Zaman: 02 Haz 2020, 08:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1141 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 21:36 

Kevdeki paramız
Yeni tesis yapımı
Stada ulaşım sorunu
Bu konularla ilgili hic bir açıklama ve çalışma yok, tamamen şampiyonluğa odaklanmakla birlikte bir taraftan bu islerle çalışmada olması gerekiyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 22:02 

iyi güzel de son açıklamada on tane yazım yanlışı noktalama hatası var. bi düzeltemedik şu sosyal medya işini

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 15:45 

Şampiyonluğa oynayan bir takımın tribünleri böyle olmamalı,semtine söz geçiremeyen bir tribün haline ne ara dönüştük? Maç içinde Derince'yi baskı altına alamayan bir tribün vardı.Adeta tribün baskı altına almak istemedi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 16:18 
Kullanıcı avatarı

Sevdiğimiz saydığımız abilerimizi Derincespor gol attığında sevinirken görmek kendi adıma beni üzdü anlam veremediğim bir görüntüyle karşılaştım resmen

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 17:12 
Kullanıcı avatarı

Mirkovic yazdı:
Sevdiğimiz saydığımız abilerimizi Derincespor gol attığında sevinirken görmek kendi adıma beni üzdü anlam veremediğim bir görüntüyle karşılaştım resmen

Derincelilerin bu tavrı aslında tek bir isme, yolda bulduğu insanları yola çıktığı insanlara tercih edenlere, yanlış yapanlara. Kimse Derinceyi sorgulamasın. Herkes bunca tribüncü birden nereye kayboldu, bu kadar dinamik bir tribün nasıl pert oldu diye sorgulasın, daha sağlıklı olur. Tribünün yönetim, takım ve rakip takım üzerindeki baskısı sıfır. Orta göbekte bağırmaya çalışan 150 tane genç var, maraton sağ ve sol çekirdek çitliyor. Bu sadece Derince maçıyla alakalı bir durum değil.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 19:35 
Kullanıcı avatarı

Tribün41 yazdı:
Mirkovic yazdı:

Derincelilerin bu tavrı aslında tek bir isme, yolda bulduğu insanları yola çıktığı insanlara tercih edenlere, yanlış yapanlara. Kimse Derinceyi sorgulamasın. Herkes bunca tribüncü birden nereye kayboldu, bu kadar dinamik bir tribün nasıl pert oldu diye sorgulasın, daha sağlıklı olur. Tribünün yönetim, takım ve rakip takım üzerindeki baskısı sıfır. Orta göbekte bağırmaya çalışan 150 tane genç var, maraton sağ ve sol çekirdek çitliyor. Bu sadece Derince maçıyla alakalı bir durum değil.

Gösterdikleri tavır konusunda sonuna kadar haklılar sonuna kadar dik duruyorlar o konu da bir şey yazmadım ama sadece gol yedigimiz zaman ordan gelen ses beni şaşırttı. Diğer tribün konusunda ise katılıyorum ne bir düzen var ne bir devamlılık bugün tribün rezalet durumda devam ediyor bir kişi kuleye çıkıp bir konuşma yapmıyor beyler bu hal ne demiyor maç bitsin gidelim havasında duruyorlar

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 19:40 

Tribün41 yazdı:
Mirkovic yazdı:

Derinceliler Haluk Bozo'ya tavır alıp deplasman tribününe girdi demek istemişsin galiba.Abi-kardeş arasında yaşananı bilemem ama abisine sinirlenip Kocaelispor'un gol yemesine sevinen adamın Kocaelisporluluğundan şüphe ederim.1 senedir tribünde varlar diye dalga geçtiğimiz Alikahyalılar bile Fatsa maçında deplasman tribününe girmedi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 20:35 

Takım kötü, tribün kötü yıllardır maraton tribüne girmiyoruz ama gerekirse hepimiz Kocaelisporun menfaati için yeniden girip yerimizi alalım. Hoca topçuların kulağını çekmeli. Ercümentin bi tarafları oynuyor Yakup saha da yok Serdar Ümit ne yaptığını bilmiyor. Kocaelispor da oynadıklarını unutmasınlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 20:47 
Kullanıcı avatarı

O iş geçti bence çoktan. Zamanında bazı konularda dik durabilseydik bugün 11 puan farkla lider maratonu çakılı herkes ayakta tribün yaptığı sallama bayrak salladığı tribünü görürdük. Geçen yıl ankara çorum bu sene sakarya deplasmanı olsun tribünü hep eski tüfek veya küsler maratona gitmeyen kişiler ayağa kaldırdı. Zamanı gelince yine devreye girilirde maraton eskisi gibi olmaz. Sakaryadaki tribüncüler sene başından beri nerede? İsmetpasa maratonundaki tribüncüler nerede?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 21:31 

sene basında bir kere maraton kombinesi satmayacaktın şirketlere
belediyelerden ordan burdan bedava bilet alıp dagıtmayacaksın
maratona girecek adam parasını verecek öyle girecek
500 kişi bagırıyor maraton triibününde ayıptır

hocayada bi kaç lafım var serdar ümit deniz sefadan çok mu iyi?
cihad ateş diye birini almışız forvet diye bu takımın oyuncusu degil
mehmet avcı keza aynı şekilde
2. lig için adam alırız diye bekledik kulubeye aldık
ilk geldiği zamanki özellikle 10 maçlık serinin ilk 4 maçındaki
mücadele futbol yok

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1141 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], drinktilloblivionn, Google [Bot], Google Adsense [Bot], machineryKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye