Zaman: 29 Eyl 2020, 13:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 18.Hafta | Antalyaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 00:22 
Kullanıcı avatarı

Bu galibiyet ile ligte kalma hedefi %90 tamam gibi.
Antalya bizim için önemli bize super lige çıkma maçlarında destek verip iyi ağırladılar hep ve maç içindeki oley tarzı şeyler belki bizimkiler fazla düşünemedi ve sizde biraz fazla alınganlık vs. bisey oldu.
Neyse özür dileriz ve inş. kümede kalırsınız.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 00:36 

Dostça karşılayıp,karşılandığın bir şehrin takımına, tribününe oley çekilmez, ayıptır. Tv'den duyduğumda hem şaşırdım, hem üzüldüm. Kısa sürdü ama yine de ayıp oldu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 09:12 

Güzel bir galibiyetti.İleri uç gerideki arkadaşlardan daha defansif dedim ama ilk yarıdan skoru yakaladık.İlhan Palut'un Deniz Kadah'ı almasında mantık göremiyorum.Çok iyi hoca yaptığı her hamlenin bir karşılığı var.Bende bu hareketinin bir karşılığı yok.Bence başka bir şey var.Bu tarz işler ilk yarıda Eren ve Yasin'in de olmasıyla daha yüksek boyuttaydı.İnşallah Deniz'de gidince böyle birşeye gerek kalmayacak.Bize Jerome,Castro gibi iş ahlakı yüksek isimler gerekli.Tribün olarak ara ara iyi performans gösterdiğimizi düşünüyorum.Oley i duyduğumda bende inanamadım.
Antalyaspor iyidir,hoştur,güzeldir.Bizde yeri farklı.Baş tacı.Takımları kötü halde maalesef.Kendi evinde bu savunmaya gol atamayan takım,zorlu deplasmanda hiç yapamaz.Tamer Tuna'yla olmaz.İnşallah erken farkına varılır.Davanızda başarılar.Allah gönlünüze göre versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 09:44 
Kullanıcı avatarı

Bizim savunmayı yürüyerek geçemeyen ilk 11 santraforu yok ligde. Kupa maçının en iyisi Harun yedek. Doğukan ve Atıf 3 hoca değişse de 11deki yeri garanti. Bu 2 oyuncuyu Antalyaspor'da oynatmak kulübe ihanettir. Adamları kazanacağız diye iyice taraftarın önüne atıyorlar. Mukairu , Harun , Fredy oynar bu takımda Atıf ve Doğukan yerine.

Diego , Celustya ve Charles sürekli bireysel hatalar yapıyorlar. Bir değil iki değil birer hafta yakıyolardı şimdi üçü birden yaktı. Gustavo'yu konuşmaya gerek yok zaten. 3 transfer kurtarmaz bizi. Her gelen hoca Atıf ve Doğukan'ı oynatacaksa hoca değiştirmeye de gerek yokmuş. Tribünde arkadaşımız çok güzel bişey söyledi "bu amiltonda topu sürerken gareth bale kaleye geldimi baki mercimek" aynen de öyle.

Bir de hakem ıslıklandı sanki kaleyi bulan şutumuz var da.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 12:55 
Kullanıcı avatarı

işim çıkması sebebi ile maça gitmedim sonuç hüsran yazıklar olsun böyle kötü bir kadro tarihimizde çok az dır, lig den düşeriz sorun değil ama koca camıa yı rezil etmeyin daha 3-5 sene önce alt liglerde gezenlere bu şehirden nemalanan nankörlere, bu şehrin ruhsuzlarına pirm vermeyin be

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], turkinho, WhiteKnight

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye