Zaman: 31 Mar 2020, 16:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe 2 - Başakşehir 0
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:15 

Ben en başından beri Fenerbahçe şampiyon olacak diyorum ve yavaş yavaş o sona doğru gidiyorlar. Sivas, Başakşehir, Trabzon filan hikaye kimse kusura bakmasın da, şampiyon yine 3 büyükten biri olacak diyorum ve oynadığı futbolla, coşkusuyla, azmiyle, hırsıyla bunun en kuvvetli adayı Fenerbahçe. Trabzon deplasmanı sonrası öyle bir fikstür avantajıyla devam edecekler ki artık bundan sonra şampiyonluğu vermeleri bana göre küçük çapta bir mucize ile olur. Başakşehir aslına bakarsanız ilk devre Galatasaray'ı Telekom'da yendiği maçta da pek birşey oynamamıştı ama dökülen Galatasaray'a o futbol yetmişti. Ama bugün takım halinde basan, ısıran, kovalayan ve en önemlisi isteyen bir rakip vardı karşılarında. Futbolun adaletine uygun bir sonuç oldu.

Bu ligde şampiyon olacaksan öncelikle hızlı, sprinter, rakipleri peşine takıp boş alanlara deplase olabilen Roudrigues tarzı bir futbolcuya mutlaka ihtiyaç var. Mesela bugün bir pozisyon var ilk yarıda, top ceza yayında Kruse'nin ayağında ve o sıra Roudrigues hızla ceza alanına doğru peşine 2 Başakşehirli oyuncuyu takarak depar atıyor. Tabi peşine taktığı adamlardan ötürü sağ kanatta Isla boşa çıkıyor ve Kruse hemen o boşluğu görüp topu Isla'ya çıkarıyor. İşte futbolda topsuz oyunun ne kadar önemli olduğunu gösteren bir enstantane. Ozan Tufan çok iyiydi, Tolga vasat kaldı, Serdar Aziz müthiş işler yaptı, sıfır hatayla oynadı. Eski Galatasaraylıların ve elden kaçan Vedat'ın performansı Galatasaraylıları üzecek cinsten.

Hakemlik pek birşey olmadı maçta. VAR olmasa ilk devre sonunda Fırat Aydınus korkunç bir hata yapacaktı. Neyse ki VAR'la da olsa döndü hatasından. Bazı ortada olan gri pozisyonları Fener'e çaldı ama bunlar maçın önüne geçecek boyutta değildi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe - Başakşehir
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:27 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
takımsız saffet sen git yat uyu, takimin yok ama hasetin cok, Fener eze eze aldi maci,bu hafta gecmez senin icin, yeni hafta yeni basliklar insallah canim benim

Sen ne değişik bir arkadaşsın. Baksan 9 yıllık üye ama ağızda hep aynı laflar.
Vakit oldukça yorum atıyoruz, forum burası forum.
Ama sen ve senin gibilerde ne var biliyor Musun?
Konu FB ile ilgili olunca biri olumsuz yorum Atsında ben ona hemen yaftayı yapıştırayım yok takımsız yok GS li yok BJK li...

PO kadroma kruseyi eklemiştim gol attı keşke 2. Yide atsaydı daha bi sevindirik olurduk.
Fişek gibi maç oldu Fenerbahçe açısından 30 şut var kaleye.
Haftaya Trabzon’dan 3 puan çıkartırsa Şampiyonluğun baya favorisi olur Ersun’a ve Koç’a rağmen.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:34 

Denizin yazdı:
Fener 12 kişiyle yener bu maçı.. Vedat Muriç miş bilmem neymiş boşverin Fenerin en iyi oyuncusu Fırat Aydınus.. Adam arıyor.. Ufaktan ufaktan dogruyor.. bu maçı öyle yada böyle koçun takımına verecekler görünen..

Zoban kardeşim merhaba!

Kayıt tarihim 2008 gözüküyor ama çok daha eskilerden beri burdaydım...
Geçen hafta yaşanan malum olaydan dolayı burdaki bir çok Fenerbahçeli arkadaşla mesajlaşıp yazmama kararı almıştık...
Büyük ihtimalle senin modlarından bir Fenerbahçeli'ye de mesaj atınca bizim mesajlaşma özelliklerimizi iptal ettiniz:))
Önemli değil!

Ama şunu söyleyeceğim, gerçekten burdaki Fenerbahçelilerin % 99'u troll olmayan, senin sitene değer katan kullanıcılar...
Onları kaybetmek yerine, yukarda yazan düşük iq'lu troolleri bu siteden temizlemen gerçekten Tribündergi'nin kalitesini çok daha artıracaktır...

Sen de farkındasındır, eskiden çok daha güzeldi buralar... uzun uzun kaliteli tartışmalar, güzel yazılar, güzel dostluklar olurdu...

Ama yukardaki troll gibi bir sürüsünün dolmasına izin verdiniz... Nitelik-nicelik denklemini göz ardı ettiniz.

Zoban kardeşim, buraya çok emek verdin... Trollere verme bu siteyi!

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:41 

Tribunal yazdı:
Denizin yazdı:
Fener 12 kişiyle yener bu maçı.. Vedat Muriç miş bilmem neymiş boşverin Fenerin en iyi oyuncusu Fırat Aydınus.. Adam arıyor.. Ufaktan ufaktan dogruyor.. bu maçı öyle yada böyle koçun takımına verecekler görünen..

Zoban kardeşim merhaba!

Kayıt tarihim 2008 gözüküyor ama çok daha eskilerden beri burdaydım...
Geçen hafta yaşanan malum olaydan dolayı burdaki bir çok Fenerbahçeli arkadaşla mesajlaşıp yazmama kararı almıştık...
Büyük ihtimalle senin modlarından bir Fenerbahçeli'ye de mesaj atınca bizim mesajlaşma özelliklerimizi iptal ettiniz:))
Önemli değil!

Ama şunu söyleyeceğim, gerçekten burdaki Fenerbahçelilerin % 99'u troll olmayan, senin sitene değer katan kullanıcılar...
Onları kaybetmek yerine, yukarda yazan düşük iq'lu troolleri bu siteden temizlemen gerçekten Tribündergi'nin kalitesini çok daha artıracaktır...

Sen de farkındasındır, eskiden çok daha güzeldi buralar... uzun uzun kaliteli tartışmalar, güzel yazılar, güzel dostluklar olurdu...

Ama yukardaki troll gibi bir sürüsünün dolmasına izin verdiniz... Nitelik-nicelik denklemini göz ardı ettiniz.

Zoban kardeşim, buraya çok emek verdin... Trollere verme bu siteyi!

Yukarıda troll dediğin adamın troll olduğuna nasıl karar verdin bu aralar bir özgüven var klavyeden herkese bir şeyler diyorsunuz susayım diyorum yazmak istemiyorum ama millete minik kuş demeler ruh hastası bugün'de troll daha ne kadar hakaret edeceksiniz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:46 

körfezlee yazdı:

Yukarıda troll dediğin adamın troll olduğuna nasıl karar verdin bu aralar bir özgüven var klavyeden herkese bir şeyler diyorsunuz susayım diyorum yazmak istemiyorum ama millete minik kuş demeler ruh hastası bugün'de troll daha ne kadar hakaret edeceksiniz

Sen yukardaki yazılan mesajı normal mı buluyorsun?

Buluyorsan diyeceğim: bu Mod'a bu kullanıcılar normal zaten... Tencere-kapak olayı!

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:56 

Tribunal yazdı:
körfezlee yazdı:

Sen yukardaki yazılan mesajı normal mı buluyorsun?

Buluyorsan diyeceğim: bu Mod'a bu kullanıcılar normal zaten... Tencere-kapak olayı!

Saffet8'in yazdığı yorumda ne var adam hakaret etmemiş birşey yazmamış senin kendi renktaşın adama laf atmış adam cevap yazmasınmı forum burası görüş yazamayacakmı insanlar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Yıllar yıllar evvel Van Depremi zamanında bizimkiler de sahaya bere, atkı vs. atmışlardı da yabancı maddeden ceza yemiştik, bi de bunu "kural ne ise odur" diye savunan dangalaklar olmuştu. İnşallah bu federasyon da benzer bir öküzlük yapmaz, o zaman da yanlıştı, şimdi de, hukuk insani bir müessese nihayetinde.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 00:01 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
aslangibisavaş yazdı:
Şu takım ligde 36 puan aldıysa,Avrupa'da gruptan çıktıysa en az yüzde 40'ı İrfan,Mahmut,Visca sayesindedir..Bu maçta göremedik ama onları..Sanırım üçünün de AYNI ANDA kötü olması bu maça denk gelmiş..Futbol bu,Fenerbahçe'yi tebrik ederim

şike var uefaya mektup atın, koçumm

Ben şike demedim ama sen neden üstüne alındın ki? Yarası olan gocunur..Gerçi sizi geçmişte kurtaranlar ve hatta bu sene bile kurtaranlar varken sana ne desek boş..Sen genişşşşş olmaya devam et kanarya..Bol şans

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 00:02 

körfezlee yazdı:

Saffet8'in yazdığı yorumda ne var adam hakaret etmemiş birşey yazmamış senin kendi renktaşın adama laf atmış adam cevap yazmasınmı forum burası görüş yazamayacakmı insanlar

Benim bahsettiğim kişi mesajımda alıntı yaptığım kişi... Saffet'le ilgili bir şey yazmadım.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 00:09 

Tribunal yazdı:
körfezlee yazdı:

Benim bahsettiğim kişi mesajımda alıntı yaptığım kişi... Saffet'le ilgili bir şey yazmadım.

Hatlar karışmış o zaman hocam kusura bakma üstteki kullanıcı yazınca üstünde Saffet8 yazmış bende adam kötü birşey yazmamış neden öyle yazdın diye şaşırdım iyiki mesajda Saffet'in adı geçmiş yoksa boşuna polemik yaşayacaktık :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunela, esescon_26, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, körfezli_celik, Lombardo, mmcg, Onuroloji1912, tatangalar5435, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye