Zaman: 27 Şub 2020, 20:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5847 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513 ... 585  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 10:00 
Kullanıcı avatarı

axo yazdı:
bizim alt yapılarımızda 25 yıldır çalışan teknik adam varmıdır ilaveten son 20 yılın 9 yılında alt yapı hocalığı yapan teknik adam kimdir ve son 20 yılda alt yapımızdan kim çıkmış .oynamış .satıp para kazandığımız oyuncu kaç tanedir bilen varmı

Yüksel Can'ı kastediyorsan onun döneminde A takıma çıkıp süper ligde tutunan oyuncular var. Bora Körk, Cenk Gönen ve Koray Çölgeçen gibi.

Bugün için konuşursak altyapıdan oyuncu çıkarmak falan ütopik düşünceler. Göztepe'nin öncelikli amacı spor okullarından (velilerden) para kazanmak, bir de ''u14'e 3 oyuncu gönderdik'' diye kendini avutmak. A takıma oyuncu yetiştirmek gibi bir gayemiz yok. Sepil döneminde profesyonel yapılan oyuncu sayısına bakarsanız daha net anlarsınız durumu.

Torbalı bitince yetiştirecekmişiz gerçi. Betona oyuncu ekeceğiz, kısa sürede büyüyüp ilk 11 oynayacaklar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 10:45 

25 yıl çalışan şadan kıraklar 9 yıl çalışan ismail alan yükselin zamanında sahaya çıkan tüm gençler onun yetiştirmesiydi başarısız yanı oyuncu yetiştirmeyenler nasıl memur gibi çalıştırılıyor anlamıyorum sn S.epil bunu nasıl farketmez yada nasıl saklanır

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 11:07 

axo yazdı:
25 yıl çalışan şadan kıraklar 9 yıl çalışan ismail alan yükselin zamanında sahaya çıkan tüm gençler onun yetiştirmesiydi başarısız yanı oyuncu yetiştirmeyenler nasıl memur gibi çalıştırılıyor anlamıyorum sn S.epil bunu nasıl farketmez yada nasıl saklanır

stad işleri dışında çok günlük yaşandı bu süreç. Altyapının daha a sı yok kulüpte. Hani teşbihte hata olmaz da, devre arası giden oyuncu çocuğunu Altınordu altyapısına kayıt ettirdi de acaba bunu yönetimden şeyine takan oldu mu? Başkan stad dışında çok anlık yaşıyor. Duruma göre yaşıyor bakıyor kafasında şu puanı geçti devre arası tamam bakıyor küme şunlar şunlar düşer şuna göre vaziyet alalım hep anlık serüvenlerde. İnşallah değişir, değiştirir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 11:11 

Şimdi ortada gezen iki isim var.Tripovic ve Leke James.Burda bu arkadaşlarla ilgili yazılan yorumları gülerek okuyorum.Videodan nasıl anlıyosunuz bu işleri inanılır gibi değil.İş video kaldıktan sonra Halil'e,Deniz Kadah'a ne videolar yapılır.
Benim şahsi düşüncem orta standartta adam ikiside.Beklentiyi çok yüksekte tutmayalım.Umarım transfer yapmak için yapılmıyodur.
Göztepe altyapısıyla ilgili konuşan arkadaşlar zaman bu kadar mı önemsiz sizler için?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 11:59 

Gündeme son düşen isimler ile ilgili olarak ;

Norveç liginden başlayalım bu ligde 2-3 takım haricindeki takımlar bizim PTT Ligi'nde ilk 5e zor girer bu bir gerçek tabiki bu bir ölçü değil bunabakarak bu topculara iyi veya kötü diyemeyiz

Açıkçası benim bu isimlerden pek umudum yok . Nasıl ? Neye göre ?
Şöyle; bu arkadaşları hiç izlemedim video da ölçü olmaz denildiği gibi halile bir videolar yapılır millet ağzı açık izler .
Peki neden böyle düşünüyorum bizim bu scout!!! Ekibinin karnesine bakınca karamsar oluyorum bu güne kadar olan karneleri den dolayı ve bu oyuncuların gündeme gelmesinin sebebi bizim sanneh ve borges transferi mimarı kuzey , İskandinav , fetişisti scout!!! Kardeşimizin işi olduğu çok açık.
Dediğim bu adamları bilmem etmem umarım iyi olur iyi çıkar üstüne klüp birde para kazanır ben bu karamsarligim boş yere çıkar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 12:01 

Gündeme son düşen isimler ile ilgili olarak ;

Norveç liginden başlayalım bu ligde 2-3 takım haricindeki takımlar bizim PTT Ligi'nde ilk 5e zor girer bu bir gerçek tabiki bu bir ölçü değil bunabakarak bu topculara iyi veya kötü diyemeyiz

Açıkçası benim bu isimlerden pek umudum yok . Nasıl ? Neye göre ?
Şöyle; bu arkadaşları hiç izlemedim video da ölçü olmaz denildiği gibi halile bir videolar yapılır millet ağzı açık izler .
Peki neden böyle düşünüyorum bizim bu scout!!! Ekibinin karnesine bakınca karamsar oluyorum bu güne kadar olan karneleri den dolayı ve bu oyuncuların gündeme gelmesinin sebebi bizim sanneh ve borges transferi mimarı kuzey , İskandinav , fetişisti scout!!! Kardeşimizin işi olduğu çok açık.
Dediğim bu adamları bilmem etmem umarım iyi olur iyi çıkar üstüne klüp birde para kazanır ben bu karamsarligim boş yere çıkar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 13:14 
Kullanıcı avatarı

Yildiz transferi, yeni stadda farkli bir anlayis olacagi falan bunlar baskanin aciklamasi. Gereksiz yere beklenti olusturdu. Burada yazan arkadaslarin %95'i transfer ihtiyaci olan pozisyonlarda hemfikir. Ayni zamanda kimseden ben simdiye kadar yildiz oyuncu gelsin talebi gormedim, okumadim. Bize ise yarayan adamlar lazim. Halil'in Gassama'nin vs vs dusuk IQ viyesinden oyle biktik ki, pozisyonunun hakkini veren oyuncu kafi. Bu oyuncular da ister Norwec'den gelsin ister baska ligden. Adis geldiginde de istatistikleri kotu Rus ligi oyuncusuydu.

Adi gecen oyunculari tanimiyorum, bilmiyorum. Gelirlerse umarim kumas tutar ve faydali olurlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Zlatko Tripic bugün geliyormuş, sağlık kontrollerinin ardından imzalayacakmış. 400 bin euro bonservis.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 14:16 

Reading yazdı:
Zlatko Tripic bugün geliyormuş, sağlık kontrollerinin ardından imzalayacakmış. 400 bin euro bonservis.

Sepil ucuza kapatmış. Belki bu sefer olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020, 17:28 

Tripic yarın kampa katılır muhtemelen. Tanımıyorum ama umutsuz değilim bu transferden. Bence mücadelesiyle sevdirecek kendini.

Leke James ise tam bir bitirici. Aradığımız tipte forvet. Olursa çok iyi iş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5847 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513 ... 585  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, Alberto, altay19on4, Bing [Bot], esgres, ESK222, fba, garajalti, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hattena, Kare, Majestic-12 [Bot], minigolfmuduru, mmcg, mucohan, partizan, raulmadrid, rideordie, SeferKSK, umittek, Viola, yorgo-ksk, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye