Zaman: 22 Nis 2021, 20:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Mersin İdman Yurdu Kapanıyor
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 15:28 

Bugün İdman Yurdu, yarın Karabük sonrasında belki başkası. Kocaeli, Sakarya, Karşıyaka, Samsun ve ismini sayamadığım diğer büyük takımlar zaten alt liglerde. Böyle giderse rakipsiz, deplasmansız kalacağız. Başakşehir'e, Osmanlı'ya kalacağız. Yazık günah. Bu takımlara artık sahip çıkılsın diyeceğim ama kim çıkacak işte.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 16:24 
Kullanıcı avatarı

evrenultras yazdı:
Bugün İdman Yurdu, yarın Karabük sonrasında belki başkası. Kocaeli, Sakarya, Karşıyaka, Samsun ve ismini sayamadığım diğer büyük takımlar zaten alt liglerde. Böyle giderse rakipsiz, deplasmansız kalacağız. Başakşehir'e, Osmanlı'ya kalacağız. Yazık günah. Bu takımlara artık sahip çıkılsın diyeceğim ama kim çıkacak işte.
Diagneye verilen bonservisle bütün borcumuz kapanıyor üstlerle altlar arasında makas çok açıldı

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 16:38 

vince1912 yazdı:
evrenultras yazdı:
Diagneye verilen bonservisle bütün borcumuz kapanıyor üstlerle altlar arasında makas çok açıldı

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu düzenin Allah belasını versin. Biz zaten bitmişiz, İstanbul seyircisi olarak resmen söğüşleniyoruz (ben yıllardır almıyorum o ayrı). Kombine al, lisanslı ürün al, passolig al, 100 liradan bilet al ama ortada kocaman bir hiç ve dünya kadar borç. Sonra cebini doldurup giden yöneticiler, silinen vergi borçları. Diğer yanda üç kuruş için küme düşürülen, puanları silinen asırlık takımlar. Ortada zaten başlı başına bir adaletsizlik var. Ama bu adaletsizliği savunacak kimse yok. Maalesef.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 16:48 

Oldum olası sevemedim .
Şansımız yıllardır tutmadı.
Haklarında hayırlısı olsun. Allah gönüllerine göre versin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2019, 09:43 

Ne yazık ki isim değişikliği ile yollarına devam ediyorlar,

Bu durumda kapanmış mı oluyor Mersin İdman Yurdu ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2019, 14:27 

küçükçekmeceli yazdı:
Ne yazık ki isim değişikliği ile yollarına devam ediyorlar,

Bu durumda kapanmış mı oluyor Mersin İdman Yurdu ?

Isim daha sonra Mersin Idmanyurdu 1925 olarak degistirelecek diye duydum armada eski arma olacakmis yani borctan kurtulmak icin bu yola basvurmuslar daha oncede yazdim benim icin bir gecerliligi yok ben yillarimi tribununde gecirdigim Mersin Idmanyurdu kapanmistir malesef

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2019, 15:25 

isim değişikliği oluyor diye biliyorum.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2020, 23:11 

Az önce bir kanalda denk geldim futbolun şehirlerimi diye öyle bir program var bu haftaki durağımız Mersin diyor spiker sonra dernek binasına filan gidiyorlar Mersin İdmanyurdu zamanında hep gördüğümüz bir abi var yaşça büyük o filan gözüküyor sonra Mersin İdman Yurdu kapanmış olabilir ama yeni bir yola girdik filan diye söylemde bulunan bir arkadaş var özeti gösterdi sadece o özetde bile gerçekten şaşırdım Mersin tribünlerinden gelen insanlar nasıl kabullenmiş bu işi örnek biziz işte deprem vurdu borçlar vurdu hala belimiz doğrulmadı senelerdir sıkıntı stres ama armağı satmadık isim değişmedik dik duruş önemli o yaşlı abiyi içel idmanyurdu için yapılan bir programda göründe gerçekten üzüldüm gerçekten Mersin İdmanyurdu camiasına bağlı o takıma gönül veren arkadaşların Allah yardımcısı olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2020, 14:18 

körfezlee yazdı:
Az önce bir kanalda denk geldim futbolun şehirlerimi diye öyle bir program var bu haftaki durağımız Mersin diyor spiker sonra dernek binasına filan gidiyorlar Mersin İdmanyurdu zamanında hep gördüğümüz bir abi var yaşça büyük o filan gözüküyor sonra Mersin İdman Yurdu kapanmış olabilir ama yeni bir yola girdik filan diye söylemde bulunan bir arkadaş var özeti gösterdi sadece o özetde bile gerçekten şaşırdım Mersin tribünlerinden gelen insanlar nasıl kabullenmiş bu işi örnek biziz işte deprem vurdu borçlar vurdu hala belimiz doğrulmadı senelerdir sıkıntı stres ama armağı satmadık isim değişmedik dik duruş önemli o yaşlı abiyi içel idmanyurdu için yapılan bir programda göründe gerçekten üzüldüm gerçekten Mersin İdmanyurdu camiasına bağlı o takıma gönül veren arkadaşların Allah yardımcısı olsun

kabullenmekten başka napsınlar peki? şehrin gerçek takımı kapanmış gitmiş adamlar kimi desteklicekler? mersin idmanyurdu halen hayatta olsa haklısın dediğinde ama şuan ortada yeni oluşumdan başka takım yok. üzücü bi durum ama yapacakları başka bişey yok diye düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], cepni, DeLaGuarda55, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye