Zaman: 11 Ara 2019, 19:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 2. Grup 14. Hafta | Kocaelispor 2 - Erokspor 0
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 11:43 
Kullanıcı avatarı

24.11.2019
13.30
Yeni Kocaeli Stadı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 2. Grup 14. Hafta | Kocaelispor - Erokspor
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 17:45 
Kullanıcı avatarı

Kale arka ve uefa üstün açılması gerek.

20 bin diyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 18:16 
Kullanıcı avatarı

Eski okuyucuyum, yeni yazar oluyorum. Umarım biletlerde indirime gidilir, açılış maçı kadar olur diye düşünüyorum. Güzel futbol, güzel tribün, güzel bir galibiyet umuyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 08:08 
Kullanıcı avatarı

KonyalıBalkAdm yazdı:
Kale arka ve uefa üstün açılması gerek.

20 bin diyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuan açık tribünlerin kapasitesi 20 bin zaten.
Ben dolacağını sanmıyorum,
Pazar günü havada 4-15 derece arasında kapalı bi yağmur patlarsa 7-8 bin olur en baba 13 bin biletli olur maçta.

Stada değişik belki yüz bin kişi girdi çıktı, bir gidenin bir daha stada gitme ihtimalini araştırma yapsalar sanırım devamlı giden sayısı çok çok azdır.
Tramvayı stadın önüne çekene kadar açılış maçı kadar olacağını sanmayanlardanım.

4-2 yeneriz.
Hikmet hoca kurt hocalardan şahin halil bunlar sağlam adamlar kitlemek lazım.
Kemalle mi kilit vurcaz, Şahin 2 tane atar net.
Orta sahaları efecana da dikkat etmek lazım çok temiz ayağı var. Bu sene hiç gol atamadı açılışı bizle yapmasın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 09:14 
Kullanıcı avatarı

Faso fiso takım değil bunlar dikkatli olmak lazım. Biz böyle önemli maçlarda rehavete giriyoruz oynayamıyoruz. Ama geçen sene ki Cizre maçındaki agresif çıkarsak birşey yapamazlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 09:30 
Kullanıcı avatarı

Anca bi milli maç verecekler ve yaşanan rezalet had safhaya çıkacak ki aksiyon alsınlar. Ben sıkıldım tarlalara araç park edip yürümeye. Yakışmıyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 09:53 
Kullanıcı avatarı

Stadın tüm ulaşım imkanları düzelip bir milli maç verilecek, ondan sonra evet ulaşım sorunu yok fikri millete aşılandıktan sonra ancak dolar. Yoksa çok zor görünüyor. Geçen ay maça 1 saat kala evden çıktım 1. minibüsten indim Stada giden minibüsü kıl payı kaçırdım. 25 dakika sonra geliyormuş diğeri patladık. Son maça giderkende şoför elinde telefon muhabbet ede ede gidiyor maça geç kaldık diyoruz adamın umurunda değil bir de kavanium evlerini dolaşıyorlar zaman kaybı oluyor. Aracın olsa o da dert dağa tepeye park ediyorsun ineklerin arasından stada yürüyorsun :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 12:53 
Kullanıcı avatarı

Başkan Üzülmez maç sonu 1-2 saatinizi feda edin demiş. Cizre'ye Antalya'ya geliyorsunuz stada 1-2 saat erken gelip 1-2 saat geç çıkın bir şey olmaz demiş.
Cizreye 30 kişi antalyaya 200 kişi gitti başkan stada 20 bin kişi istiyorsun :D

Büyükşehirden farklı çözümler bekliyoruz demiş, büyükşehirin kendine hayrı yok ne yapacaklar ki. Helikopter uçak kaldırman lazım taraftarı taşıman için oraya.
Çıkın delikanlı gibi deyin ki bu stadı buraya yapanın aq.
Protokol tribününe girmeyin bir maç taraftarın içine girip taraftar gibi çıkın staddan göreyim sizi.
Stadın tek güzel yanı içi.
Girmek sorun çıkmak sorun.

Birde şuna dikkat ettim gittiğim 2-3 maçta.
Toplu taşıma kullanın diyorlar. Merdivenlerin inişinde otobüslerin sıra sıra park ettiği yerde otobüsler tıklım tıklım polis bırakmıyor otobüsleri.
En son otobüsler çıkış yapıyor ne saçma.
Otobüste var 150 kişi, takside var 4 kişi. Millet otobüsün içinde sucuk oluyor ama polisler izin vermiyor çıkışlarına.

Bas bas bağırdık Sekaya yapın stadı diye dinletemedik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 13:25 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:
Başkan Üzülmez maç sonu 1-2 saatinizi feda edin demiş. Cizre'ye Antalya'ya geliyorsunuz stada 1-2 saat erken gelip 1-2 saat geç çıkın bir şey olmaz demiş.
Cizreye 30 kişi antalyaya 200 kişi gitti başkan stada 20 bin kişi istiyorsun :D

Büyükşehirden farklı çözümler bekliyoruz demiş, büyükşehirin kendine hayrı yok ne yapacaklar ki. Helikopter uçak kaldırman lazım taraftarı taşıman için oraya.
Çıkın delikanlı gibi deyin ki bu stadı buraya yapanın aq.
Protokol tribününe girmeyin bir maç taraftarın içine girip taraftar gibi çıkın staddan göreyim sizi.
Stadın tek güzel yanı içi.
Girmek sorun çıkmak sorun.

Birde şuna dikkat ettim gittiğim 2-3 maçta.
Toplu taşıma kullanın diyorlar. Merdivenlerin inişinde otobüslerin sıra sıra park ettiği yerde otobüsler tıklım tıklım polis bırakmıyor otobüsleri.
En son otobüsler çıkış yapıyor ne saçma.
Otobüste var 150 kişi, takside var 4 kişi. Millet otobüsün içinde sucuk oluyor ama polisler izin vermiyor çıkışlarına.

Bas bas bağırdık Sekaya yapın stadı diye dinletemedik.

Yapılabilcek en güzel yerdi her ilçeden tek otobüsle ulaşım olan yer. Ben İsmetpaşanın yıkılıp eski yerine yapılmasını rahat 2 sene de ilçelerde gezmeyi bile yeğlerdim. Yahya kaptana gelmek için 40 dk geçti geçen maçta

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2019, 13:44 

Beyler ne anlatıyorsunuz Allah aşkına daha buraya düzgün bir deplasman takımı gelmedi esas fiyasko o zaman çıkacak Sakarya maç muhabbeti vardı burada olmasın o maç şu dar yollar var iken deplasman seyircisi çekişmeli olduğumuz camialar gelmesin kazayla Süper lig'de olsak her maç seyirci yasağı alırdık Emniyet bile dedi drone ile çekim yapmışlar Sakarya maçı öncesi olumsuz dönüş yaptılar şu an tek sıkıntı yol ve koku esas sıkıntılar 2'lige çıkarsak başlayacak

Tramvay hattı buraya gelmeden stad açmak bile hataydı şu an o sıkıntıları yaşıyoruz hep beraber Tahir başkan ile para ve transfer için değilde bu konu için normalde bastırılması lazım bide bizim Kocaeli Ulaşım müdürü Kocaelisporlu içimizden biri iş ona kalsa keşke o hemen oraya verirdi zaten tramvay için talimat

Stad mevzusu çıktığında ilk Başiskele dendi herkes karşı çıktı yok dedi bingo var yok dediler her akşam arabalar köpük oluyor tozdan yok bilmem ne şimdi ne oldu çöp kokusundan duramıyorlar Başiskeleye karşı çıkanlar keşke Başiskele olsaydı tam sınırdı zaten deniz ulaşımda koyulurdu limanlar var yollarda zaten sıkıntısız İsmetpaşaya gider gibi millet Başiskeleye gelirdi sürünmezdi kimse yollarda bide konum olarak tam ortada Karamürsel filan Karşı Körfez Yarımca tarafındanda vapurlar işlerdi mis gibi olurdu artık çok geç ama çok şey kaçırdık

Maça gelincede rakip çok iyi seyirci olunca gaza gelen rakipler var bide kadrolarında bakıldığında hep iyi isimler var mesela Sinan Morgil bu arkadaşı Süper gençler liginden takip ediyordum sene 2006 filan o zaman bile sahada fark yaratıyordu ama üstüne koyamadı koysa rahat Süper Lig'de oynardı. Mesela Orhan Gülle çok iyi çoçuktu ama tutmadı tutturamadı Antep'de çok iyi işler yaptı sonrası tepetaklak inşallah bu haftayı kazasız belasız atlatırız

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anarche, Bing [Bot], cotanak, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Jason, Rammstein35, Rime, roxrox, Wiltord

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye