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 00:23 
Kullanıcı avatarı

Bugün akşam üzerinden belli etti kendini zaten. ANÇ’nin PFDK sevki, Şenol Güneş’in boş yapmaları, Lucescu muhabbeti, yeni çıkacak bir albüm Pr’ına meze edilmemiz..

Eskiden “neşter” muhabbetleri vardı. Kadrodışı bırakmalar, cezalar falan.

Oyundan çıkarmasına bile şükretmek lazım. Öyle bir virüs ki bu. “Milli takım forvetini kadro dışı bırakıyor” dedirtip linç bile yersin. Avcı ve Yılmaz isteksiz s..lerdi, böyle sakat doğacakları belliydi.

Bir gönül sayfası daha kapandı...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 04:35 
Kullanıcı avatarı

Ara ara böyle geliyorlar, kara kaplımız mackolik+transfermarkt+google mahkemesine çıkarıyorum ve hafıza tazeliyorum. Caner Erkin’e nasıl bir ambalaj yapılmışsa..

İlk senesi zaten İnter’den gelip 10 maç oynayıp sakatlaniyor. 2 asist

Sonra zaten çöküş dönemi 4. Lük ve 3.lük.

İnşallah sözleşme yenilenmez..

Manisa’da parlıyor. Bu da ayrı bir ambalaj. Manisa o sene küme düşmekten 3 puanla kurtulmuştu.

Cska’ya gidip Zico ile şampiyonluk yaşıyor. “Alışamadım” mızmızlanmaları başlıyor, Galatasaray’a kiralanıyor. Gelirken “küçükken sarışınım ve Fenerliyim” röportajları sıkıntı yaratıyor. İlk oynadığı Kasımpaşa maçında adamlar bu günleri görmüş gssözlükte 2009’dan geliyor:

sabri gibi sürekli oyunu havadan oynatmak istiyor ancak bu takımın pas yüzdesini ve topa sahip olmamızı engelliyor. tamam bizim oyuncumuza gelse yine bişey demem ama hep ya boş tarafa yada rakibe gidiyor pasları genelde . oyun disiplinimizi bozuyor. işallah sabriyle beraber çalışır, yerden oynamaya çalışırlar...

“antremanda göz doldurdu” haberleri ve kupa maçlarında gol atıyor. Sol bek mi? Sol ön mü diye tartışmalar oluyor.

Kiralık olduğu için, medyada haberler başlıyor. Show Tv’de Ahmet Çakar falan kaşıyorlar sürekli. Fenerli mi değil mi tartışmaları.

Sağlam bir sakatlık yaşıyor, sakatlıktan sonra kötü dönüyor.

Veee Atletico Madrid maçları.

Rijkard oyunun başında köyü oynayan Caner’i çıkarıyor. 1-1
İkinci maçta çift sarıdan atılıyor. Sonra gol gelip 2-1’i buluyor Madrid vd Gs eleniyor.
O gün yazılan bir yorum :

18 subat 2010 atletico madrid galatasaray macinda yaptığı hatalar birçok maçtır geliyorum demekteydi.

şöyle ki, caner fazlasıyla bencilleşiyor oyun sırasında; abartılı çalım, kısa paslar yerine isabetsiz ve de gereksiz olan uzun pas denemeleri yapıyor.

Mart ayında kötü oynadığı derbiler. 34 CNR plakalı pembe Audisi, Bilkent-nargile-manitacılık haberleri, janta isim yazdırmış falan.

Nisan ayına Arda ile kavga ediyorlar ve Gs macerası bitiyor.

Fb-Gs kavgası yaratılıp Fb’ye transfer oluyor.
Bilica ile kavga.
Berkay muhabbeti.
Kaza
İlk 11 de yokum diye kavga çıkarması
İnter’e gitmesi

Sonra da Beşiktaş..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 11:18 
Kullanıcı avatarı

Demek istediğim şeyi tam olarak anlatamadım galiba. Hoca futbolcuları kazanmaktan, geri döndürmekten bahsediyor, iyi hoş da senin kazanman gereken adam belli. Sen Layiç'i kazanacaksın, kendisini değerli hissetmesini sağlayacaksın, Caner'in onu sahada ezmesine izin vermeyeceksin mesela. Ölüyü diriltmeye çalışmak yersiz. Sene başından beri takımda kazmalar rağbet görüyor, yetenekli adamlar dışlanıyor. Zaten az sayıda iyi adamın var, onları da kafa olarak kaybediyorsun.

Bu takımdan en az 6-7 oyuncunun derhal gitmesi, yerine de yine en az 6-7 tane iyi, yetenekli oyuncunun takıma kazandırılması lazım, bu da ciddi maliyet demek. Yönetim maddi konuları açmalı, en azından seneye çarkı döndürebilecek kadar akar sağlanmalı, yoksa bu cenazeyi kaldırmak yıllar sürebilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 16:37 

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/s ... i-41447975

besiktasin borcu 500 milyon dolar... bu para nasil odenecek..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 18:16 
Kullanıcı avatarı

altayusa yazdı:
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-besiktas-guncel-borcunu-acikladi-41447975

besiktasin borcu 500 milyon dolar... bu para nasil odenecek..

Başkan açıkladı, yönetim bağış kampanyası başlatacak, artık bi çıkma yaparsın :)

Şaka bi yana, taraftara gidilmesine karşı değilim, aksine camia kenetlenir, yeni bir hava oluşur. Ama iki sorun var, birincisi toplanacak meblağ derde deva olur mu, ikincisi hadi oldu, kulüp bi düze çıktı diyelim, aynı hataların tekrarlanmayacağını kim garanti edebilir? Bir önceki de feda diye başlamıştı, hatırlayalım.

Hep bize patlıyor bu iş, lanet olsun içimdeki Beşiktaş sevgisine.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 19:32 
Kullanıcı avatarı

Bahsi geçen borç çok fazla geldi şahsıma, bir hata olabilir mi? Biz 40 milyonla amatöre paraşütsüz indik, maliyeye; vergi dairesine falan bi itiraz etsin ymm’niz, belki oradan bir şey çıkabilir.

Not: postlarımızı silen taraflı moderasyon üyesini kınıyorum, olmayan bir şey yazılmıyor buraya, bir sorunun varsa kendi kulübünü ve taraftarını düzeltmeye çalış, şikayetimin sonucunu hala bekliyorum, sende açıklama yapacak yüz olduğuna inanmıyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2020, 23:22 
Kullanıcı avatarı

GolanTepeleri yazdı:
Bahsi geçen borç çok fazla geldi şahsıma, bir hata olabilir mi? Biz 40 milyonla amatöre paraşütsüz indik, maliyeye; vergi dairesine falan bi itiraz etsin ymm’niz, belki oradan bir şey çıkabilir.

Sizin düşüşünüzde acaip işler döndü. Yılmaz Özdil bir yazısında kısaca değinmişti, normal bir konu değil kesinlikle. Sen yine bi araştır.

Bizim borç doğru. Bugün başkan divan kurulunda vahim şeyler söyledi. Bütün gelirler temlikli ve gelen bütün para borcun faizini döndürüyor sadece. Bu döngüyü kırmak için ekstra gelir lazım, o da bağış kampanyası anlamına geliyor. Ha tabii öncekilerin götürdükleri, yedikleri, verdikleri zararlar vs. hesabı sorulursa bu tarihte bir ilk olur, yapanın yanına kar kalmamış olur ama sanmıyorum. Eninde sonunda yükü taraftar omuzluyor, böyle gelmiş böyle gider.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 499 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kasadaparayok, körfezli_celik, Lombardo, mmcg, Susuzdede35, tatangalar5435

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye