Zaman: 19 Eyl 2020, 20:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7840 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781 ... 784  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2019, 18:27 

Sefa abinin vefatindan sonra lidersiz kalindi, biraz bolunmus tribun tamamen bölündü. Herkez kendi liderini cikardi ona abi, reis demeye basladi. Acaba twitter olmasaydi bukadar bölünürmüydük? Bu kadar gereksiz insana okadar cok kisi lider gözüyle bakarmiydi?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2019, 23:34 
Kullanıcı avatarı

KELEVIC yazdı:
Sefa abinin vefatindan sonra lidersiz kalindi, biraz bolunmus tribun tamamen bölündü. Herkez kendi liderini cikardi ona abi, reis demeye basladi. Acaba twitter olmasaydi bukadar bölünürmüydük? Bu kadar gereksiz insana okadar cok kisi lider gözüyle bakarmiydi?

Fener tribünün en büyük handikapı yücel gibi adamların abi olmasıdır. Koskoca tribüne yakışan bir abi değil

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 01:49 

Hizipleşmeler, çok fazla tribüncünün bölük pörçük tibünlerde olması, akustik vs bunlar da önemli değil ama böyle aç bir kitle varken settekiler yüzünden işin içine limon sıkılıyor.Kasetçalar gibi her maç aynı dakikalarda aynı şeyler söylenmek zorunda değil kardeşim karşılıklı vura vura yapılacak diye 5 dakika sessiz kalındı neredeyse.Açıkta sette girilen her beste milletteki hevesi kırıyor

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 01:56 

Sene başından beri en iyi Maraton tribünüydü. Bizim Okul Açıkta mantarladığımız dönemlerde çok sağlam girişler yaptılar. Bugün skorunda etkisiyle günü kurtarır performans gösterdik bence. Beşiktaş maçının cezasını Başakşehir maçında çekecek olmamız kötü oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 09:42 

Dünkü maçtan önce iki camia arasında herhangi bir gerginlik yoktu, bilenmişlik yoktu, hatta maalesef ettiğin küfürlere karşılık veren/verebilen bir tribün de yoktu karşımızda ama çok fazla küfür edildi, edildikçe edildi, bitmedi,
Son yıllarda hatırladığım en küfürlü maçtı diyebilirim,

Olumsuz yanı, başkanın dediği gibi büyük para cezası alacağız muhtemelen,
Olumlu yanı, maaelsef Fenerbahçe'ye beste olsa bağırmayan adamlar küfür olunca katılıyor, atmosfer ve agresiflik yükseliyor stadda, baskı yükseliyor rakibe karşı.

Genel olarak fena değildi dün,
Maraton-Okul Açık biraz daha uyumluydu, birbirlerine kulak verdi iki tribün en azından,

Telefon flashlarıyla ''Şampiyon'' yapmasak iyi bir kapanış olurdu ama kanseri kolay atamıyorsun işte, zamanla diyelim,

Başakşehir maçında tüm tribünlerin tüm blokları cezalı olur muhtemelen,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 11:23 

Bizim orda küfürleri genelde hep UTG tayfası başlattı...
Neyi amaçlıadılar ben de çok anlamadım.

Yalnız enteresan Farfan'ın da yazdığı gibi tribünde tipinden hiç ummadığın adanmlar bile küfürlere büyük bir iştahla katıldı...
Demek dün küfür edesi varmış milletin, içini döktü herkes...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:40 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
Olumlu yanı, maaelsef Fenerbahçe'ye beste olsa bağırmayan adamlar küfür olunca katılıyor, atmosfer ve agresiflik yükseliyor stadda, baskı yükseliyor rakibe karşı.

Aslında karşı tribünün avantajı küfürsüz agresif bestesi çok fazla. Fenerbahçe tribünlerinde öyle beste sayısı az. Beste özellikle agresif, baskılı beste konusunda ciddi problem olduğunu düşünüyorum. Küfür olmadan baskılı olan beste, '' çocuklar inanın '' bestesi.

Yavaş besteler söyleniyor onları ne kadar yüksek sesle de söylesek fazla etki etmiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:45 

GroupCasual yazdı:
FarFan yazdı:

Aslında karşı tribünün avantajı küfürsüz agresif bestesi çok fazla. Fenerbahçe tribünlerinde öyle beste sayısı az. Beste özellikle agresif, baskılı beste konusunda ciddi problem olduğunu düşünüyorum. Küfür olmadan baskılı olan beste, '' Çocuklar inanın '' bestesi.

Yavaş besteler söyleniyor onları ne kadar yüksek sesle de söylesek fazla etki etmiyor.

Katılmıyorum.
Aksine küfürsüz o kadar çok agresif bestemiz var ki ama unuttu millet, ...

Takıldılar "nuh görmemiş böyle tufanı" na...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:51 

Bizim tribün için bunu demek bence büyük haksızlık yahu. Gerçekten sürekli aynı albümü döndürür gibi dakikası dakikasına aynı besteler girilirse, belli bir süre sonra böyle olur işte; herkes insan, unutuluyor besteler.

Caferağa'da milletin yarısının dışarıda kaldığı günlerde hangi besteleri döndüğümüzü unutmamak lazım, Kadıköy'de herkesin 15 farklı yere saçıldığı ilk senelerde deplasmanlarda nasıl birlik olup hangi bestelerle ne tribünler yaptığımızı unutmamak lazım; görsellikte-pankartta filan kendimizi eleştirelim fakat şu halimizde dahi HER KATEGORİDEKİ beste konusunda kendimizi yazıp sonra diğerlerini sıralamaya başlayalım.

Bursa'da, Kocaeli'nde, Eskişehir'de, Ankara'da, Kayseri'de ne tribünler yaptı bu tribün. Bu takımların hangi birine sövdük de o agresif beste ortamını söverek sağlamış olduk?

Daha önce de yazmıştım; bir yanım "öyle böyle yazık etmiyoruz kendimize" diyor, öte yanım "bu polis ve pasolig düzeninde daha neyin tribününü konuşuyorsun ki" diyor. Şizofren olduk.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:52 
Kullanıcı avatarı

[quote=''Tribunal'']Katılmıyorum.
Aksine küfürsüz o kadar çok agresif bestemiz var ki ama unuttu millet, ...

Takıldılar "nuh görmemiş böyle tufanı" na...[/quote]

Unutulan besteler çok olmuş. Benim söylemek istediğim son zamanlarda çıkan ya da söylenen besteler özellikle, ''güneşimi kaybettim'' bestesi. Ne kadar yüksek sesle söylenirse söylensin etkisi olmuyor. Yeniden söylensin unutulan ya da unutulmaya yakın olan besteler çünkü beste konusunda çok gerideyiz gibi geliyor bana.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7840 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781 ... 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], DeLaGuarda55, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], minigolfmuduru, ozgurr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye