Zaman: 13 Ara 2019, 18:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2019, 14:10 

Birçok maçı rotasyon sıkıntısı nedeniyle kaybettik. Sayı üretme anlamında 5-6 oyuncunun eline baktık hep. Boyle olunca mağlubiyetler kaçınılmaz oldu. Can Maximi cok fazla tanımıyorum ancak oynadığı takımları baz alırsak referansı olumlu gibi. Umarım başarılı olur katkı sağlar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2019, 14:12 

Bandırmanın insanları güzeldir. Bu arkadaş biraz fazla gergin sadece.

Can Maxim kıyaktır. Enerjik adamdır. Eksisi olmaz artısı olur

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2019, 08:34 
Kullanıcı avatarı

zor bir fikstürle başlayıp 6'da 3 yaptık. Açıkçası ben 1 galibiyete bile tavdım şu 6 haftada sezon başı. Bu haftaki maçta kazaya uğramaz isek şayet play-off kovalar ve 8. bitirirsek Karşıyaka'yla karşı karşıya geliriz. Yok Büyükçekmeceye kaybedersek daha erken ama hedef daha bir ligde kalmaya döner.

İçerde kaybetmeye yakın olduğumuz 3-4 maç var ve onların 2 tanesi bitti. Mutaf da değer katacaktır hiç şüphesiz. Ne olursa olsun güzel bir sezon olacak ve günbegün futbol takımının gölgesinden kurtulmaya gayret edecek bu güzel takım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2019, 14:15 

Birkirkara yazdı:
zor bir fikstürle başlayıp 6'da 3 yaptık. Açıkçası ben 1 galibiyete bile tavdım şu 6 haftada sezon başı. Bu haftaki maçta kazaya uğramaz isek şayet play-off kovalar ve 8. bitirirsek Karşıyaka'yla karşı karşıya geliriz. Yok Büyükçekmeceye kaybedersek daha erken ama hedef daha bir ligde kalmaya döner.

İçerde kaybetmeye yakın olduğumuz 3-4 maç var ve onların 2 tanesi bitti. Mutaf da değer katacaktır hiç şüphesiz. Ne olursa olsun güzel bir sezon olacak ve günbegün futbol takımının gölgesinden kurtulmaya gayret edecek bu güzel takım.

İlgin daha başı, normal sezonu kimin lider bitireceği şimdiden belli olmaz. Benim tahminim efes mesela.

Sizin tribüne her baktığımda şunu düşünüyorum, KSK-Bursa maçlarının deplasman seyircisiz olması bu spora ihanettir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2019, 20:19 
Kullanıcı avatarı

@scuba1912

Aslında bu deplasman taraftarı konusunda 1-2 sezon böyle gitmesi de iyi olabilir. nihayetinde yavaş yavaş iki taraf da birbiriyle tribünsel rekabetin kıymetini anlıyor ama ısınma turları da şart.

Çünkü basketbol salonları futbol stadyumları gibi değil. Deplasman tribününü ne kadar önlem alsanız da ev sahibinden çok ayıramıyorsunuz 7-8 bin kişilik salonlarda. OAKA gibi bir salon lazım bu tip maçlardaki olası sıkıntıyı bertaraf etmek için.

O yüzden futbol maçına göre çok daha fazla ailenin, kadın ve çocuğun dahil olmasının yanı sıra bahsettiğim salon fiziki şartlarının handikapının tezat oluşturması nedeniyle her ne kadar rekabetin ruhunu korumak kaydıyla saygı çerçevesinde hoş rüzgarlar esse de acele etmeden yumuşak bir geçiş yapmak gerektiğini düşünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 13:49 
Kullanıcı avatarı

Sponsorumuz Frutti Extra, Almanya'da Euroleague Basketball ile bölgesel ortaklık imzalamış

Karşıyaka maç başlığına yazmıştım. Tam da dediğim gibi çıktı. Frutti Extra'nın hedefi Avrupa'ya yayılmak. Bunun için de Bursaspor Basket Takımı onlar için de ciddi bir koz. yani yatırım yapmaya devam edecekler. Uzun vadede tam da istediğimiz fırsat

teksas35 yazdı:
Şimdi bir şey demek istemiyordum ama bazı kişilerin sponsor ismi üstünden dalga geçmeye çalışması kadar saçma bir şey görmedim.

1'incisi, Pınar desteği olmasa muhtemelen esamesi okunmayacak takımının (bunu yazan kişiye) ama aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun. 2'ncisi ise Furitti Extra markası, Uludağ'ın Avrupa'ya yaymayı hedeflediği bir marka. Dolayısıyla bu takımı uzun vadede Avrupa'ya da taşıyarak win & win yapmak istiyorlar.

Maça gelecek olursak da pota altı zafiyetimiz 3 maçtır ayan beyan ortada. Yabancı uzunumuz yetersiz kalıyor size olarak. Zaten takım olarak fizik konusunda yetersiziz. Bunun dışında, KSK'de yerliler 35 sayı atmış bizde 2. Dolayısıyla bu ligde sadece yabancıların sırtında bir yere kadar gidersin. KSK iyi kadro kurmuş, özellikle yerli kalitesi / bench desteği bu lig için ne kadar önemli gördük bunu.

Bizim ilk senemiz; bu takım, bütçe, kadro hepsi yavaş yavaş oturacak. Bu sene doğal olarak ilk hedef ligde kalma, olursa play off zorlama olacaktır. Ancak ben, küme düşmeme mücadelesi yaşayacağımızı pek sanmıyorum para sorunu olmazsa.

İlerleyen yıllarda her şeyin çok farklı olacağını düşünüyorum bizim adımıza

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 19:38 
Kullanıcı avatarı

M. Riley'nin ribaund sonrası gösteri maçı edasında verdiği laubali pas basket-faule ve takımın ahenginin iyice bozulmasına sebep oldu.. Serkan Hoca benche çekerken bir temiz azarladı zaten daha da süre vermedi.. yine de maç sonu takımla tribüne gelirken surat yapmaması sevindirdi..

Kolay maçı zora sokarak son 2 dakikada tribünün de dahil olmasıyla kazandık ve lige tutunabilme adına yolu şimdiden yarıladık..

Can Maxim çok faydalı transfer oldu.. gerek savunmada, gerek hücumda verdiği katkı fark yarattı ve kazandık.. En hoşuma giden hareketi de 3 boş atış kaçırdıktan sonra eli titremeden 4. şutu kaldırıp attı ve ritmini buldu akabinde..

Özetle değerli bir galibiyet oldu her manada..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 23:21 

Rhcp16 yazdı:
Bu vesileyle ortaya çıktı ki, sütün fazlası kafa yapıyormuş

Ahahha tavsiye ederim. Frutti maden suyundan daha faydalıdır. Daha extra'dır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 11:50 

Güzel bir galibiyet oldu son anlarda ciddi sıkıntı yaşasakta problemsiz bir şekilde kazandık bu maçı
Bizim bu ligde rakiplerimiz belli böyle maçları kazanırsal lig boyunca hiçbir sıkıntı yaşamayız umarım ödemelerde sorunsuz yapılır
2 hafta üst üste istanbul deplasmanı var şimdi ordan 1 galibiyet çıkarmak fena olmaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2019, 14:26 

Büyükçekmece yabancılarının geri dönmesi ile lige artık daha sıkı tutunmaya çalışacaktır. 16 sayı farktan geri geldiler disiplinsiz hareketler sergilemeseler belkide cezayı keseceklerdi. Bu maçı kayıpsız atlatmak güzel oldu. Önümüzde çok çok zor deplasmanlar yok Bjk maçı sonuç olarak ortada, hangi sonuç çıkarsa şaşırtmaz. Sigortam.net İTÜ maçını kayıpsız geçmek şart. Umarım 2/2 ile dönebiliriz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 145 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 212, Altındağ, Bing [Bot], Delarey1925, Emboma, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kabaktadı, kadıkaltı10, Kare, kskgaltayfa, Rime, Schwarzes, ucanturk58, ŞEF

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye