Zaman: 04 Tem 2020, 07:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 464 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor l 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 02:16 

başkanın da hataları var.başkan bir kere futboldan anlamıyor ve çevresinde de futboldan anlamayan insanlar var.yapılan yanlış transferler,iyi bir scout ekibinin olmaması ve metin korkmaza yol vermemesi hatadır.başkana düşen hatalarından arınıp doğru bir şekilde yola devam etmesidir,ama bir yandan da başkanın iyi niyetini de suistimal etmemek gerekiyor.burda ne kadar yazsak ta çizsek te bu adamı küstürmemek gerekir.bu adam giderse direk olarak kulübe kilit vurun.her ne kadar transferler yanlış da olsa o futbolcu denen ...... topluluğunun yüzünden oldu bütün bunlar.Şimşekler Grubu ültimatom verdi topçulara.devre arasına kadar ne kadar fazla puan toplarsak o kadar iyi.devre arasında bu güruh topluluğundan iyileri elde tutup kötüleri göndererek ve bu sefer transferleri doğru yaparak yola devam etmemiz lazım.tabi devre arasında ne kadar iyi topçu bulabilirsek.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 08:39 

Gökoğlu’na bir daha bu kulube baskan olursan avradını .....diye mesaj atanlar o mesajın üstüne 2 kere daha baskan yaptılar ve her seferinde büyük başkan diye bağırdılar. Şimdilerde de Gökoğlu’na yine sövüyorlar.

Bu takım küme düşmemeye oynarken Gökoğluyla birlikte güle oynaya store açılışı yapıldı.

Her açıklamada büyük başkan,başkanımızı üzmeyin vsvs ya arkadaş binlerce taraftar üzülüyor sen onlar için bir kelam etmiyorsun bu kadar mı benliğinden uzaklaştın.

Eses maçında birde başkan bunların hepsini yolla diye slogan giriliyor. Yollasın da 150 olan borç 250 olsun değil mi? Profesyonellik istiyoruz diyorsunuz ama amatörce hareket ediyorsunuz.

Ve bu başkan giderse Demirspor nolur diye düşünmüyorlar sadece biz noluruz diye düşünüyorlar bundan da adım gibi eminim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 13:57 
Kullanıcı avatarı

tribününruhu yazdı:
başkanın da hataları var.başkan bir kere futboldan anlamıyor ve çevresinde de futboldan anlamayan insanlar var.yapılan yanlış transferler,iyi bir scout ekibinin olmaması ve metin korkmaza yol vermemesi hatadır.başkana düşen hatalarından arınıp doğru bir şekilde yola devam etmesidir,ama bir yandan da başkanın iyi niyetini de suistimal etmemek gerekiyor.burda ne kadar yazsak ta çizsek te bu adamı küstürmemek gerekir.bu adam giderse direk olarak kulübe kilit vurun.her ne kadar transferler yanlış da olsa o futbolcu denen ...... topluluğunun yüzünden oldu bütün bunlar.Şimşekler Grubu ültimatom verdi topçulara.devre arasına kadar ne kadar fazla puan toplarsak o kadar iyi.devre arasında bu güruh topluluğundan iyileri elde tutup kötüleri göndererek ve bu sefer transferleri doğru yaparak yola devam etmemiz lazım.tabi devre arasında ne kadar iyi topçu bulabilirsek.

bu takımın geçmişini, yaşadıklarını bilen aklı yeten her demirsporlunun bu eleştirileri yaptığını ve böyle düşündüğünü biliyorum. bizim lafımız kötü günde sesi çok çıkan eğitilmez tiplere. reisçi, biatçı diyerek seviyeyi yerlere düşüren arkadaşın da; bugün terörün beli kırılırken ''ama 10 sene önce haburdan teröristler geçti'' diyen tiplerden olduğuna eminim. size laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. cehaletinizden değil bilerek, bilinçli yapıyorsunuz bunu.

bu kadar saçma bir kıyas örnek olamaz. gökoğlu ve diğerlerine destek verilirken, murat sancak gibi veya daha iyi bir başkan adayı vardıda grup desteklemedimi? rahmetli sabancıdan sonra, başımıza bu kadar paralı imkanlı bir başkan daha geldimiki? senin gökoğlu döneminde takım belediye kapılarında para dileniyordu tahtayı açabilmek için. o dönem takım üst üste iki sezon son iki maçta kümede kalmayı garantiledi. o dönem grup desteklemeseydi bu mücadeleyi vermeseydi şimdi nerdeydik beyazmı kırmızı gruptamı? adem tel'i grubu eleştirmeye sizin çapınızda bilginizde yetmez. her sağduyulu taraftarı biatçı diye yaftalamaya devam edin başka bildiğiniz bir şey yok zaten.

biz ortaya konuştuk alınıp cevap verenler olmuş, onlara cevaben son kez yazışım olsun bu konuda. lafı uzatmayın milleti baymayın. varsa fikriniz yazın geçin arkadaşım kimse sizinle polemiğie girmek zorunda değil.

son olarak eğer murat sancak giderse, ben şahsen verdiği emekler için teşekkür eder alkışlarım kendisini. elinden geleni yaptı ama başaramadı derim. korkma türkiye'nin sayılı zengini adam senin 100 milyonun için tükürdüğünü yalamaz, verdiği paranın 1 kuruşunuda almaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 00:20 

Aeq yazdı:
bu kadar imkan ancak bu kadar kötü ellere bırakılabilirmiş hep birlikte izledik. sırasıyla tanju, hakan kutlu, yılmaz vural, ümit özat ve sonuncusu uğur hoca. hepsinde de iyi niyetle aşı tutarmı olurmu diyerek destekledik. şimdi burada makul soru hep mi teknik heyet suçlu? değil tabiki, ...

...disiplinli hedefi olan ör. hikmet karaman gibi birini getirecek ve maçtan maça stadyuma gelecek anahtarı verecek ona. devre arasına kadar 7-10 puan fark bile olsa iyi trasnferlerle hedefe devam edebilirsin veya play off oynarsın.

O zaman neden Hikmet Karaman?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 10:17 

başkanın ısrarla “metin korkmaz’la devam edeceğim.” demesi, laf söyletmemesi bana çok manidar gelmeye başladı. başkanın çok kolay adam harcadığını düşünecek olursak metin korkmaz’ı bu kadar yanlış transferlere rağmen harcamaması size de ilginç gelmiyor mu? bir dk bile süre almayan hodzic’i kim getirtti, kim transferine aracı oldu bize bunu izah etsinler. onca yanlış transfere rağmen bu takımın ölüsü eskişehir’i de menemen’i de, adanaspor’u da yenerdi. son eskişehir maçı rezilliğin en üst perdesiydi. bu vurdumduymazlığı anlamlandırmak için kahin olmaya gerek yok. iyice hedeften uzaklaşan takıma devre arası 15 tane topçu alırlar. sonra sezon sonu 10 tane topçu gönderip 10 tane daha alırlar. günah keçisi sadece futbolcular ve teknik heyet çünkü. bir tane plan yok, proje yok. bu takım nasıl başarılı olsun?

En son kuzeymaraton tarafından 11 Kas 2019, 10:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 10:22 
Kullanıcı avatarı

Başkanın herkes tarafından kabul edilen hataları var.Metin Korkmaz'ın sonsuz yetkisi, yaptığı transferler ve her ne olursa olsun toz kondurmaması.Sosyal medyada adamla ilgili yapılan olumsuz yorumlara tersleyerek cevaplar veriyor, bu kadar arkasında durmasını gerektiren ne var bilmek istiyorum.
Onun dışında başkanın iyi niyetinden şüphem yok.Tamam bıraksın gitsin peki bu çözüm mü?Yerine kim gelecek?Yine mi belediyeye bağlı kalacaz?Ben Demirsporluyum diyen hiç kimse belediyen medet uman para dilenen yönetim istemez.
Yapılması gereken başkanın hatalarından dönmesini sağlayıp, tam destek arkasında durmaktır.

Devre arasında takımın iskeletini bozmadan, sabote eden oyuncuları gönderip nokta yerli transferler yapmak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 13:30 
Kullanıcı avatarı

fba yazdı:
Aeq yazdı:
bu kadar imkan ancak bu kadar kötü ellere bırakılabilirmiş hep birlikte izledik. sırasıyla tanju, hakan kutlu, yılmaz vural, ümit özat ve sonuncusu uğur hoca. hepsinde de iyi niyetle aşı tutarmı olurmu diyerek destekledik. şimdi burada makul soru hep mi teknik heyet suçlu? değil tabiki, ...

...disiplinli hedefi olan ör. hikmet karaman gibi birini getirecek ve maçtan maça stadyuma gelecek anahtarı verecek ona. devre arasına kadar 7-10 puan fark bile olsa iyi trasnferlerle hedefe devam edebilirsin veya play off oynarsın.

O zaman neden Hikmet Karaman?

uğur hoca eskişehir maçından sonra istifa edeceğini açıklayınca, muhtemel hoca değişikliği olursa diye yazdım. istifası kabul edilmedi uğur hocayla devam ediliyor. hikmet karaman disiplinli, hırslı hoca beğendiğim için.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 17:06 

Bir Demirsporlu olmadığım halde yazıyorum.Kusura bakmayın. Problemlerin ortak noktaları birbirimize ilham verebilme potansiyelinde...
Uğur hocanın yapmaya çalıştığı şeye bakınca hem takdir ediyorum, hem üzülüyorum. Görebildiğim kadarıyla oynamak için her türlü riski alıyor. Çok daha büyük imkanlarla buna cesaret edemeyenlerin ağır bastığı bir yerdeyiz. O yüzden tasarımdaki hataya odaklanmak daha gerçekçi olabilir. Bu kadroyu kim böyle yanlış tasarladı ve nasıl transferler ile durum düzelebilir? Biri de çıkıp "bu benim hatam" demiyor ya!!! İşte bu da ortak kaderimiz. Nedense bazıları utanmak diye bir duygudan yoksunlar...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 21:09 

murat sancak neden sosyal medyada önüne geleni azarlıyor? herkesin biat etmesini felan mı bekliyor, ne istiyor tam olarak? aldığınız topçular kötü, bu ligi bilen oyuncuları alın diyene git beğendiğini al gel diyor. metin korkmaz’la olmaz diyene hadsiz sen çok mu biliyorsun diyor. bu üsluptaki adamın laf anlama kapasitesinin dar olduğu bariz belli. adama ne anlatsan ben doğruyum der, haklı da çıkar. :)

bu adamı desteklediğim için pişman değilim, şu an ki aldığım pozisyonla ilgili de pişman değilim. ne hali varsa görsün.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 22:55 
Kullanıcı avatarı

fba yazdı:
Bir Demirsporlu olmadığım halde yazıyorum.Kusura bakmayın. Problemlerin ortak noktaları birbirimize ilham verebilme potansiyelinde...
Uğur hocanın yapmaya çalıştığı şeye bakınca hem takdir ediyorum, hem üzülüyorum. Görebildiğim kadarıyla oynamak için her türlü riski alıyor. Çok daha büyük imkanlarla buna cesaret edemeyenlerin ağır bastığı bir yerdeyiz. O yüzden tasarımdaki hataya odaklanmak daha gerçekçi olabilir. Bu kadroyu kim böyle yanlış tasarladı ve nasıl transferler ile durum düzelebilir? Biri de çıkıp "bu benim hatam" demiyor ya!!! İşte bu da ortak kaderimiz. Nedense bazıları utanmak diye bir duygudan yoksunlar...

Fba kardeş varmı Türkiye'de hatasını kabul edecek bir anlayış, olgunluk veya bir özeleştiri kültürü. Bu coğrafyada en ufak eleştiriye bile insanlar tahammül edemiyor artık. Nerde öyle bir dünya? Çoğu zaman olayları olduğu gibi değil görmek istedikleri gibi görüyorlar.

Demirspor taraftarı son 30 yılı aşkın ne çektiyse, cambaz, rantçı, cukkayı parsel parsel götüren başkanlardan ve yöneticilerden çekti. Genelde hep aynı metotla, her sezon onlarca transfer, üç kuruş etmeyecek futbolculara dünyanın parasını vermeler ve bu koftileri bize gagalayan menajerler komisyoncular, vs. Ama gel gelelim Demirsporun bir dikili ağacı yok. Sularda bir apartman binası vardı oda yıkıldı sonunda. Yani en büyük şikayetlerden biride Demirspor'un kalıcı geliri olmaması ve gelen yönetimlerin kalıcı gelir konusunda ciddiye alınabilecek hiçbir proje sunmamaları.

Peki Murat Sancak başkanlığında değişen ne oldu eskiye oranla?
Transfer konusu: Eskiye oranla aynı ve hatta çok daha büyük paralar harcanıyor, hatalı transferler yapılıyor.
Menajer: Maşallah gıpta ile gösterilebilecek nur topu gibi bir Metin Korkmaz'ımız var.
Kalıcı Gelir: Varmı ciddiyle alınabilecek bir tasarı, bir proje?
Alt yapı: Bırakın ilk onbiri, 18 kişilik kadroya alınan bir gencimiz varmı?

Aradaki tek fark, eski yöneticilerin harcadıkları ve yedikleri her kuruş kesinlikle Demirspor'un parasıydı. Şimdiki yönetim ise, aldığım borçla bırakacağım diyor.
Şimdilik öyle diyor, inşallah öylede olur. Son demecinde Başkan Murat Sancak'ın futbolcularla ilgili olarak "kovun gitsin demek kolay, kimi kovuyorsunuz, hadi kovun, maliyeti ve kulübe zararı kim ödeyecek" diye bir demeci vardı. Hani cebinden ödeyecektin aga, aldığın borçla bırakacaktın, aman ha... Umarım sürçü lisan etmiştir, aksi taktirde tarihimizin en büyük kazığını yemiş olacağız...

Endişeliyiz be aga...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 464 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye