Zaman: 06 Nis 2020, 13:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 36 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 11.Hafta | Başakşehir - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 16:10 

ANKARAGÜCÜ varsa umutta vardır ilk yarı toplayabildiğimiz kadar PUAN toplamalıyız ve herkesin canla başla her maç eşini dostunu alıp ARMA için savaşması lazım.
Başakşehir bizden güçlü ama bizde oraya figuran olmaya gelmiyoruz ALLAH yardımcımız olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 01:37 

Zor maç olacak ama Ankaragücü varsa umutta vardır cumartesi gecesi ve pazar sabahı yola çıkacak tüm abi ve kardeşlerime hayırlı yolculuklar dilerim Allah ayağınıza taş değdirmesin inşallah.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 09:38 

başakşehir için antreman maçı olur,karşısında yarım takım var, orta saha yok, hucum hattı yok,teknik kadro zayıf biraz defans dayanabilirse dayanacak,karşımızda ise lige iki tane takım çıkarabilecek para sorunu olmayan bir takım var bakalım yinede hayırlısı benim hiç umudum yok

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 15:19 

0618 yazdı:
başakşehir için antreman maçı olur,karşısında yarım takım var, orta saha yok, hucum hattı yok,teknik kadro zayıf biraz defans dayanabilirse dayanacak,karşımızda ise lige iki tane takım çıkarabilecek para sorunu olmayan bir takım var bakalım yinede hayırlısı benim hiç umudum yok

Güzel kardeşim Ankaragücü nü ne kadar çok sevdiğinin farkındayım. Endişelerinde de haklısın ama yukardaki gibi yazıların, umutsuzluğun şu aşamada bize faydası yok. Ne burada ne de sosyal medyada bu şekilde ki yazılar bence doğru degil. Anlayışla karşılarsın umarım.

Maça gelirsek kazanmak için oynayıp geride açık vermeyeceğiz ben puandan umutluyum. Önceliğimiz atmak degil yememek olmalı. Gol yemediğimiz takdirde oyunda bize döner.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 16:02 

fenerbahçe deplasmanı öncesi hava var taraftarda. 3-5 olur mu olur bilmem ama hangi maça böyle fark yeriz diye çıksak ya puan alıyoruz yada taş gibi futbol oynayıp çok şanssız şekilde maçı veriyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 18:51 

1 puan aliriz diyodum ama bu umutsuzlukta Ankaragucu 3 puan alir

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 19:10 

Fankara yazdı:
0618 yazdı:

Güzel kardeşim Ankaragücü nü ne kadar çok sevdiğinin farkındayım. Endişelerinde de haklısın ama yukardaki gibi yazıların, umutsuzluğun şu aşamada bize faydası yok. Ne burada ne de sosyal medyada bu şekilde ki yazılar bence doğru degil. Anlayışla karşılarsın umarım.

Maça gelirsek kazanmak için oynayıp geride açık vermeyeceğiz ben puandan umutluyum. Önceliğimiz atmak degil yememek olmalı. Gol yemediğimiz takdirde oyunda bize döner.
bence olmayan birşeyi olmuş gibi göstermemeliyiz, malesef mücadele ettigimiz ligin en zayıf ve sorunlu külübüyüz, biraz defans hattı biraz da taraftar gayreti ile birşeyler yapabiliriz,hepimizin ortak derdi bu takım inşallah güzel günler gelir de bizde iddalı yorumlar yapabiliriz sizin de yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum tabiki anlayışla karşılarım saygılar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 13:00 

Ankaragücü Başakşehir'e yenilmez hatta ben çok tatlı bi 3 puan geleceğine çok inanıyorum. Beşiktaş içinde yenilmeyiz demiştim bugün de hissiyat aynı. Orgill artık sadece hızlı olmadığını göster. Canteros bu maçta iş yapacaktır.
Kim der düştüler, sezon sonu görüşürüz.
Allah'a emanet olun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 18:15 

Canteros niye yedek? Sakatlığı da yoktu. Geçen hafta ki kötü oyunu için mi yedek bıraktı acaba

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 19:17 
Kullanıcı avatarı

Bu Enzo crivelli ne acaip bir topcu arkadaş.Golcü nedir nasil oynar ? cevabı bu adam

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 36 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AntalyAS, ayd06an, Bambino, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Josh1912, lacivert1940, Onuroloji1912, pirlo35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye