Zaman: 27 Şub 2020, 19:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 11.Hafta | Göztepe - Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 18:20 

İlhan hoca nın performansını zayıf buldum. Ptt 1.lig gibi takım öndeyse 60.dk dan sonra oyalan inceden kapan kontralarla gol atayım kafası yok süper lig de. Takımı biraz geri çektiğinde kalende gol kaçınılmaz oluyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 18:56 
Kullanıcı avatarı

efetorunu35 yazdı:
Bir yanım hakemi daha baştan baskı altına alalım diyor, diğer yanım geçen yılki Konya ve Galatasaray maçlarını aklıma getiriyor. Hatırlayın Konya maçında ağzımızı açmamıştık, bir sonraki maç Beşiktaş maçı diye. Televizyonlar haftanın seyircisi seçti, PFDK ceza yazıp bir sonraki Beşiktaş maçına bizi cezalı duruma düşürdü. Galatasaray maçında da daha ilk dakika cezayı yedik dedi tribün. 90 dakika küfür edildi, ceza almadık. Şimdi bir sonraki maç Fenerbahçe maçı. Tetikte bekliyordur PFDK cambazları. O nedenle dikkat...

Yeni hoca ne yapar, nasıl bir taktikle çıkar bilmiyorum ama Yasin, Deniz veya Eren'den birini kazanırım derdine düşüp de oynatırsa ilk haftadan sıçar.

İlk haftadan sıçış başladı. Bu stajyer hoca müsveddelerine Ya yemin ettiriyorlar, ya sözleşmede gizli bir madde var bu kaşarları oynatacaksın diye. Cesaretinizi öpeyim sizin...

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 11.Hafta | Göztepe 1 - Yeni Malatyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 19:33 
Kullanıcı avatarı

Özellikle şu Deniz Kadah'ı oynatanın teknik direktörlüğünden şüphe ederim. O oyuna girince stadı terk edesim geliyor. Bu kadar korkak hocalarla Göztepe de, Türk futbolu da ilerlemez. Maçın ikinci yarısında paso yattık. Atak yapmak niyetimiz yok. Sanırsın karşında Barcelona var. Malatya kötü takım değil ama bizim de kadromuz o kadar kötü değil. Bıktık ikinci yarıları geriye yaslanarak oynayan takımı izlemekten. Hocalar değişiyor, oyun anlayışında bir değişiklik yok. 10. dakikada 1 0'ı yakalamışsın, be at ikinciyi de, baskı kur, kendi sahandasın. Deplasmanda gibi oynuyoruz ayıptır. Şu gençleri oynatmazsan nasıl kazanacaksın genç oyuncuları. Oynatmayacaksak almayalım verilen paralara da, gençlere de yazık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 19:50 

fornijya yazdı:
böylesine utandığım bi maç hatırlamıyom.ilk ve son olur inşallah yerde yatarak puan aramamız

Bende öyle.Göztepe yerde yatmaz kardeşim fark yeriz yine yatmayız hele hele kendi sahanda ayıptır.çok rahat alacağımız maçı belki yatarak verdik.bu kadar amatör hatalar yapılmaz yapılmamalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 20:01 

Bizim ne oynadığımız nedense hiç belli olmuyor. Bu maçın kilit adamı Mossoro olurdu, cezalı olduğu için ona en çok ihtiyacımız olan haftalardan birinde yoktu. Keşke biraz daha sakin olsa demeyeceğim, takıma böyle ateşleyici bir adam lazım.

Oynamadık, oynamamayı geçtim yerlerde gezen topçuları gördük, utandım. Ancak bu bir taktik miydi yoksa yere yatan sabit topçuların ilk dakikalardan yorgunluğu mu çözemedim. Yedek kulübemiz yok, yok yani. Gelip bu adam oyunu değiştirir dediğimiz bir adam yok.

Malatyasporlular ayağa kalkın derken son derece haklılardı. Bence de ayağa kalkmalıydık. Ancak benim bildiğim Malatya hep buradan puanları yatarak aldıydı bu güne kadar, inşallah kendi takımlarını da bizim kadar gömüyorlardır. :) Güle güle geldiler, kazasız belasız dönerler inşallah.

Bize gelince Deniz kadah'ı oynatan adam benim gözümde 100 tane diploması, profesyonel hocalık lisansı olsa da hoca değildir. Alın kardeşim gençleri, bugün yasin ne oynadı, deniz ne oynadı da gençler bunları yapamayacaktı?

hakeme bir şey demiyorum. penaltı pozisyonu malatya sahasında olsaydı ne beklerdik? dürüst olmakta fayda var, bal gibi buz gibi boru gibi penaltı. ligde bir standart olmadığı için bizde poko'nun, bugün trabzonlu parmak ın kırmızı gördüğü pozisyonların 2 tane benzerini yaptı malatyalılar ikisinde de verilmedi. yok yani, standart yok. ya herkes kırmızı versin ya da kimse vermesin.

biz çok aman aman oynasak hakemin hatalarını ölçebilirdik. şu an bunları ölçmeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum. malatya'da beklediğimden kötüydü ama şu guilherme keşke bizde oynasa. :)

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 20:41 
Kullanıcı avatarı

2 haftadır deplasmandayız. Hoca cezalı, sol bek yok, ofansif gücün yarısı olan kanatlar yokken Göztepe deplasmanında 1 puan iyidir.

Ben Sakıb Aytaç'ı da pek beğenmem ama en azından soldan bindirme yapabilen, ayağının altından geçen topu kontrol etmeyi bilen bir adam. Erkan Kaş'ı artık futbol bırakmış. Maçtaki hareketleriyle kendine güldürürken bizi de zor durumlara soktu. Sol tarafa atılan normal toplara dahi koşu yapamadı.Atağa çıkamadık sol taraftan. Golde onun tarafı aksadı.Başka gollerde yedirtebilirdi.Belini çeviremeyecek hale gelmiş iyice. Süper ligi geçtim, 1.lig için bile sırıtan bir topçu. Onun yerine altyapıdan vs bi yerlerden bi çocuk bulup koysunlar kulübeye yazıktır günahtır.

Göztepe bugün oyunu anlamsız bir şekilde bize bıraktı.Kazanabilecekleri bir maçı Töre'nin direğe çarpan topu da girse kaybedeceklerdi. Maçın başında İlhan Palut'u boynunda atkıyla falan görünce aklıma Werner Lorant, Sumudica vb 3.sınıf hocalar geldi. Belki ilk maçı olduğu için bunu normal karşılayabiliriz ama bana bu tip hocaları hatırlattı profili. Göztepe'nin devre arası bir kadro operasyonu yapması lazım. Yoksa bazı kaşar topçular Göztepe'nin başını yakacak gibi.

Kasımpaşa maçından ceza aldığımız için Marmara Derebeyleri fazla katılım gösteremedi maça ama gelen arkadaşlara misafirperverliklerini esirgemeyen başta Big Brothers'da ki arkadaşlar olmak üzere teşekkür ederiz.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 20:45 
Kullanıcı avatarı

Freeborn yazdı:
Bizim ne oynadığımız nedense hiç belli olmuyor. Bu maçın kilit adamı Mossoro olurdu, cezalı olduğu için ona en çok ihtiyacımız olan haftalardan birinde yoktu. Keşke biraz daha sakin olsa demeyeceğim, takıma böyle ateşleyici bir adam lazım.

Oynamadık, oynamamayı geçtim yerlerde gezen topçuları gördük, utandım. Ancak bu bir taktik miydi yoksa yere yatan sabit topçuların ilk dakikalardan yorgunluğu mu çözemedim. Yedek kulübemiz yok, yok yani. Gelip bu adam oyunu değiştirir dediğimiz bir adam yok.

Malatyasporlular ayağa kalkın derken son derece haklılardı. Bence de ayağa kalkmalıydık. Ancak benim bildiğim Malatya hep buradan puanları yatarak aldıydı bu güne kadar, inşallah kendi takımlarını da bizim kadar gömüyorlardır. :) Güle güle geldiler, kazasız belasız dönerler inşallah.

Bize gelince Deniz kadah'ı oynatan adam benim gözümde 100 tane diploması, profesyonel hocalık lisansı olsa da hoca değildir. Alın kardeşim gençleri, bugün yasin ne oynadı, deniz ne oynadı da gençler bunları yapamayacaktı?

hakeme bir şey demiyorum. penaltı pozisyonu malatya sahasında olsaydı ne beklerdik? dürüst olmakta fayda var, bal gibi buz gibi boru gibi penaltı. ligde bir standart olmadığı için bizde poko'nun, bugün trabzonlu parmak ın kırmızı gördüğü pozisyonların 2 tane benzerini yaptı malatyalılar ikisinde de verilmedi. yok yani, standart yok. ya herkes kırmızı versin ya da kimse vermesin.

biz çok aman aman oynasak hakemin hatalarını ölçebilirdik. şu an bunları ölçmeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum. malatya'da beklediğimden kötüydü ama şu guilherme keşke bizde oynasa. :)

:) Valla haksızsın diyemem. Erol Bulut zamanı ben bile TV karşısında uyuklayarak izliyordum takımı ama Sergen hücumu seviyor. İçerde dışarda aynı oyunu oynuyoruz artık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 21:20 
Kullanıcı avatarı

O zaman kendi adıma konuşayıp şu penaltı bize verilse galibiyetten gram haz almazdım.

Maç 1-0 ken Jerome'un elle düzeltip götürdüğü top gol olsa Var iptal edecekti ama kornere çıkınca tırstım inş gol olmaz maçın tadı kaçmasın dedim.

Şu penaltı atıyom Sivas-Konya maçında verilse maçı kapatırım insanı futboldan soğutur. Sen bi de bunu gidip Var dan izleyip veriyosun. Adamın kolu doğal pozisyonda ve topu görmüyor bile üstelik mesafe de komik. Hakemler hata yapabilir ama o statüdeki hakemin böyle bi hataya hakkı yok.

Beto ya yapılan faule penaltı çalınınca bunlara şaşırmamak lazım aslında güzel alıştırdılar.

Y.Malatya da Buğra neden oynamadı acaba hele hele şu anki Erkan ı 5 le çarpardı. edt şimdi baktım sakatmış.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 22:39 
Kullanıcı avatarı

Penalti pozisyonunda Berkan'in eli yere paralel.Saklama, sakinma gibi bir durumu yok. Çok net penalti. Neyi tartisiliyor anlamiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2019, 01:05 

Gassama ;
Oynadığı süre : 90 dakika. Sadece 1 (BİR) bindirme.

Malatya'nın sol beki leşti bugün.Herkes gördü,bir biz göremedik.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], cobain, Exelans, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenBlack34, kA1914, Nikomedia89, pcinho32, pesto, Psycho, Rime, samsunum, tribunde, umittek, voyvoda, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye