Zaman: 28 Şub 2020, 23:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5852 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523 ... 586  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 12:11 

pirlo35 yazdı:
bu kadar imkandan ziyade, Göztepe markasını kullanarak transfer yapamıyorsan BECERİKSİZSİN demektir. yıllardır söylüyorum yönetilemiyoruz, kulüpte inanılmaz bir beceriksizlik var. ve bunun sebebi bu beceriksizleri halen etrafında tutan bay Sepil.

sezon başı dedik, 25 yaşında Veli, hayatında 2. lig üstü görmemiş bu adam ÇÖP dedik, genç diye savunanlar çıktı. nasıl gençse.

Hüseyin diye bi almancı getirdiler, Almanya 6. liginde top oynuyor. bu adam ÇÖP dedik, Dortmund altyapısı bilader diye genç diye savunanlar çıktı.

üşenmedim bir gece yıllardır bu kulübe transfer ile kazık atılan oyuncuları tek tek yazdım. sezon başında bu senenin bombası da Veli ve Hüseyin dedim. ben futbolun iç dinamiklerini çok iyi bilmiyorum oradan yetişmedim ama görünen köy kılavuz istemez. Tr liginin kalitesi ortada, 25 yaşında 2.lig topçusu süper ligde OY-NA-YA-MAZ! bitti nokta. biraz yeteneği olsa orta sıra takımları yıllar önce kapardı zaten. bir biz akıllıyız ya 25 yaşında 2. ligden topçu keşfediyoruz.

Leo'yu neden gönderdin? kötüydü gönderdin de iyiymiş diye mi geri aldın? yoksa maliyetsiz diye mi? dua etsinler Berkan bu sezon formda, ya olmasaydı?

Halil süper ligde olmaz diyoruz adam 3 yıldır ilk 11'de. adam kim gelse form yükseltiyor ve kesiyor desek o da yok. yerine aldıkları adamlar Halil'den beter, e haliyle ilk 11 çıkıyor. şimdi şimdi Norveç liginden bi topçu buldular o da 40 gündür yatıştaymış. kaçıncı hafta hazır olacak da sahaya ilk 11 çıkacak bakalım.

sanneh, grillo. kim buluyorsa bunları topçulardan önce bunları tavsiye eden şutlanmalı kulüpten.

ne dedik? bu kulüp adam akıllı yönetilse devre arası gelmeden 1 forvet 1 kanat 1 stoper transferini hazırlardı. tahta açıldığı an bu adamlara imza attırır kampa götürürdün. 1-7 ocak arası imza attırabilecek mi kulüp demiştim. 15'ini geçtik, 3 gün sonra lig maçı var, stoperin Borges :D

dua etsinler bu taraftar duygusal, ilk maç ağlamaktan kimse ses çıkaramayacak, ancak hakkınız o stadda ilk maç protesto edilmektir. bu kadar beceriksizlik artık gerçekten çok fazla...

yeni sezon tahminimi de yapayım. Geçen seneki gibi kabus gibi bir 2.yarı bizi bekliyor. Hoca iyi niyetli, ancak değişiklik zaman ve tercihleri ilk günden beri çok çok kötü. kendine çeki düzen verirse biraz olsun belki rahatlarız.

yeni stadda, rüzgarı arkamıza aldık derken içimde çok sıkıntı yaşayacağımıza dair bir his var. insanlar sıktı dişini anormal fiyatlardan kombine aldı. 3 maç kötü gitsin, transferler yine çöp çıksın orası rakibe değil yönetime cehennem olacak. kimse yıldız transferi istemiyor, şu kulübe 1 tane ya 1 tane Kasımpaşa, Alanya, Sivas'ın tarzı işe yarar ucuz bir transfer yapın dişimi kırcam.

+1925

Bu özet olmuş bir bu kadar yazamadigimiz , yazmadigimiz var

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 12:58 
Kullanıcı avatarı

Beyler sakin vardır bi bildiği başkanın, laf etmeyin taş olursunuz kuran çarpsın, çünkü o biricik başkanımız, hayallerini duysak geceleri uyuyamayız.

Hem biz ne biliriz ki.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 13:07 
Kullanıcı avatarı

Kombineler satışa çıkmadan stadla birlikte yıldız transfer arayışındayız, hedef yükselteceğiz, mütevazi olmayacağız dendikten sonra taraftarda beklenti yükseldi normal olarak. Hiç birimiz yıldız oyuncu beklemiyoruz ama yönetimin faydalı oyuncu transfer etmek gibi bir vizyonu olduğunu bile hissedemiyorum. İşin üzücü yanı o. Vikingden de çok ümitli değilim umarım yanılıyorumdur.

Dün de Türkiye kupasını pek umursamıyoruz gibi göründük. Kupadan elenirsek ligdeki hedefimiz ne olacak? Düşmemek mi? Seneye kadrodaki çoğu oyuncunun sözleşmesi sona eriyor ama yönetimin transfer anlayışı ışık vermiyor. Bu kafa yapısının değişeceğine dair bir izlenim de alamıyoruz. Bu bakış açısıyla başarı hedefleyen bir Göztepe görebilmemiz çok zor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 13:18 

başkancı ve bokcu olmamak cok mu zor??
bu kutuplaşma niye??
takım orta kalibre
ne bekliyorsunuz ki forvet defans super cıksa ne olacak bu sene avrupaya fln gidebilecek myz hiç sanmıyorum
senden kat kat önde ts fener basak alanya gs var bunları yedirirler mi
sene sonu kadronun çoğu boşa çıkıyor ozmn beklenen hamleler yapılmazsa bu söylemleriniz yerini bulur ozmn hep beraber eleştirelim gidelim tepki gösterelim

o yüzden nacizane tavsiyem salın ve mutlu olun
nerelerden nerelere geldik
hayalimiz stad geliyor bir tek tesis kaldı ondan sonra karada ölüm yok inş

yok ben illa bokcuyum yoksa rahat duramıyorum diyenlere de tavsiyem
torbalı için şu enerjinizi harcayın valla on numara olur gram gocunmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 13:33 
Kullanıcı avatarı

Sepil başkanın Göztepe için efsane başkan olduğu konusunda burada hemen hemen herkes hemfikirdir. Eleştiriler transfer konusunda sürekli aynı şekilde hataların sürdürülmesi üzerine. Her transfer sezonunda aynı hayal kırıklıklarını yaşıyoruz. Yoksa kimse burada Göztepenin kötülüğünü istemez. Bizler de taraftar olarak Göztepenin iyiliği için görüşlerimizi bildiriyoruz. Futbol ekonomisinin kötü olduğunu, gelir gider dengelerinin sıkıntılı olduğunu her birimiz biliyoruz. İsmi duyulmuş oyuncu gelsin diye de bir beklentimiz yok ama yaptığımız çoğu transfer karavana. Giden Göztepemizin parası oluyor. Aylarca eksikler belli iken yine gerekli noktalara doğru zamanda oyuncular bulunamaması son derece eleştiriye açık bir konu. Burada transferi eleştireni de, yönetimi bu konuda destekleyeni de haksız bulmuyorum. Saygı sınırları çerçevesinde yapıcı eleştiri güzel bir şeydir. Geçen sene taraftarın eleştirilerine kulak asılmayınca az kalsın ligden düşüyorduk. Böyle şeylerin tekrar yaşanmaması için tedbirli olmamız gerekiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 14:46 
Kullanıcı avatarı

En az 2 stoper
1 sol açık
1 kaleci
2 forvet transfer yapılmalıdır devre arasında .
Rotasyon için kulübede adam kalmadı.ilhan palut geldiğinden beri yok kadro 34 kişi bilmem ne. Ulan stoperde borgesi oynatıyon daha ne olsun
Elinde stoper yok
Elinde forvetin yok
Bu gevselik neden hala ?

Trtsporda açıklamada muhtemelen perşembeye kadar transferler açıklanır diyordu bugün cuma 2 gün sonra lig maçı var yedek forvetin Kadah

Ikıncı yarı çok kötü geçecek gibi bir his var içinde

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 15:01 

betooo13 yazdı:
En az 2 stoper
1 sol açık
1 kaleci
2 forvet transfer yapılmalıdır devre arasında .
Rotasyon için kulübede adam kalmadı.ilhan palut geldiğinden beri yok kadro 34 kişi bilmem ne. Ulan stoperde borgesi oynatıyon daha ne olsun
Elinde stoper yok
Elinde forvetin yok
Bu gevselik neden hala ?

Trtsporda açıklamada muhtemelen perşembeye kadar transferler açıklanır diyordu bugün cuma 2 gün sonra lig maçı var yedek forvetin Kadah

Ikıncı yarı çok kötü geçecek gibi bir his var içinde

En az 2 stoper yani 3 de olabilir diyorsun, 2 forvet, 4 tane kanat varken 1 kanat daha. Rotasyon oyuncusu ala ala bu hale geldik. Titi 1 hafta sonra, Alpaslan yakında dönecek, doğru düzgün 1 stoper almak varken niye 2-3 tane stoper, 1 doğru düzgün forvet almak varken 2 tane daha oyuncu niye alalım. Zaten birer tane dahi almayı beceremezken sene de 1 kez oynama fırsatı gelen vasat altı yedeklerle doldurmayalım artık takımı. 6.transfer döneminde yine ortaya bahane çıkıyor bir kere al kullan yerine yine idare etsin diye oyuncu alınsın mentalitesi var.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 15:11 

eskiden idare etsin diye oyuncu alabiliyorduk
şimdi onu da alamıyoruz. :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Olaylara nerden baktığın önemli

Yahu böyle bir stad yapmışsın taraftar kombineleri yüksek fiyattan satın almış yap kardeşim şovunu 2-3 adam istiyoruz sadece diyenlerde haklı

Bir dünya para harcadım semtin göbeğine bir mabed yaptım sabredin adım adım ilerliyoruz seneye iyi transferler yapılacak diyende haklı da işte taraftar artık iyi transfer yapılabileceğine inanmıyor -:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 16:12 

Kedi olalı bir fare tuttuk tripic ile.. Kimse süper yıldız beklemiyor, bu tarz adamlar alınsın bari.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5852 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523 ... 586  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, cozker, Deja14, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Kırmızıkara06, kobebeko26, Lombardo, minigolfmuduru, Moskov1925, mucohan, ozerctnky, pcinho32, pirlo35, Rooster2035, SDR 1925, Spanksk, sugarman, Totem, tribunde, uno, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye