Zaman: 02 Ara 2021, 13:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Elazığspor’un Ligden Çekilme Kararı??
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 13:20 
Kullanıcı avatarı

Siz ya olayı anlayamıyorsunuz ya da birilerinin emriyle yazıyorsunuz. Elazığ kötü durumda ligden çekilelim herkes burada okey ben de okeyim. Tamam bitti bak burada çekildik işte geri kalan maçlarda 3-0 mağlup sayılırsın biter bu iş kimse de buna karşı çıkmaz kimsenin futbol düşünecek hali morali yok, tamam. Bir açıklamaya bakar bu iş biz çekildik kardeş çıkmayacağız. Ama sen bu açıklamanın üstüne bir cümle bile eklersen bu iş yanlış yere gider. Anlayan anladı anlayamayana da saklı haklarıyla gelecek sezonu beklesin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 13:22 
Kullanıcı avatarı

99 depreminde TFF kulüplere böyle bir seçenek sunmuştu. Sefa Sirmen Kocaelispor'u halkın morale ihtiyacı var diyerek ligden çekmemişti. Stad ve tesisler hasar gördüğünden ilk yarı tüm maçları dışarıda oynamış 9 puanla kesin küme düştük denirken 2. yarı mucize şekilde ligde kalmıştık. O dönem Sakaryaspor PTT 1.Lig'den çekilip ertesi sezon aynı ligden devam etmişti. Elazığspor'un küme düşme tehlikesi bulunuyor. Fırsattan istifade bu seçeneği sunalım demişler herhalde.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 13:54 
Kullanıcı avatarı

Belediyesporun tesislerinde bir sıkıntı bulunmuyor ve tesislerine deprem kampı bulunmuyor. Bu takımda oynayan futbolcuların neredeyse hiç biri elazığlı değil ve şehir dışında yaşıyor aileleri. Şuan için kendilerinden çekilme ile ilgili hiç bir haber gelmedi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 14:04 
Kullanıcı avatarı

şu "moral olur, hayat normale döner" geyiğini de anlamıyorum arkadaş. yahu gidin orada evi yıkılmış, canı yanmış, cenazesi olan, kepengini açamayan vatandaşa şu meseleyi sorun bakalım ne cevap veriyor size.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 14:17 
Kullanıcı avatarı

izlandikk yazdı:
şu "moral olur, hayat normale döner" geyiğini de anlamıyorum arkadaş. yahu gidin orada evi yıkılmış, canı yanmış, cenazesi olan, kepengini açamayan vatandaşa şu meseleyi sorun bakalım ne cevap veriyor size.

O dönemleri yaşasaydın böyle demezdin. Herkesin acısı var şehirde yas havası hakim futboldan başka tutunacak bir şey yok. İç sahada her maçı 16 bin kişiye kapalı gişe oynuyorduk, çadırdan deplasmanlara gidiyorduk. Tesisleri depremzedelere tahsis etmiştik orada çadır kurup kalıyorlardı. Kocaelispor o dönem şehrin direnişinin ayakta kalmasının sembolüydü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 18:01 
Kullanıcı avatarı

izlandikk yazdı:

Hazır canı yanan insanları bulmuşken geyik olsun diye yazdık işte. Tamam gidip soruyorum şimdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 18:18 

inadına_körfez yazdı:
izlandikk yazdı:

O dönemleri yaşasaydın böyle demezdin. Herkesin acısı var şehirde yas havası hakim futboldan başka tutunacak bir şey yok. İç sahada her maçı 16 bin kişiye kapalı gişe oynuyorduk, çadırdan deplasmanlara gidiyorduk. Tesisleri depremzedelere tahsis etmiştik orada çadır kurup kalıyorlardı. Kocaelispor o dönem şehrin direnişinin ayakta kalmasının sembolüydü.

Katılıyorum. Biz de Sakarya ve Kocaeli gibi 1.derece deprem bölgesindeyiz. Belki 7.4 olmayacak ama bu şehirde maalesef deprem yaşanacak. Bir şekilde halkın kafasını dağıtması, psikolojisinin toparlanması gerek.

Biraz yazdığınıza fikir verin yahu felaketten daha yeni çıktık ne bu kelimeler yakışıyor mu?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 18:24 
Kullanıcı avatarı

Üzmeyin Elazığlıları. Adamlar zaten yıkılmış, bi de siz yıpratmayın. Siz niyet okuyucumusunuzki adamları bu durumu fırsata çevirmekle itham ediyosunuz. Elazığspor nasıl istiyorsa öyle devam etmelidir. İsterlerse lige devam etsinler, isterlerse seneye aynı ligden devam etsinler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 20:34 
Kullanıcı avatarı

Gakgos yazdı:
67 sen kimsin lan kendine adam süsü vermişsin. İbne falan hayırdır azıcık delikanlı ol nefisli ol kimsenin tasmasının altına girme. Sende biraz beyin olsa bu tartışmaya girip kendini rezil etmezdin zaten hadi ikile
Özele bak yazdım.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2020, 21:44 

99'daki iki büyük depremden sonra Sakaryaspor ligden çekilmişti,
federasyon aynı durumda olan Kocaeli, Düzce ve bizim gibi bölge takımlarına da aynı hakkı vermişti. O dönemde bu insanların hiçbir sosyal yaşantısı kalmadı, biz düşsekte
çıksakta ligi tamamlayacağız dendi, ligden çekilmedik. Kocaeli de çekilmedi diye hatırlıyorum, epey zaman geçti bizim dışımızdaki takımları yanlış hatırlıyor olabilirim.

yaşamayan bilmez depremi.
depremden zarar gören spor kulüplerine hak tanınmalı, devam edip etmeme kararı
o kulüplerin, şehrin tercihi olmalı.
milletin yiyecek ekmeği, uyuyacak çadırı bile yokken çekilsin-çekilmesin tartışması yapılması bile ayıp.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], caGe, Google [Bot], Google Adsense [Bot], grasshopper, KafalarTam35, Proudhon, USAKSPOR64

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye