Zaman: 20 Eki 2020, 09:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Sonraki

Nasıl sonuçlanır?
Anket 06 Ara 2019, 18:44 tarihinde bitecek
Ankaragücü 27%  27%  [ 12 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 3 ]
Göztepe 67%  67%  [ 30 ]
Toplam oy : 45
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 14.Hafta | Ankaragücü - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 17:56 
Kullanıcı avatarı

zanitenyo yazdı:
Deplasmanlarda söylemeye en müsait bestelerimizden birisi ''Seni sevmek bir günahsa, bin günah olsun'' keşke uzun soluklu söylense eminim ki tüm TR de yankı uyandırır.

baba bizim bestelerin bi listesi vardı forumda bi ara. ciddi manada söylüyorum bunu o kadar çok beste var ki bazıları unutuluyor zaman zaman. tüm bestelerin olduğu bi listeden dediğin gibi deplasman/iç saha beste farkını, takımı ateşlemeye yönelik besteler böyle tespit edilirse doğru zamanda doğru besteleri söyleyebiliriz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 18:16 

Kalpler ancak seni anmakla huzur bulur saldır Şanlı Göztepem

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 19:43 

Ali İmdat abi, biz alt liglerde Ankaraya deplasman yaparkende, bizi karşıladığına şahit oldum,gerçekten kral adam

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 21:00 

Ali abi her zamanki gibi yapması gerekeni yapmış.
Hava buz gibi gaza gelip ince giymeyin. Otobüsten eve gidene kadar döndüm,her yerim kıpkırmızı oldu. Mac saatinde eksili derecelerde olur büyük ihtimal.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 22:41 

reblz yazdı:
Zenginlik konusuna değinilmiş.

2017 illere kişi başına düşen milli gelir miktarı;
Ankara için 14.253 USD iken İzmir için 12.344 USD
Kaynak: TUİK İl Bazında Gayrisafi Yurt İçi Hasıla, 2015-2017

Yani il bazında Ankara daha zengin. Söz konusu durumun tribün bazında değerlendirilmesine dair TUİK'ten veri rica ediyoruz :)

Ps: 16 senelik Tribündergi üyesiyim, Ankaragücü-Göztepe topiğine böyle bir post gireceğim aklımın ucundan geçmezdi :D

Dikkatimi cekti güzel post. İl bazinda başkent zengin, bürokrasi, memur sehri normal ama Ankaragücü taraftari genelde gelir düzeyi düşük, varos gecekondu ağırlıkli, istisnalar kaideyi bozmaz tabii. Genclerbirligi tam tersi ve sayica az. Güçlü bebeler yanlış anlamasin gördüklerim izlenimlerim zaten futbol fakir halkin mutluluğudur, Türkiyede genel anlamda böyleyiz. Benim esas dikkatimi çeken, Ankara nüfusu İzmirden 1 milyondan daha fazla olmasina ragmen Göztepe 72 bin passo, Ankaragücü 46 bin
passo satiyor, ayni sekilde bizim passo sayisi 51 bin. Mesela Adanademir ile Göztepe passo sayisi hemen hemen aynı, bu da ilginç Göztepe cok daha fazla olmalıydı, arada 2 milyon nüfus farki var, daha örnekler verilebilir, demek ki bu kriterler zenginlige, nüfus sayisina pek bakmiyor, önemli olan o sehirin futbola bakis acisi, futbol şehri mi degil mi gibi kriterler önemli, bu konuda Eskisehir ve Trabzon zirvede. Passo ölçü degil zaten istemiyoruz diyenler olacaktir ama günümüzde önemli kombineli sayisi gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 23:02 
Kullanıcı avatarı

erken düştük Ankara'ya, böyle bir soğuk yok arkadaşlar sıkı giyinin. izmir'in gözünü seveyim.

maçın karşılıklı gollü geçeceğini ancak 1 gol fazla atıp kazanacağımızı düşünüyorum. Yarın 1'de Anıtkabir'de görüşmek üzere.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

İzmir Passoligden en çok etkilenen şehir olmuştu. Karşıyaka ve Göztepe potansiyelinin çok altında paso almıştı tepkiden. Daha sonra süperlige çıkılması ve stat derken bizden biraz daha alım oldu ama hala diğer şehirlere kıyasla kendi potansiyeline göre düşük sayıda pasoya sahip İzmir takımları ve hala protesto edenler var.

Şimdi özellikle baktım da o sayılar elbette doğrudur ama realiteyi yansıtmıyor. Hadi Kayseriyi, Antalyayı, Yeni Malatyayı, Konyayı tartışma konusu yapmayalım ama Ankaragücü taraftarı Başakşehirden de mi az :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2019, 00:30 

extranjero yazdı:
İzmir Passoligden en çok etkilenen şehir olmuştu. Karşıyaka ve Göztepe potansiyelinin çok altında paso almıştı tepkiden. Daha sonra süperlige çıkılması ve stat derken bizden biraz daha alım oldu ama hala diğer şehirlere kıyasla kendi potansiyeline göre düşük sayıda pasoya sahip İzmir takımları ve hala protesto edenler var.

Şimdi özellikle baktım da o sayılar elbette doğrudur ama realiteyi yansıtmıyor. Hadi Kayseriyi, Antalyayı, Yeni Malatyayı, Konyayı tartışma konusu yapmayalım ama Ankaragücü taraftarı Başakşehirden de mi az :)

Paso ile tanisali yaklasik 2.5 yil oldu daha yeni sayiliriz. Her sene 5-10 bin sayida artis yasaniyor. Bizde Karsiyaka-Goztepe tarzi bir rekabet olmadigindan cok sayida taraftarimiz Gencler maclarina da gidiyor. Zamaninda Gencler veya takimsiz paso cikaranlar aynen devam etti bu birinci etken olabilir. İkinci etken ise play off finali oynayan bir takim sehirde olusan sinerjiyle cok daha fazla paso cikariyor net olarak Erzurum'da gordum bunu. Ancak her seyi bir kenara birakirsak su macin biletlerinin en kotu bugun bitmesi gerekirdi. İlginc bir sekilde hic ilgi yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2019, 01:53 
Kullanıcı avatarı

ahmet20 yazdı:
Dikkatimi cekti güzel post. İl bazinda başkent zengin, bürokrasi, memur sehri normal ama Ankaragücü taraftari genelde gelir düzeyi düşük, varos gecekondu ağırlıkli, istisnalar kaideyi bozmaz tabii. Genclerbirligi tam tersi ve sayica az. Güçlü bebeler yanlış anlamasin gördüklerim izlenimlerim zaten futbol fakir halkin mutluluğudur, Türkiyede genel anlamda böyleyiz. Benim esas dikkatimi çeken, Ankara nüfusu İzmirden 1 milyondan daha fazla olmasina ragmen Göztepe 72 bin passo, Ankaragücü 46 bin
passo satiyor, ayni sekilde bizim passo sayisi 51 bin. Mesela Adanademir ile Göztepe passo sayisi hemen hemen aynı, bu da ilginç Göztepe cok daha fazla olmalıydı, arada 2 milyon nüfus farki var, daha örnekler verilebilir, demek ki bu kriterler zenginlige, nüfus sayisina pek bakmiyor, önemli olan o sehirin futbola bakis acisi, futbol şehri mi degil mi gibi kriterler önemli, bu konuda Eskisehir ve Trabzon zirvede. Passo ölçü degil zaten istemiyoruz diyenler olacaktir ama günümüzde önemli kombineli sayisi gibi.

Biz de şöyle bir etken var şu an oynadığımız stat 10000 kişilik kılı yünü tüy çıkınca 8000 civarı yer kalıyor zaten iki tribün full kombine geriye sadece kale arkası (2-3 bin civari kapasite) kalıyor çoğu maça insanlar gelmek istedi ama bilet bulamadı
yer bakımından da İzmir in en alakasız yerinde toplu ulasim bile yok gibi bisey Passolig ile tanıştığımızdan beri bu statta oynuyoruz o yüzden rakamların bu seviyede olması iyi bile
Bana sorarsan pasolig sayilari tribunler için kesinlikle ölçü degil

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2019, 02:55 
Kullanıcı avatarı

ben de az önce passo sayılarına baktım bir arkadaş adana ile falan kıyaslamış ama izmirde çok takım var ki daha istanbul takımlarını da saymıyorum. ama statla birlikte bence ya eskişehiri geçeriz passo sayılarında ya da arkalarına yerleşiriz. 3 puanla dönersek ligin ikinci yarısına farklı şeyler düşünerek başlayacağımıza inanıyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ADSmultimedia, Bing [Bot], bunela, Emre, Google [Bot], Google Adsense [Bot], TİMİ88, visavis, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye