Zaman: 19 Eyl 2020, 18:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2019, 18:40 
Kullanıcı avatarı

Sana gelmediğim gün, öldüğüm gündür benim?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2019, 20:44 
Kullanıcı avatarı

Tolgay, Ferdi, Deniz Türüç... Bunların rotasyona eklenilmesi gerekiyor ama Ersun Yanal yine bildiğini okumaya devam edecek bu maçta da bence. Emre'yi Max Kruse'yi kesemiyor bu seferde dibini onlar kazacak gibi hissediyorum. Kendi kendini bitiriyor Ersun Hoca. Ozan Tufan'ın ne numarası var her hafta 11 oynuyor aklım almıyor. Kale zaten Allah'a emanet ne olacak bakalım?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2019, 22:31 
Kullanıcı avatarı

bin959 yazdı:
Sana gelmediğim gün, öldüğüm gündür benim?

laf koymaksa maksadın çoktan öldüğümüzü düşünenlerdenim zaten . ufukta yeniden dirilişi de pek göremiyorum...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 01:19 

rapid yazdı:
Tolgay, Ferdi, Deniz Türüç... Bunların rotasyona eklenilmesi gerekiyor ama Ersun Yanal yine bildiğini okumaya devam edecek bu maçta da bence. Emre'yi Max Kruse'yi kesemiyor bu seferde dibini onlar kazacak gibi hissediyorum. Kendi kendini bitiriyor Ersun Hoca. Ozan Tufan'ın ne numarası var her hafta 11 oynuyor aklım almıyor. Kale zaten Allah'a emanet ne olacak bakalım?

Hocam takımın şuan en iyi 2 ismi kim deseler Serdar ve Ozan derim ben. Son Sivas maçında da dikine gidip Denize golü attıran yine Ozandı. Ozana gelene kadar Zanka, Kruse ve Altay var. Bunlardan sonra da Gary ve Mosses gelirdi heralde. Bu beceriksizlerin ya kendini toplaması ya da kesik yemesi gerekir artık. Harun, Isla, Gustavo, Serdar, Dirar, Ozan, Jailson, Emre, Deniz, Ferdi, Vedat çıksak keşke şu maça ama nerde Altay, Zanka, Kruse oynatır yine Ersun hoca.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 03:56 
Kullanıcı avatarı

fark yersek de, 124717402094 senedir olmayan bir seyi basarip kazanirsak da sasirmayacagim, iki takim da asiri dengesiz cünkü

yine de genel olarak mac fener'in elinde bence, cünkü biz kazanirken de kaybederken de hep rakibin isteklerine, oyununa bagliyiz; en gücsüz rakibe bile dikte edebilecegimiz bir oyunumuz yok, hele de evinde oynayan fener'e hic yok

o bayat ve asla gerceklesmeyen temenniyi de ekleyeyim, mac muhtemelen cok boktan olacak, ama hakem o boktanliga kat cikmaz umarim, kim neyi yapabildi, neyi yapamadi onu konusuruz mactan sonra

yani bari artik tac, korner, golden 5dk önce gerceklesmis, otuzbin acidan irdelenen faul falan konusmayalim ya, kusucaz artik bu kadarini da eselemekten

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 09:15 

sorrento yazdı:
Çarşı açıklama yapmış:
"Derneklerin bilet taleplerinin karşılanması hususunda gösterilen hassasiyet bizlere gösterilmemiştir. Kadıköy deplasmanına gitmiyoruz.
Gidenlerin nefeslerine kuvvet!"

Anlaşılan biletler yine tribüncülere gitmemiş. Her derbide benzer şikayetler duyuyoruz. Bu işi bizim kulüp beceremiyor sadece sanırım.

Kötü haber,

Zaten derbilerin içi iyice boşaldı, bir de bu kalemi çıkarırsak bomboş bir maç bizi bekliyor gibi.

Pazar maç var 20 senedir maça gittiğim arkadaşlarımla bile aramızda bahsi geçmiyor,

Heyecan sıfır, istek sıfır,
Gidiyoruz işte maçlara ama öylesine,

Yemin ediyorum birisi dese ki her hafta niye maça gidiyorsun, çoluğun var çocuğun var, hafta içi zaten full çalışıyorsun? Mantıklı bir şekilde açıklayamam, açıklaması yok yani kendimde. Eskiden olsa maça gitmeyi seviyorum der geçerdim, yeterli ve geçerli bir sebep. Şimdi o da yok,

Alışkanlıktan gidiyoruz sadece,
Seneye de gideceğiz herhalde, söylene söylene :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 10:22 
Kullanıcı avatarı

Tribün kültürü yok bizde. Bugün çarşının başına gelen yarın bizim başımıza gelebilir ki geliyor da. Bu konuda tribün grupları bir olacağına dalga geçiliyor. Onlar bizimle biz onlarla.

Hep ultrascılık oynuyoruz ya. bakın bakalım rusyada almanyada böyle bir olay olunca rakip tribünleri nasıl tepki koyuyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 12:30 
Kullanıcı avatarı

Beyler passom yoktu. Mobil uygulamadan yeni bir passo banka kart (tarafsız kart) oluşturdum. Arkadaş benim TC üzerinden tek maçlık kombine yüklemesi yapmasını istedim. "Bu kategori için müşterinin uygun kartı bulunmamaktadır" diye uyarı veriyormuş. Taraftar kartından, tarafsız karta yükleme yaparken bir öncelik sırası mı vardır? Yani c.tesi 19.00 dan sonra dedi müşteri hizmetleri , sıkıntı olur mu benzer bir durum yaşayan var mıdır aramızda?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 12:35 

Maça 23 saat 59 dakika kala transfer edebilir, sıkıntı olmaz,
Beşiktaş passoligine kısıt var sadece, GS passoligi dahil her passolige 24 saat kala devrolabilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2019, 18:39 

Sete cikan adamlara dahi bilet yuklenmemis adamlar isyan etmekte gayet baska bir ornegi yoktur galiba bu durumun Türkiye'de, bilet yuklenen kisilerin de cogu bu durumdan kaynakli maca gitmeyecegini beyan etti.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, Bing [Bot], Ftorres35, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kei, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye