Zaman: 29 May 2020, 10:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Lig Beyaz | Grup 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 23:00 
Kullanıcı avatarı

Huylu huyundan vazgeçmiyor! Geçen sene Sakaryasporlu futbolcuları sahada jiletle yaralayan amedsporlu futbolcu müsvettesi mansur çalar, bu senede hekimoğlu trabzon futbolcusu talha yazganın boğazını çizdi. Bizim Samsuna deplasman yapan taraftarlarımıza sırf hakaret içerikli tezahürat söylemekten 6222 uygulandı. Bu ahlaksızda bu kadar olaydan sonra hala sahalarda futbol oynamaya devam etsin!
Eklenti:
5A8BF056-49E1-4793-8C2D-4E4C4E9C367B.jpeg
5A8BF056-49E1-4793-8C2D-4E4C4E9C367B.jpeg [ 93.44 KIB | 684 kere görüntülendi ]

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 15:46 
Kullanıcı avatarı

Sarıyer - Manisa macini izleyen baska takim taraftari varsa objektif bir sekilde yorumlamasini bekliyorum. Bunlarin nasil buraya kadar geldiklerini cok acik bir sekilde gorduk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 15:59 

Bu maçı izlemesekte izlediğimiz maçlar fikir veriyor. Keşke bizim değil de bunların maçı yayınlansa her hafta. Ha Zonguldak maçı yayınlandı da ne oldu, canlı canlı doğradılar adamları.

2-0 dan sonra bu iş bitti demiştim, Sarıyer dirençli takım ama FK da kaliteli hücumculara sahip, son dakikalarda yırttılar yine. Keşke size de bize de yarasaydı bu mücadele ama olmadı, sağlık olsun. Mücadelenizden dolayı tebrikler.

Bu arada ah şampiyon olarak çıkıp gitsek buralardan da play off dan da siz (ya da Sakarya) gelseniz keşke. Kalsın bunlar burda, yukarısı yeterince gereksiz takım dolu.

En son serhat5552 tarafından 08 Şub 2020, 16:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 16:10 
Kullanıcı avatarı

Zenga1940 yazdı:
Sarıyer - Manisa macini izleyen baska takim taraftari varsa objektif bir sekilde yorumlamasini bekliyorum. Bunlarin nasil buraya kadar geldiklerini cok acik bir sekilde gorduk

Mac 2-1 iken verilmeyen penaltı ligin seyrini değiştirdi. Sırf bu Manisa nasıl bir takimmis diye merak edip geldik. Son yarım saat fantastik bir top oynadılar. O Umut Kaya nasıl oynatilmaz anlayamadim. Müthiş bir oyuncu. Sinan kurumuş çok değiştirdi maçı ama inanılmaz pozisyonlar kaçırdı. Butun maç sahada dolanan Ali Çamdalı da efsane bir gol atti.

Samsun nasıl oynuyor bilmiyorum ama Manisa benim gözümü korkuttu. Genel olarak kötü oynadıkları bir maç olmasına rağmen.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 16:22 

kustepeli tatanga yazdı:
Samsun nasıl oynuyor bilmiyorum ama Manisa benim gözümü korkuttu. Genel olarak kötü oynadıkları bir maç olmasına rağmen.

Bizim sıkıntımız ilk yarıda sadece 7 gol yiyen Yalçın Kılınç - Erkam Reşmen stoper ikilisinin bozulması. Bu süreçte stoperde oynayan oyuncular çok değişti, en son Veli ve Recep Burak'la oynuyoruz.

Son 5 maçta da 1 gol yedik ama çok pozisyon veriyoruz ve stoperler birlikte oynamaya alışkın olmadığı için ve dağınık olmasından tedirgin oynuyoruz, rahat oyun kuramıyoruz. Oyun kalitemizde gözle görülür düşüş var. Yalçın'da, Erkam'da Manisa maçına yetişmeyecek gibi.

2 haftada alınacak 4 puan Yalçın ve Erkam'ın da dönüşüyle bizi şampiyonluğa götürür...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 17:40 

2-1 giderken verilmeyen penaltı hem maçın hem ligin kaderini değiştirdi. Daha çok sular akar geçer ama hakem şu maçın için etmese çok farklı şeyler olacaktı. Yarın kazanıp Manisa maçını da kayıpsız atlamak zorundayız. Sarıyere de geçmiş olsun bu arada. 2-0 dan puan kaybettikleri üçüncü mac oldu herhalde.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 18:39 
Kullanıcı avatarı

Cumartesi işten gidemedik maça yazık olmuş. Maçtan önce zaten ümidim yoktuda, kendi sahanda 2-0 yapmışsın maçı. Ordan maçmı verilir Sarıyerde ayıp..

Bertülün cezalı olduğunu öğrenince yıkılmıştım zaten. Bugün orta sahada olsaydı biz bu maçı vermezdik. Afyon maçında da haketmediği bi kart göstermişti hakem. Yazık oldu Beto bu sene en formda adamımız

Doğukan senin oynaman için çok kulis yaptık. Altyapının çocuğu, bizim uşak dedik. Sen ne yaptın ilk kazandığın parayla bmv alıp, istinyeparka takılmaya gittin. Bu takım sayende kaç maçtır 10kişi oynuyo. Sarıyer formasına nankörlük eden kuru ekmeğe muhtaç olur, aklını başına al çalış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 23:52 
Kullanıcı avatarı

Kendim izleyemedim ancak izleyen arkadaşlardan dinlediğimiz kadarıyla Sarıyer kazanmak için epey uğraşmış ancak birçok pozisyonu heba etmiş. Son yarım saat ise Manisa sazı ele almış. Buna rağmen hakem sonuca etki edip Sarıyer'i yemiş. Bugün maçı izleyen iki renktaşımdan bunları dinledim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 00:28 

Öncelikle belirteyim Samsun'un şampiyon olup üst lige çıkmasını isteyen bir futbolseverim. Ama Samsunlu arkadaşlar, Manisa'nın muhtemel puan kayıplarını pür dikkat takip ederken takımları da haftalardır Allah'a emanet gidiyor. Pendik maçı tek kale oynayan bir rakibe karşı kazanılırken Tarsus maçıysa gerideyken rakip takım stoperinin acemice yaptığı penaltı ile döndü. Hatta içerideki zayıf Başkent Akademi bile kaybetmesine rağmen bir ton pozisyon buldu Samsun kalesinde. Tamam Manisa da ilk yarının gerisinde ama yine de daha bir tuttuğunu koparan görüntü veriyor. Bu gidişata göre benim önümüzdeki hafta oynanacak Manisa-Samsun maçındaki favorim ev sahibi taraf, umarım yanılırım. Bu arada yarınki Afyon maçı da zor geçer zira Afyon son Sarıyer maçını şanssız bir şekilde kaybetse de 2.yarının en formda takımlarından biri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2020, 01:07 

Burak Çalık daha hazır durumda, stoper Erkam 10 gündür takımla idmanlara çıkıyor, sakatlığı geçti.
Her ikisinin performansı takımının seviyesini yükseltecektir. Özellikle Burak Çalık hücum gücümüze verimlilik katacaktır.
Manisa maçı öncesi, Afyon karşılaşması ciddi prova olacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], ılgaz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye