Zaman: 02 Ara 2021, 18:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 267  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2020, 21:52 

Sağda solda karar yetişmeyebilir diye haberler dolanıyor. Yönetim ısrarla 24 ünü işaret etti, insanlar günlerdir 24 ünü bekliyor. Eğer daha önceden biliniyorduysa ve yarın bir karar çıkmayacaksa, bu haberleri yönetim yaptırıyorsa yazık bu insanların umudunu. Yarını bekleyelim bakalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 07:59 

Geldik ayın 24üne, bakalım neler olacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 09:59 

Yasak muhtemelen kalkiyomus ama resmi aciklama ptesi olcakmis sanirim, yeni transferler gecen sene ki gibi kasimpasa macinsa sahada olurlar

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 10:34 

Jaba06 yazdı:
Koskoca fifa Ankaragücü hakkındaki açıklamayı bir türlü yapamıyor. Son paylaşılan habere göre karar bu transfer döneminde açıklanmayabilirmiş. Kalkmıyorsa kalkmıyor deyin binlerce insan sizin yüzünüzden kafayı yedi,umutlanmaktan...

Ayrıca şu an kadar My=Fm
Sürekli gizemli konuşmalar
Sosyal medyayı rezil kullanmak
Hiç açıklama yapmamak
Onlarca dosya kapattık deyip sonuç alamamaları
Liste uzayıp gidiyor...

Fatih Mert'le Yigineri ayni kefeye koyup nankorluk yapma birader. Anladik uzuluyosun ama biz de uzuluyoruz bizim de canimiz burnumuzda. Bilmedigin seyler hakkinda yorum yapma

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 11:06 

hakikaten mevcut yönetime millet sallıyor ya sosyal medyada filan pes diyorum. Jaba kardeş de anlaşılan sinirle yazmış yiğiner=mert diye. bu durumun tek suçlusu sorumlusu yiğiner denen karakter fukarasıdır. yanlış anlaşılmasın mevcut yönetime kayıtsız şartsız körü körüne destek verelim demiyorum ama şu 3 aylık süreçte Tandoğandan tutun da yiğiner gibi dilencilik yapmadan kaynak bulmaya kadar fena gitmiyorlar. en azından tv.ye çıktığında konuşmasını biliyor. garpuzdan gajudan kurtulduk. ama dediğim gibi insan oğlu bu güvenmek konusunda kim olursa olsun temkinli olmak lazım.

Şimdi transfer ile gözlemlediğim nokta şu. CAS yani futbolun mahkemesinin kararını bekliyoruz. bu adamlar bizim TFF veya tahkim gibi filan kişiye veya kuruma özel toplanıp karar vermez. Ancak her ne kadar mali açıdan geçte olsa kulüp sorumluluğunu yerine getirmiş olsa da hukuki olarak ceza gerektiren bir durumla karşı karşıyayız anlaşılan. sicili bozuk bir kulüp haline gelmişiz. hani dünya kadar paramız olsa bu sicili düzeltmek zor. şu an yasağın kalkıp kalkmayacağını Fatih Mert'in kendisi bile bilmiyor bence. CAS davası sonuçlanana kadar konuşan, yazan çizen herkesin sözü tahminden, temenniden veya spekülasyondan başka bir şey değil. Bi an önce sonuçlanır da bu delirten belirsizlik sona erer.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 11:16 

bu yönetim yiğiner'le kıyas edilmez ama transfer yasağı süreci tam yiğiner usulü yürütülüyor. yani birşey olmayacaksa bakın durum bu, bir davamız var, o karar sonrası belli olacak, davanın sebebi şu futbolcu, karar da şu tarihler arasında belli olacak dersin biter gider.

benim hatırladığım kadarıyla başkan tff toplantısında çıktı herşeyi halletik sadece tek bir karar bekliyoruz, o da 24'ünde belli olacak dedi. şimdi konuşulan eğer karar olumlu çıkarsa daha anlaşılmayan bir çok isim varmış, onlarla anlaşma yapılacak, vergi ödenecek, yasak açılacak. e abi herşeyi halletmemişsin işte.

tamam seviyoruz ediyoruz başarılı olmalarını gönülden istiyoruz ama acemilik mi, kamuoyu hazırlama mı, en az bizim kadar duyusal düşünmeleri mi bilmiyorum; çok yanlış bi süreç yönetimi var. inşallah bugün şu iş sonuçlanır artık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 12:15 

kubrick yazdı:
bu yönetim yiğiner'le kıyas edilmez ama transfer yasağı süreci tam yiğiner usulü yürütülüyor. yani birşey olmayacaksa bakın durum bu, bir davamız var, o karar sonrası belli olacak, davanın sebebi şu futbolcu, karar da şu tarihler arasında belli olacak dersin biter gider.

benim hatırladığım kadarıyla başkan tff toplantısında çıktı herşeyi halletik sadece tek bir karar bekliyoruz, o da 24'ünde belli olacak dedi. şimdi konuşulan eğer karar olumlu çıkarsa daha anlaşılmayan bir çok isim varmış, onlarla anlaşma yapılacak, vergi ödenecek, yasak açılacak. e abi herşeyi halletmemişsin işte.

tamam seviyoruz ediyoruz başarılı olmalarını gönülden istiyoruz ama acemilik mi, kamuoyu hazırlama mı, en az bizim kadar duyusal düşünmeleri mi bilmiyorum; çok yanlış bi süreç yönetimi var. inşallah bugün şu iş sonuçlanır artık.

Hepimizin kızdığı konu aynı. Şimdi Zanka Spor CAS dosyası tamam kalan 6 dosya ile uğraşıyorlar yazdı. Eeee hani bittiydi diğer dosyalar. CAS tamam deyince bitiyordu şimdi 6 dosya. Anlaşacaklar muhtemelen cas için üst düzey girişimler olmuş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 13:15 
Kullanıcı avatarı

CAS olumlu diye haberler çıktı. Galiba kalan dosyaları halletmek için bu kararı beklediler olumsuz olursa uğraşmayalım boşa diye. Belli olmaz, resmi açıklamayı beklemek lazım. Bir sürpriz olsa da akşam 10 topçuyla birden imza şov yapsak :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 13:48 

Yasak kalkmasina kalkiyorda puan durumuna ve fiksture baktikca icim daraliyor. :(

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 16:58 

Konusulan isimler

Alper Potuk
Tyler Boyd
Daniel Aleksic
Robinho
Volkan Babacan
Elkabir

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 267  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, ozerctnky, sencokyasa1925, tombulşişe, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye