Zaman: 30 Kas 2020, 11:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:18 

triger yazdı:

tribunle hic alakalari yok
Gelenler anadoludan bildigin badem biyik besikasli.
Kadikoy e her geldiginde stadi esir alan Besiktas tribunleri emekli oldu.

Her geldiğinde esir alan demeyelim de, bizim aziz tarafından pasifize edilmeye çalıştığımız yıllarda tavan yapan, öncesinde de aynı şimdi sizin yeni stada alışmaya çalıştığınız gibi bizim de geçiş dönemi ise denk gelen yıllarda diyelim :)

Deplasmana gelen her zaman avantajlıdır, dediğin gibi beşiktaşlıları dinlediğimiz çok olmuştur, helal olsun dediğim de çok olmuştur.

Umarım tekrar eski günlerinize dönersiniz. Tribündeki derbiyi kaybetmeyi kimse istemez. Ben bugün gerçekten şok oldum. Her tribünün kötü performansları, tutuk olduğu günleri olmuştur ama bugün bambaşkaydı. Resmen maç izledi deplasman tribünü.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:20 
Kullanıcı avatarı

Maçta beklendiği gibi üstün olan taraftık, çok da derbi havasında geçmedi biraz sönük bir maç oldu. Beşiktaş’ın penaltı/sı/ları verilmemiş deniyor. İzlemedim maçtan çıktıktan sonra pozisyonları. Doğrudur olabilir ama verilse de kazanırdık diye düşünüyorum. Şampiyonluktan bahsedebilmek için önce haftaya Rize’yi yenmek lazım. Kadıköy’de zaten hep kazanıyoruz.

Tribünlere gelince -çok da gelecek bir şey yok aslında ama- biz çok küfür ettik. Sebebi bilenmemiz falan değildi bence maça. Zaten öyle bir gerginlik vs. de yoktu. Sadece önde götürülen bir derbi maçı olunca böyle gelişti. Tribün de iyi değildi ama derbilerde ev sahibi zaten hiç tribün yapamıyor genellikle. Beşiktaş deplasman tribünü ise without any doubt Kadıköy’de gördüğüm en kötü Beşiktaş tribünüydü. Sadece 45+5’te gol attıktan sonra 30 saniye seslerini duydum.

Hepimiz müşterileşiyoruz, ilk sayfalarda da yazmıştım harcanan paralara oynanan futbola dair bir şeyler. Eskisi kadar hayat memat meselesi görmüyoruz, verdiğimiz paranın ve harcadığımız zamanın karşılığını almaya bakıyoruz, gidip orada götümüzü yırtmak, risk almak, kavga dövüşe girmek vs artık anlamsız geliyor. Eskiden belki günlerce kendimize gelemezdik ama artık bir derbi mağlubiyetini bile birkaç saatte atlatıyoruz. Çoğul konuşuyorum çünkü bu yaşadığım hisleri ve değişimi çevremde futbolla ilgilenen herkeste görüyorum. Bence günümüzdeki düzene ve futbola bakarsak da haklıyız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:27 
Kullanıcı avatarı

o değilde hadi cüneyt penaltıları çalmadı bjkli futbolcular pozisyonlarda penaltı diye ortalığı ayağa kaldırsa belki zar zor vara falan bakardı. Bjkli futbolcularda enterasan davrandı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:35 

bol küfürlü bi derbi oldu fakat beşiktaş tribünlerinin haline çok acıyorum. gerçekten o kadar kalabalığa bu kadar sessizlik sinir bozucu. bildiğin 90 dakikanin 85 dakikası sadece maç izlediler eller kollar bile hareketsizdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:35 

İyi oynadık kazandık hakemle falan kazanmadik geçin o işleri abicim 3ten sonra el frenini cekmesek daha farklı olacaktı ztn

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:08 

Kapalıda atışmalarla geçen bir maç mı, yoksa popüler kültürün bizi içinde erittiği sözde dünya derbisi mi, her şart ve koşulda birincisini tercih ederdim, en azından birincisinin içerisinde biraz akıl var, hatta şimdilerde olmayan fazlasıyla akıl var, yaratıcılık var...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:10 
Kullanıcı avatarı

mactan önce o temenniyi yapan agzima ve su ligi hala oturup izleyen beynime sicayim

Başa Dön

diffensore

Maç başlamadan önce Söğütlüçeşme Marmaray durağında tren bekliyordum. Maç başladığı sırada sanırım Beşiktaş tribünleri 3 kere üçlü çekti sesi çok net geldi durağa kadar. Ama maç içinde performansı nasildi izlemedigim için bilmiyorum.

Başa Dön

centrocampista
Kullanıcı avatarı

Yani bize düşmez ama yine bir Kadıköy derbisinde hakemin iç saha takımı lehine öne çıkması sıkmadımı artık? Hep aynı terane.

Geçen yıl berabere biten bizim maçtan sonrada aynı şeyleri söylemiştim yine aynı noktadayım. Son 20 yılda kadıköyde oynanan derbilerin yarısından fazlasında bugün yaşananlar yaşandı bu yüzden fenerin kadıköyde yenilmemesi olağan dışı bir olay değil. Derbi dediğinde zaten iç saha faktörü büyük olur, üstüne böyle şeylerde yaşanınca galip gelmek neredeyse imkansız oluyor. Beraberlik almak içinse üstün bir efor sarfetmek gerek. İyi oynamışta zaten yenermişte bu geyiğe hiç girmiyorum. Derbide skoru alan iç saha takımı zaten baskıyı kurar. Ver bakalım doğru kararları maçın hikayesi aynımı olacak görelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:32 

Ressambob yazdı:
Yani bize düşmez ama yine bir Kadıköy derbisinde hakemin iç saha takımı lehine öne çıkması sıkmadımı artık? Hep aynı terane.

Geçen yıl berabere biten bizim maçtan sonrada aynı şeyleri söylemiştim yine aynı noktadayım. Son 20 yılda kadıköyde oynanan derbilerin yarısından fazlasında bugün yaşananlar yaşandı bu yüzden fenerin kadıköyde yenilmemesi olağan dışı bir olay değil. Derbi dediğinde zaten iç saha faktörü büyük olur, üstüne böyle şeylerde yaşanınca galip gelmek neredeyse imkansız oluyor. Beraberlik almak içinse üstün bir efor sarfetmek gerek. İyi oynamışta zaten yenermişte bu geyiğe hiç girmiyorum. Derbide skoru alan iç saha takımı zaten baskıyı kurar. Ver bakalım doğru kararları maçın hikayesi aynımı olacak görelim.
Attığımız 3 golde hatasız soru isaretsiz
Bir penaltı yüzünden yapılan yaygaraya bak.Hakem bir hata yaptiysa bunun Kadıköyle bizle bir alakası yok.
Fenerbahçe bu maçı hak etmistir.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], lacivertACAB, spartacus1903, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye