Zaman: 14 Ağu 2020, 22:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779 ... 784  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2019, 13:30 
Kullanıcı avatarı

nunp yazdı:
15 pankart saydım gözümden kaçmadıysa, bir tane Fenerbahçe aşkıyla, sevgisiyle alakalı yok. Hepsi direkt grup pankartı. Cidden çok çirkin bir görüntü olmuş.

Uzun zamandır hoşuma gitmeyen bir durum bu. Sözlü pankart asılmıyor hiç genelde gruplar kendi isimlerinin olduğu pankartları getiriyor isim yapmak peşindeymiş gibi. Güzel sözlü pankart yapan gruplarda var elbette ama genelde baskın olan grup pankart astığı için böyle bir şey sağlanamıyor. Bu sorunu halletmesi lazım tribünün. Tek pankart olayı tartışılıyor şu an galiba ama umarım düzelir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2019, 13:36 

Gfb'nin anadolu temsilcilikleri senede 1-2 kez takım bulundukları şehire ya da cevre ile geldiğinde gövde gösterisi yapma peşine düşüyorlar.bu genelde bütün anadolu deplasmanlarında yaşanıyor.Çözüm bulunaiblir mi bilmiyorum ama Gfb şu an yurtiçi temsilcilikleri ile ayakta durabilen bir oluşum bunfan dolayı müdahele edeceklerini sanmıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2019, 13:38 
Kullanıcı avatarı

Fenerista yazdı:
Pozzo yazdı:

Çok çirkin görüntü. Benim de sürekli yaptığım eleştirilerden biri bu ama artık garipsemiyorum GFB ile Fenerbahçe tarihi ve Fenerbahçelilik bağı hiçbir zaman yan yana getirilemeyecek olgular. Bir nevi yozlaşmışlığın ifadesi ve bu adamlar nereye gitseler (İstanbul veya dışarısı farketmez) bu görüntüyü peşinde getiriyorlar. Anadolu çocuklarına kızamıyorum çünkü bu bir öğreti. Ne görüyorlarsa onu yapıyorlar.

Bu kanıya nasıl vardınız ? Fenerbahçe bağı olmayan biletsiz üniversite çocukları hiç bir çıkarları olmadan yine de malatyaya gittiler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2019, 17:09 

Açıkçası ben arabesk sözler yazan tek bir pankart yerine, İngilizler gibi tribünlerin bu şekilde parça parça pankartlarla donatılmasını daha çok seviyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2019, 22:21 

Tribunal yazdı:
Açıkçası ben arabesk sözler yazan tek bir pankart yerine, İngilizler gibi tribünlerin bu şekilde parça parça pankartlarla donatılmasını daha çok seviyorum.

Devrik cümleli pankartlardansa böyle salkım saçak tribünler daha güzel de bu arkadaşlar da çok abartmış işi :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 09:07 

Eski Migros zamanlarını kimse hatırlamıyor mu?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 12:48 

Tribunal yazdı:

bende seninle aynı fikirdeyim keşke her taraf salkım saçak pankartlarla dolu olsa.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2019, 01:22 
Kullanıcı avatarı

Tribunal yazdı:

Ingiliz tarzında böyle değil yanlız.daha ufak ve max 1.50×1.50 kare bayraklar oluyor.Bu fotodakiler görsel olarak cok kotu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2019, 11:39 

Türkçütayfa yazdı:
Tribunal yazdı:

Ingiliz tarzında böyle değil yanlız.daha ufak ve max 1.50×1.50 kare bayraklar oluyor.Bu fotodakiler görsel olarak cok kotu

Çok öyle değil, farklı büyüklükte bir çok bayrak asıyorlar...

Eklenti:
Ekran Resmi 2019-11-29 11.36.56.png
Ekran Resmi 2019-11-29 11.36.56.png [ 281.47 KIB | 1707 kere görüntülendi ]

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2019, 12:13 

GFB nin Goztepe maci biletleriyle ilgili aciklamayi talihsiz buluyorum. Bizi senede 1 kere maca gidenlerle bir tutmayin demisler. Fenerbahceli herkezin hakkidir maca gitmek, kimse kimseden daha cok Fenerbahceli degildir. Eger bir gruba dahil degilsen veya tanidik biri yoksa munferit bir insanin Istanbul disinda bir maca gitmesi neredeyse imkansiz. Bakalim bu tepkiyi sirf Istanbul tayfasimi verecek yoksa diger altgruplar/temsilcilikler de gitmeyecekmi gorecegiz. Bu baslik altinda en cok yazilan cizilen seydir boyle potansiyeli olan bir tribunun en cok darbeyi kendi kendimize vermemiz. Bu aciklamada bunun nakadar dogru oldugunu gosterdi kanimca. Yarin aksam ki macta elbet o tribun yine Fener askiyla dolacak ve herkez herzaman oldugu gibi takimimiza destek verecek. Basketbol-futbol atismalarida cok moral bozuyor. Bu sene dilimize dolanan, pankartlar yapilan, guzel gunler gorecegiz Fenerbahce dusmanlarini yenecegiz bestesi hic bir anlam ifade etmiyor biz kendi icimizde boyle olmaya devam ettikce. Iyi gundede kotu gundede Fenerbahce sevgimiz hic azalmadi buda boyle devam edecek. Herseyin yoluna girmesini beklemek ve ummaktan baska caremiz yok. Aslolan Fenerbahcedir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779 ... 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Balkesankara, Bing [Bot], Bizans1905, EfsaneGöztepe, equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, obafemi, protokol, Ressambob, tribunde, tunahanfidan93, yering

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye