Zaman: 18 Şub 2020, 16:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 483 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2020, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Bir soru size.Net birşey bulamadım konuyla alakalı
Deplasmandayız,sahaya bizden biri girdi.
1m2 elinde bir pankartla orta sahaya doğru koşuyor.
Pankart siyasi yada rakibi tahrik edici değil
Bunun cezası nedir?
İmza süresi(1 yıl ) para cezası nedir?
Mahkeme sevki var mı?Karakolda cezayı kesip gönderirler mi?
Dosya patlatır mı?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2020, 20:48 
Kullanıcı avatarı

Başkan sahaya girdiği an elinde ne olduğunun hiç bir önemi yok.
En iyi ihtimalle bir yıl ceza alır.
Karakola gidip “hadi git” demezler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2020, 21:58 
Kullanıcı avatarı

dolmabahçe yazdı:
Başkan sahaya girdiği an elinde ne olduğunun hiç bir önemi yok.
En iyi ihtimalle bir yıl ceza alır.
Karakola gidip “hadi git” demezler.

Hadi git demezler ona eyvallah...
Cezayı kesip gönderiyorlar mı,içeride tutup mahkemeye mi sevk ediyorlar?
Mahkeme vs de değil aslında sıkıntı.1 yıl imza tamam onu biliyoruz da,bunun para cezası ne son haliyle?
Artı olarak en önemli konu klüp dava açabiliyor mu,açarsa yediği cezayı ödetiyor mu?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 23:36 
Kullanıcı avatarı

Zararın neresinden dönülse kar, mümkünse şu Reboşo ve Diyabi denen arkadaşlarla hemen şimdi yolları ayırmamız lazım. Kiralık sözleşmesini feshetmenin pek bir maliyeti olacağını sanmıyorum, bilen arkadaş varsa yazsın. Hadi kardeşim, burası aşevi değil, zaten götümüzden soluyoruz, bi de siz gölge etmeyin.

Her şeye ama her şeye sıfırdan başlamak, yeniden düşünmek lazım artık. Yönetimde bu dirayet var mı göreceğiz, yoksa onlar da çekilsin çok geç olmadan. Elbet bi babayiğit bulunur.

Edit: Reboş eğer 20 lig ve avrupa maçında 45 dk ve üzeri süre alırsa, bonservisini almak mecburi imiş sözleşmeye göre. Şu an bu sayı 13. Yani tam zamanı şimdi...

En son damacana tarafından 20 Oca 2020, 22:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 13:00 
Kullanıcı avatarı

Rıza Çalımbay'a çakmak atan dangalak kim, çok merak ediyorum...

Rıza Çalımbay adı olmadan Beşiktaş tarihi yazılamaz. O Rıza ki Beşiktaş Kaptanı denen manevi kişiliğin vücut bulmuş halidir. Kutsal formamızı en çok giymiş adamdır, giydiği bir tek dakikayı bile boşa harcamamıştır...Kurulmuşsun numaralı tribüne, gole sevindi diye adama çakmak atıyorsun...İyi ki kafasına gelmedi, tam rezil kepaze olurduk.

Öz evladın Fatih'e tepki ver ama Avcı teknik direktör, Burak kaptan, bi de üstüne Rıza'ya çakmak at...Çürümeyi başka yerde aramamak lazım. Bu kafayla iflah olmayız biz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 13:13 
Kullanıcı avatarı

Perşembe günü fikret orman trtsporda ersin düzenin konuğu olacakmış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 13:53 
Kullanıcı avatarı

Serdal Adalı bugün malum gazetede esmiş gürlemiş, madem beceremeyecektin niye geldin hesabı...Maddi sıkıntı vardı madem 15 m euroyu cebinden (nası bi cep bu merak ettim) koyar çözersin falan, ucuz kahraman cümleleri kısacası.

Kabahatin büyüğü yönetimde bunları böyle konuşturuyor. Bakalım esas oğlan neler yumurtlayacak perşembe günü. Nasıl bir çemberin içindeyiz, eski yönetimin adamlarından biri başkan, öbürleri eski başkan ve has kankası, bütün şubeler can cekişiyor, iki taşı üst üste koyalım diyen yok. Utanmaz arlanmaz adamlar...Neyse daha fazla devam etmeyeyim, maksadını aşacak yoksa.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 21:57 

beşiktaş ve türk futbolunda adı konulmamış ama 36 yaşımda nacizane tespit ettiğim bir durum var. hatırladığım ilk beşiktaş başkanı seba'dan şu an ki başkan çebi'ye kadar başkanlarda gördüğüm bir durum.

diğer kulüplerde de olsa da beşiktaş için daha belirgin bir durum. beşiktaş başkanları bir önceki yönetimde görev almıştır.

ikincisi ise beşiktaş başkanları diğer 2 büyüğün başkanına göre daha pasif, haksızlığa daha az isyan eden ve kulübün hakkının yenilmesini karşısında deliren taraftarı sakinleştirme görevini üstlenmeleridir.

seba dönemine damga vuran şerefli 2.likten başlayarak, subjektif bir yorum olsa da beşiktaş diğer 2 büyüğe göre hem medya hem tff hem de hakemler tarafından daha çok hırpalanır. başkanlar ise ya seba gibi şerefli ikincilik söylemleri ile gururlu ve mağrur bir duruş ile taraftara durumu subliminal olarak kabullenmesini telkin eder. ya da serdar bilgili, fikret orman gibi heyecanlı bir şekilde geldikleri koltukları tamamen sessizliğe bürünerek terk eder.

sanki kendilerine daha üst bir kudret durumu kabullenmelerini, isyan etmemelerini, yapacak bir şeylerinin olmadığını ve taraftarı galeyana getirmemelerini tembihlemiştir. sanki bu kudret kendilerine "tamam şampiyon oldunuz yeter size verilen alan bu kadar şimdi geriye çekilin" demiştir. özellikle 2003-04 sezonunda 11 puan farktan kaybedilen şampiyonluğun fitilini ateşleyen samsun maçında cem papila denilen şahıs tarafından takımın doğranmasına serdar bilgili sıfır tepki vermesi, seba'nın 1996-2000 döneminde gs'yi hakemlerin ultimate kayırmasına sadece şerefli 2.lik gibi anlamsız tepkisi, son olarak fikret orman'ın 3. şenol güneş döneminde gs'nin alenen hakem hataları ile ittirilmesine "hakemlerde insan vs" gibi sürekli taraftarı yatıştırıcı açıklamalarını başka bir şekilde anlamlandıramıyorum. demirören dönemininde futbol izlemeye ara verdiğim için bu dönem ile ilgili çok bilgim yok ama demirören'in de diğer başkanlar gibi pasif kaldığını hatırlıyorum.

şu an çebi'de aynı yolu izliyor üstelik henüz yeni başkan olmasına rağmen, sanki daha başlamadan enerjisi tükenmiş ve bu güce karşı elinde bir şey olmadığını görüyor gibi. verilen hatalı kararlara, tff'nin taraftarı isyan ettiren adaletsizliklerine karşı bir kelime bile konuşmuyor.

gelinen noktada ise taraftar artık 1990-2010 arası olduğu gibi mevcut düzene karşı etkili değil şu an tribünlerde keyif amaçlı maç izleyen taraftarlar var. sosyal medyada ise taraftar sayısı diğer 2 büyüğe göre biraz daha az ve medya tamamen 2 büyüğün tekelinde olduğu için beşiktaş'ın bu düzeni yıkmasının tek yolu düzenin kendini değiştirmesini beklemek bu da çook uzun sürecek maalesef.

ben bu adaletsizliğe daha fazla katlanamayacağım için bir süre türkiye süper ligini sadece özetlerden takip edeceğim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 02:27 
Kullanıcı avatarı

futbolcu sicar, e hoca kötü o n'apsin, hoca sicar, yönetim kötü hoca n'apsin, yönetim sicar düzen bozuk önce isyan etsin; ya niye bunlarin hepsinin birden önce o bok gibi para kazandiklari islerini iyi yapmalarini talep etmiyoruz anlamiyorum

hepsinin tuzu kuru, sorsan da en dertli bunlar; herkesin para sictigi, aslinda asla magdur olmadigi, güya profesyonel diye kendilerini pazarladiklari bi iste "e durum bu, ben ne yapayim" nasil bir mazeret olabilir?

abdullah avci'nin kafasina silah mi dayamislar 9 kisilik rakibe karsi 88'de necip'i sokuyor? sampiyonluk macinda, o sene daha önce hic orta sahada oynatmadigi necip'i kaptan olarak cikaran senol günes'e vahiy mi gelmis düzen zaten bozuk diye? madem sorun necip (bilic-necip askina hic girmiyorum bile)

enkaz devraldik, transfer yapamiyoruz, elimiz kolumuz bagli, e otur bir cözüm üret, niye talip oldun bu ise o zaman?

iyi, transfer yapma (ben bu durumdan gayet memnunum), ama taraftarla dogru bir sekilde iletisim kurup, acikla, antrenörünle otur eldekiler icinden, altyapidan bir alternatif üretilebilir mi bu sürecte onun hesabini yap (erzurum maci kadrosu direk bunun bile yapilmadigini anlatiyor), bilet fiyatlarini makul bir seviyeye cek, amatör branslari bu kadar kolay gözden cikarma; spor kulübü yöneticilerinin tek görevi futbol bransina transfer yapmak midir?

"para nerde?" acil lazim, cünkü transfer yapacagiz

gecen sezon bir süre sadece stadin zemini konusuldu, sunu bile halledemiyorsan, transfer lütfen yapma zaten

bi de futbolcu parasini alamiyor diye yaymasini dogal bulma konusu var ki en enteresani da o, zannedersin ac geziyor bu herifler, milyon eurosunu bugün degil de yarin alacak, tanrim ne büyük dert

kulübün aylarca maas alamayan ascisi da yemeklerin icine sicsin o zaman, bence hakki

hepsinin bir mazereti var, taraftar da garip bir sekilde aralarindan secip birini bas suclu ilan ediyor; bu unsurlarin hicbiri korumaya muhtac ya da magdur degiller

besiktas kulübü baskani senelerce kulüpler birligi baskanligi yapti, su hala ne halta yaradigini anlamadigim olusumun herhangi somut, bi boka yarayan bir icraati, talebi oldu mu? canlari sikildikca yabanci siniri konusmaktan, korsan aciklama yayinlamaktan baska

transferden, adaletsizlikten sikayet edene kadar yapilabilecek onlarca sey var, sen yap hepsini, kendi isini daha dogrusu, sonra baslarsin elinde olmayan seylerden sikayet etmeye

her seyi gectim, cogu kisi de yazmis zaten, bu cagda bu kadar iletisim özürlü olmak nedir? ben kulübün güncel durumunu fanatikten ya da gerizekali muhabirlerden okumak zorunda miyim? hergün istisnasiz web sitesine, twitter hesabina bakiyorum, yok, bombos, kimseyi ilgilendirmeyen bir icerik; kendi antrenörünün aciklamasini bile tek satirla gecistiriyor, bolca bu haber yalan diye aciklama yapiliyor, e sen anlat ne oldugunu düzenli bir sekilde, yapamasinlar yalan haber

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Yenilmekten başımız döndü, yok mu bu kulüpte bi tane insan evladı, kalmadı mı?

Adam ilkleri yaşatıyo bize resmen. Hoca değişikliği yapmaktan da mı acizsiniz, bu mudur? Bi tepkinizi görelim ya, çıkıp iki satır bi laf söyleyin...Bizim Kozyatağı İdman Yurdu'nda bile taşlar yerinden oynardı be, ben böyle eylemsiz bi camia görmedim...Saldım çayıra mevlam kayıra, bi dahaki maça da ben çıkayım isterseniz?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 483 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, BalıkesirBoys, Başkentli, Bing [Bot], cozker, es222es, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, hattena, ibrahimfbL, ilrimed, Larendon, mucohan, NuckyThompson, ozerctnky, pcinho32, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye