Zaman: 05 Tem 2022, 01:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 522 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 53  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 00:52 

Kimi yensek kural hatası diye ağlıyor :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 00:56 

Tribünler şahsım adına beklentimin altındaydı , en basiti stad bestesini söylemeyi bile unuttuk. Karşılıklı girdiğimiz dklar harici iyi tribün yapamadık. Bunu alkole ve yeni stad heycanına bağlıyorum , sabah 10:30 da susuzdedeydik 2 boyoz aldık biranın yanına onla akşamı ettik. Zamanla alıştıkça düzelir tribünler öyle aman aman bi etki yok henüz herkes bi yönlendirme bekliyodu. Takıma gelince onlarda ikinci yarı napçağını şaşırdı sanki yinede ilk maçı galibiyetle kapatmak güzel oldu. Stad muhteşem , burası Göztepe diye bağırmak kaç yıllık bi hayal,gerçek oldu.mahallemizde avrupa maçı oynamak dileğiyle

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 01:07 

Ya alakasız olacak ama biz rakip takım korner atarken neden orta sahada bir kişi bırakmıyoruz? Rakip en az 2 kişi ile savunma yapmak zorunda kalacak.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 01:18 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
dirk_heinen yazdı:
Saha ölçüleri 105'lik mi? Bana biraz küçük gibi geldi premier ligdeki gibi sanki
Süper lig ve 1.lig tüm sahalar 105x68 standart dışında olamaz. Bu arada öğlen maçı olmasına rağmen hava kapalıydı üstüne stat dış kaplaması karanlık boğucu bir atmosfer sağlamış.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tribünler sahaya yakın olduğu için öyle görünmüş demekki. Bu stad en zor 3 deplasmandan biri olur. Hayırlı uğurlu olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 01:26 

zanitenyo yazdı:
Kimi yensek kural hatası diye ağlıyor :D

Hiç bir şey çıkmaz sebep foul olan pozisyon direk gole sebebiyeti bozuyor ayrıca hüseyin göcekin hatası top yere inip topçuya geldiği anda düdüğü çalsa ona göre başlatacaktı ama topun hakkıda aslında bizde..beşiktaş yönetimi bunun için kural hatası var diye baskı yapacak dediğim gibi foul pozisyonu herşeyi bozuyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 08:47 

Göztepelilere yeni statları hayırlı uğurlu olsun. Dün maç sonrası akşam Güzelyalı'daydık. Semtin tüm sokakları, apartmanları bayraklar pankartlarla donatılmış. Mekanların hepsi çakılı. Sokaklar, sahil, meyhaneler, kafeler. Semtin her karışında bir hareket var. Çoluk, çocuk, yaşlı, kadın erkek herkesin yüzü gülüyor. Ben gözlerimle gördüm, içerisinde bulundum. Semtin ortasında stat olmaz diyen kaşmerlerin hepsi maç günü gidip ortamı görebilirler. Bu statla birlikte Göztepe, her sene üstüne koyarak güçlenecektir. Şampiyonluğa, Avrupa'ya oynayan bir takım haline gelecektir. Tekrardan hayırlı olsun. Fitneye fesata da gerek yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 08:56 

bayrakları görünce sampdoria ve genoa tribünü canlandı birden gözümde,gerçekten yakıştı bu stad göztepeye,konum olarak da kıskandım açıkçası

bir gün bursaspor formamla gelmek ister miyim ,bilmiyorum,malum eskisi gibi değil aramız ,en azından bana öyle geliyor (bundan 1 sene önce olsaydı cok isterdim gitmeyi)

tribün ilk 15 dk cok iyiydi sonra nedense düstü biraz,cok daha efsane bir tribün bekliyordum sahsen,özellikle ilk yarı beklentimin altındaydı onu da maçın stresine baglıyorum

yalan yok gözlerim doldu isyan marsında

bjkde rıdvanda gelecek var gibi

bu maça özel fotoğraf arşivi yaptım isteyen göztepeliler özelden yazabilir maille atabilirim.

BETOn gibi bir galibiyet aldı göztepe.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 08:59 

Hakeden, isteyen, çoşkulu olan heycanlı olan taraf kazandı.Tebrikler

Yeni stadınız hayırlı olsun, gerçekten görüntüler çok güzeldi, youtube dan baktım biraz.

Umarım üstüne koya koya gidersiniz, futbol tribünlerle güzel.

Rekabet bütün takımlara yarar.Bakın KSK de yakın zamanda stadına başlar, bütün sorunları çözülür.Altayın bitiyor.İzmirden şampiyon hayal değil,

Bize gelince,

Neyse gelmiyelim.

İyi günde ,kötü günde sapına kadar Beşiktaşlıyız.Elbet atlatırız 2-3 yıla şampiyonluğa oynarız.Tek yapmamız gereken gene yapılanmak, gençleri toplamak.Sabırlı olmak,

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 09:00 

bu arada maçta söylenen bazı besteleri maçı izlerken not etmiştim ;

1.yarı ;
isyan marsı

armandakı sarı kırmızı

haydi bastır sanlı göztepe

göz göz göztepe

sen bana yasak(keske cok daha uzun soluklu soylenebilseydi)

2.yarı;

göztepemiz sen çok yaşa

armandaki sarı kırmızı

her zaman vardık

dağlara tüm deplasmanlara bi ara girildi ama cok cılız kaldı,yeni stad bestesi vs derken en az 3-5 güzel beste daha var hic söylenmeyen

önümüzdeki ic saha macınlarında bol bol resital izleriz göztepeliler stadı ve ortamı tanıdıkça.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 09:20 
Kullanıcı avatarı

Manavkuyu yazdı:
Göztepelilere yeni statları hayırlı uğurlu olsun. Dün maç sonrası akşam Güzelyalı'daydık. Semtin tüm sokakları, apartmanları bayraklar pankartlarla donatılmış. Mekanların hepsi çakılı. Sokaklar, sahil, meyhaneler, kafeler. Semtin her karışında bir hareket var. Çoluk, çocuk, yaşlı, kadın erkek herkesin yüzü gülüyor. Ben gözlerimle gördüm, içerisinde bulundum. Semtin ortasında stat olmaz diyen kaşmerlerin hepsi maç günü gidip ortamı görebilirler. Bu statla birlikte Göztepe, her sene üstüne koyarak güçlenecektir. Şampiyonluğa, Avrupa'ya oynayan bir takım haline gelecektir. Tekrardan hayırlı olsun. Fitneye fesata da gerek yok.

Darısı başınıza inşallah.

Dün her şeyi ile çok özel bir gündü.7 den 70'e herkes sokaklardaydı.Hele hele Susuz Dede'den başlayan kortejin,efsane futbolcumuz Halil Kiraz'ın evinin önüne geldiği an anlatılmaz yaşanır.Koca koca adamların sevinçten hüngür hüngür ağladığına şahit olduk.

Stad ise tek kelime ile muhteşem olmuş.Akustik olarak,mimari olarak,sahaya etki olarak harika bir stad olmuş.Başta Başkanımız Mehmet Sepil olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Tribün olarak vasatın 1 tık üstü idik. Bunu da adaptasyona bağlamak gerek.Zamanla daha da iyi olacağız.

Bir eleştiri de tribünlere;başta hepimiz maraton tek fiyat olsun,kategori olmasın diye direttik lakin gerçekleşmedi ve kategoriler oluşturuldu.Buna istinaden herkes listesini verdi ve koltuğunu seçti.Böyle bir ortamda herkes kendi koltuğuna oturmak zorundadır!Dün maşallah kimin nereye oturduğu, ne yaptığı belli değildi ve tam bir kaos ortamı hakimdi.Ayrıca koltukların üstüne basınca elinize ne geçiyor beyler?Adam setin en önünde,önü açık ona rağmen koltuğa basıyor!Bu nasıl bir zihniyettir anlamak güç.Daha mı iyi tribün yapılıyor koltuklara zarar verilince!Bununla ilgili gerekirse kulüp bir açıklama yapmalı ve bir sistem oluşturulmalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 522 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 53  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], red scorpion

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye