Zaman: 10 Ağu 2020, 13:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 13.Hafta | Balıkesirspor - Hatayspor
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2019, 10:11 

Kendi evimizde bu sezon iyiyiz ama zor bir maç ve Hatayspor favori cikacak.
Bizim en buyuk rakibimiz şehrin takima destek olmamasi. Futbolcular para alamiyor. Belkide 3 mactir bu yuzden isler kotu gidiyor. Ligde kalacak puanlari alalimda artik insallah seneye destek.olunur takima diye hayal kuralim. Baska bir temennimiz şehrin bu ilgisizligi ile zor.
Deplasman yapacak arkadaşlara hayirli yolculuklar dilerim

http://hayalet10kolik.blogspot.com

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2019, 10:52 

Balıkesir içeride gayet iyi (5g, 1b). Son 3 maçtır biraz düşüş var. Sahadaki mücadelelerine saygı duyuyorum ama kısıtlı kadro kalitesiyle bir yere kadar. Bizde Sadi cezalı. Dün iyiydi ama bu sezon bazı deplasmanlarda kendisini çok eleştirdim. Muhtemelen yerine Soner oynayacak, umarım iyi performans gösterir. Güzel maç olur. 3 puan almak için gidersek kazanır geliriz. 1 puan asla tatmin etmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 19:15 

Iç sahada iyi oynayan bir balıkesirspor ile karşılaşacağız.Takimimiz bu haftayı da lider kapattı,geçen seneki o güzel oyunumuzdan eser yok malesef.Ama takım kazanma alışkanlığına sahip bir görüntü içerisinde.
Iç sahada iyi bir performansa sahip bir Balıkesirspor diğer tarafta beraberlik halinde liderliğini bu haftada devam ettirecek bir Hatayspor. Kontrollü bir Hatayspor izleyeceğiz,Balıkesir de keza aynı şekilde oynayacaktır.Hatayspor liderliği kaybetmeyelim düşüncesiyle sahada olacağından bu maçta kaybetmeyecegini düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 14:35 

Alınan sonuçlara göre Hatayspor bu maçı kazanırsa çok rahatlar. Beraberlik Hatayspor için kayıp sayılmaz. Ancak biz kalırsak lig adeta yeniden başlıyor diyebiliriz. Çünkü bizim galibiyetimiz bir çok takımın isteyeceği bir sonuç olur. Hayırlısı bakalım.

http://hayalet10kolik.blogspot.com

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 14:54 
Kullanıcı avatarı

1.ligin karmaşıklığı bu maçtan galip geleceğimizi gösteriyor ama takım durumlarına bakarsak ben beraberlik bekliyorum. yenip ligin altını üstüne getirmeliyiz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 19:16 
Kullanıcı avatarı

Tribünde 'caddelerde içelim efes' bestesi söyleniyor, iyi güzel de arada neden Allahu ekber diye bağırılıyor anlayamadım? Bilen varsa cevaplayabilir mi?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 20:49 
Kullanıcı avatarı

Hatay son 10 dakikayı yata yata yedi. Süper lig yüzü göremezsiniz inşallah

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 13.Hafta | Balıkesirspor 0 - Hatayspor 1
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 21:10 

Bir takımın daha içeride yenilmezlik serisine son verdik. Şampiyonluk yolunda liderliğe devam. Son 10 dakikadan biz de memnun değiliz ama 80 dk ne yaptın diye sorarlar adama. Senin bedduanla çıkamayacağımız gibi, duanla da şampiyon olmayız. Yine de temennin için teşekkürler.

Selim bugün en istekli oyuncuydu. Golü hak etti. Çok duygusal bir oyuncu. Yapamadığında veya gol atamadığında çok demoralize oluyor. Gol atması iyi oldu. Performansı çıkışa geçer inşallah.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 22:01 

Takım iyi de olsa kötü de olsa büyük takım özelliği olan kötü de olsa 3 puan alma huyuna çok şükür erişmiş görünüyor.Bizim için zor olan bir deplasmandi,beraberlikte dahi liderliğin devam edeceğinin bilinmesi stresi azalttı, takım Selimin usta işi golüyle sahasında yenilgisi olmayan bir takımı devirdi.
Öykümüzün,peri masalımızin sonu şampiyonluk olsun.
Balıkesirli arkadaşa gelince ne duan ne bedduan tırı vırııııı.Keyfimizdeyiz!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Ara 2019, 22:26 

Hakem siparişlen yollanılmış bu kadar bariz ŞİKELİ bi maç olamaz, Yan hakem oyuncu degişikligi işareti kollar eller bayrak havada taç kunlanılıyor orta hakem devametttiriyor pozüsyonu gol oluyor, Hataylı eleman yere yatıyor saglık ekibi geliyor saha içinde 5 dakka müdahale ediliyor saglık ekibi dışarıya çıkıyor oyuncu kenara gelmesi gerekir oyuncu kenara gelmeden sahada devam ediyor. Hakem sedye istemesi aklına 90. dakkada geliyor biz korner kunlanılırken oyuncu sakatlanıyor korner kunlanıcaz hatay sahada 10 kişi saha içi itişmelerinden düdük çaldı oyuncuları uyardı hatay 10 kişi hala korneri kunlanıyoruz bi düdük daha oyunu tekrar durdurdu hakem 30 metre koştu kalecimiz Vukoviçe sarı kart gösterdi sonra oyuncu degişikligi işareti yaptı 10 kişi hatayı 11 tamamlamak için duran oyunda maçı bidaha durdurdu hakem :) hatayın kalecisi sarı kartsız maçı bitirdi :) Hakemi tebrik ederim ince ince maçı hataya verdi bu hakemi iyi takib edin önümüzdeki haftalarda süperligde maç yönetir geçmişten bi örnek vereyim ümraniye balkes maçını yöneten maçın içine eden proje hakemi ümit öztürk yanına şimdide Yasin Kol

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, asparagas63, berkutay, Beytulma, Bhecfbs, Bing [Bot], black1914, Cuadrado, fikofik, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, ozerctnky, ozgurr, WhiteKnight

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye