Zaman: 31 Mar 2020, 16:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe - Başakşehir
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 00:43 

saffet8 yazdı:
efsanekanarya yazdı:
takımsız saffet sen git yat uyu, takimin yok ama hasetin cok, Fener eze eze aldi maci,bu hafta gecmez senin icin, yeni hafta yeni basliklar insallah canim benim

Sen ne değişik bir arkadaşsın. Baksan 9 yıllık üye ama ağızda hep aynı laflar.
Vakit oldukça yorum atıyoruz, forum burası forum.
Ama sen ve senin gibilerde ne var biliyor Musun?
Konu FB ile ilgili olunca biri olumsuz yorum Atsında ben ona hemen yaftayı yapıştırayım yok takımsız yok GS li yok BJK li...

PO kadroma kruseyi eklemiştim gol attı keşke 2. Yide atsaydı daha bi sevindirik olurduk.
Fişek gibi maç oldu Fenerbahçe açısından 30 şut var kaleye.
Haftaya Trabzon’dan 3 puan çıkartırsa Şampiyonluğun baya favorisi olur Ersun’a ve Koç’a rağmen.

aleyhimize başlıklar açıp, maç başlıklarımızda daha maç oynanmadan var odasından nargileden bilmemneden bahsedersen senin samimiyetine kimse inanmaz birader ezeli rakip taraftarı trolleri gibi konuşuyosun sana gs li diyenlere tepki göstermeyede hakkın yok. var odası ve nargile dedin ya sana nasıl güzel kapak oldu şu maç.sadece sende değil senin gibi kendi takımından çok anti-fenerliliği ön planda olan hepinize kapak takmaya devam edicez.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe 2 - Başakşehir 0
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 01:48 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe ile ilgili açtığım konuları bulup ispatlamayan namerttir.
Bir politizeye konu açmışımdır birde geçen 16 milyon davasına.
O konuyu açınca neden Galatasaraylı oluyorum ?
Neden Bursasporlu ya da Eskişehirspor’lu olmuyorum anlatsana biraz?
Ya da Sivassporlu da diyebilirsin çünkü alenen söylüyorum bu sene inşallah Sivasspor şampiyon olur.

Ne zaman ki ülkece futbolumuz adaletli oynanmaya başlar ve Anadolu takımlarının hakları yenmez işte o zaman istanbul takımlarına karşı antipati biter.
Göztepe Beşiktaş başlığında Göztepe yensin isterim, Konya Galatasaray başlığında Konya kazansın isterim yarın Trabzon Fener başlığında Trabzon yensin isterim bu niye zorunuza gidiyor?

Hani 30 milyon taraftarınız var, çok büyük kulüpsünüz bir kaç kişinin forumda karşı takım lehine başarılar yazması niye kudurtuyor sizi?

Önceki sezon Başakşehir ile 1-1 biten maçınızda Türkiye’de daha şimdiye kadar görülmemiş VAR odası faciası yaşanmadı mı? Yalan mı söyledim ben.
Maçınız yine başakşehirle olduğu için umarım VAR odasında sorun olmaz yazdım.
Bir arkadaş yazmış yarası olan gocunur.
12sene evvel Kadıköy’e deplasmana geldiğimizde kapıda karşıladınız bizi Sefa abiniz rahmetli adam gibi adamdı, kendisiyle yan yana durmuşluğumuz çok oldu.
Onada muhabbet ederken söyledik bu adaletsizlikleri sizin gibi eveleyip gevelemedi neyse onu söyledi hep.
Bizimde görüşümüze saygı duydu.

Sen 12 sene evvel belli ki stadın yanındaki lisedeydin..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 02:35 

adaletsizlikten anladığın sadece fenerbahçe olduğu için sana o yaftalamaları yapıyoruz. hani bir kerede gs başlığında görelim seni, damadın trabzonu alenen kollaması, borçlarını ödemesi, bunlardan neden bahsetmiyosun. herkes bu ülkede şerefli bi bizmi şerefsiziz? tek tarafı suçladığın için sana bu yakıştırmalar yapılıyor.toplam 4 penaltımızın vara rağmen verilmediği kayseri ve antalya maçlarımızdanda bahsetsene biraz samimiyetini görelim

beni tanımadan yaşımla ilgili yorum yapmanda zeka seviyeni gösteriyor. bide rahmetli abimizle futbolun adaleti ile ilgili konuşmuşlar bak sen ya :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 03:36 
Kullanıcı avatarı

Maçtan önce Pasolig sistemi çökmüş, biletsizler falan aranmadan girenler olmuş. Komplo teorileri ortalarda dolaşıyor yine .

Fb puan kaybetseydi Emre konuşulacaktı. Golden sonra sevinmedi ve direk soyunma odasına gitmiş.

Bu maç sonraları yöneticilerin mixzone’da konuşması yasakmış, o yüzden dışarda konuşuyo yöneticiler. Gümüşdag’a biri sözlü sataştı “visca’yı fb’ye ver” diye, korumalar tip tip bakıyodu. Büyük maçlarda sıkıntı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 12:33 
Kullanıcı avatarı

Evet maratonda merdivenlerden başlayan inanılmaz bir sıra vardı bu ne derken baktık meğerse turnikeler çalışmıyormuş. Bilet okutmadan daracık tek bir kapıdan girdik ancak üst aramasını yaptılar içeride. 2020 yılında böyle bir şey olması nerden baksanız garip ama komplo kısmı doğru mudur onu bilemem şahsen.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 13:00 
Kullanıcı avatarı

hepinandık yazdı:
adaletsizlikten anladığın sadece fenerbahçe olduğu için sana o yaftalamaları yapıyoruz. hani bir kerede gs başlığında görelim seni, damadın trabzonu alenen kollaması, borçlarını ödemesi, bunlardan neden bahsetmiyosun. herkes bu ülkede şerefli bi bizmi şerefsiziz? tek tarafı suçladığın için sana bu yakıştırmalar yapılıyor.toplam 4 penaltımızın vara rağmen verilmediği kayseri ve antalya maçlarımızdanda bahsetsene biraz samimiyetini görelim

beni tanımadan yaşımla ilgili yorum yapmanda zeka seviyeni gösteriyor. bide rahmetli abimizle futbolun adaleti ile ilgili konuşmuşlar bak sen ya :D

Kardeş sen paranoyak birisin belli.
Size şerfsiz diyen mi oldu? Sen niye öyle anladın yaran mı var?
Kimse kimseye şerfsiz, onursuz, bilmem ne diyemez ama yapılan yanlışları söyleyebilir burası Fenerbahçe forumu değil.
Yazdıklarımızı sana mı rapor edicez.
Açta oku Gs ile oynayıp hakemle kaybettiğimiz Cumhurbaşkanlığı kupasından itibaren hırsızdır gözümde bunu da her yerde dile getiririm.
Trabzon'la ilgilide yazdık bir sürü.
Biz arazimizi tesislerimizi satıp borcumuzu ödemek zorunda kalırken birileri hep devlet babanın kucağına oturdu.
Kusura bakmayın ama 4 büyük diyorsunuz kimse sizin kadar ağlak değil bu ülkede bak işine bir daha da millete hakaret etme.
Herkesin zeka seviyesi kendine.
Herkes birbirine saygı duymak zorunda.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 14:03 

Ya birader bir sal artık bizi, fener düşmanlığı tuttuğun takıma sevdandan bile baskın.Malatya Trabzn başlığında ne olacak şimdi Nmakawe cezasını Fener maçında mı çekecek yazmışsın.Yorumların hiçbir zaman objektif değil ve Fener düşmanlığın her yorumunda belli oluyor.Herkesin dikkatini çekmiş bu işte.En güzeli seni bloklamak sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atmaca, Bing [Bot], devrimciTS, Elessar, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, Lombardo, mmcg, ozerctnky, pirlo35, shinamira, sorrento, tatangalar5435

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye