Zaman: 26 May 2020, 20:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 528 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Göztepe 2 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 18:10 

Tekrarı isteyenler beine başvuru yapabilirler gece saatlerinde tekrarını isteyebilirler bu da bi yol :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 18:11 

dolmabahçe yazdı:
Aksi bir kararı beklemiyordum zaten. Burada da belirtmiştim.
İyi ki çıkmamış tekrar kararı.
Sverisona da katılıyorum.
Bu durum FB-GS veya TS(TS son iki sene devletin gücünü de arkasına aldığı için onları da yazıyorum) başına gelseydi maçın tekrarı oynanmış, çoktan bitmişti bile.
Neyse bence çokta had sınırlarını aşmadan herkes önündeki maçlara baksın.

Sizin yerinize Gs, Bjk, Ts de olsaydı tekrarlamayacaktı, bizde armut toplamıyoruz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 18:14 

Ben hala arada 'Kartallara bak kartallara' izliyorum :) Baskasi yapsa belki bu kadar güzel olmaz ama o kisinin kendine has bi tarzi, yüz ifadesi, gülüşü var, o kişi reklamlarda oynamali, mesela yanındaki bu arkadas gibi yapamiyor, bu cok iyi ya doğal.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 18:23 

VTS

Bak bakalim su sayfada neler yazmisim neler konusmusum ben en basindan beri soyledim. Tabi kendi arkadaslarinin yazilarindan firsat bulup okuyabilirsen. Evet hadlerini asiyorlar dedim. Yok seneye guclenin gelin falan ucuyorsunuz masallah son zamanlarda. Ben burda yazarken dikkat etmeye calisiyorum kimseyi kirmadan yazmaya calisiyorum ama acilan her baslikta goztepeli arkadaslarin sovunu izliyoruz. Kural hatasini kimse bi yerden uydurmadi kitapta yazan bu. Ben hep dedim bu mac tekrar edilse kazansak inan icim rahat etmezdi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 19:10 
Kullanıcı avatarı

Bu olayların bu hale gelmesinde asıl suçlu mamalarının peşinde olan medyadaki kemik yalayıcılardır. Bilip bilmeden, hakemlerin bile fikir birliğine varamadığı bir konuda kural hatası var diye millete gaz verip durdular.
Mhk kural hatası yok dediği halde gazın hızını hiç kesmediler ve böylece medyadaki reytinglerini hep tepede tutarak patronlarını pek bir memnun ettiler. Millet birbirine girmiş, sosyal medyada küfürler almış başını gitmiş hiç umurlarında olmadı bu medyadaki bit yavrularının.
Vur ensesine al lokmasını olan bir topluluk hiçbir zaman olmadığımız için bu kadar tepki vermemiz yadırganmış olabilir Belki elimizde tv, radyo, medya, spor yazarı falan yok, kulis işinde bu şehrin sonunculuğuna oynarız ama haksızlığada karşı durmaya devam edeceğiz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 19:17 
Kullanıcı avatarı

GolanTepeleri yazdı:
Ağlamaya devam, durduramıyoruz, AİHM, ICC artık ne varsa oraya kadar yolunuz var.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-tffnin-karari-sonrasi-besiktastan-flas-hamle-41446775

Bu kulüp çok fena batmış ve saracak yer arıyor başka açıklaması yok. İnceldikleri yerden kopsunlar artık bizi bağlamaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 19:57 

Maçın zaten tekrarlanmayacağı zaten belliydi.Bjk Yönetimi camialarindan tepki çekmemek adına algı operasyonu yaptı ve başarılı oldu.Dikkat ederseniz maç neredeyse hiç konuşulmadı hâlbuki Göztepenin ilk yarı tarihi farkı kaçırdığı maç oldu.yani Bjk yönetimi başardı ve bu işten karlı çıkarak sıyrıldı.Ayrıca Diğer sosyal medyadaki renktaslarının aksine burda gördüğüm bütün Beşiktaşlı arkadaşlar aklı selim yorumlar yaparak tekrarlanmaması gerektiğini beyan etti.diğer mecralarda kendi yönetimlerinin gazına gelip algı kasanlara cevap yazalım ama burda gereksiz yorumlar yapmak Göztepeliye yakışmaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2020, 20:08 

ahmet20 yazdı:
Ben hala arada 'Kartallara bak kartallara' izliyorum :) Baskasi yapsa belki bu kadar güzel olmaz ama o kisinin kendine has bi tarzi, yüz ifadesi, gülüşü var, o kişi reklamlarda oynamali, mesela yanındaki bu arkadas gibi yapamiyor, bu cok iyi ya doğal.

Endiseye mahal yok endiseye :)

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 528 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], faris87, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], silverhawk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye