Zaman: 11 Ara 2019, 18:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 315 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor l 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 01:14 
Kullanıcı avatarı

Ne zaman Adam oluruz?

- yeni gelen tanımadığımız birini daha getirisini götürüsünü görmeden başımıza ilah yapmadığımız zaman
- ilah yapmayanları, temkinli olanları endişeyle bakanları hemen Demirspor düşmanı ilan etmediğimiz zaman
- kulübün siyasi çıkarlara alet edilmesine müsade etmediğimiz zaman
- başarısızlığın faturasını hakemlere vs değilde doğru kişilere mal ettiğimiz zaman

Demirsporumuza Murat Sancak başkanlığında bol bol makyaj yapıldı ama hiç iyi yönetilmedi veya yönetilemedi. Geçen sezon üç hoca eskittik. Bu sezon en az üç hoca eskiteceğiz. Transfer politikası harcanan para ve alınan verim bakımından tam bir fiyasko. Yabancı transfer politikas başlı başına birer skandal. Bariz olan golcü eksiğimiz bir türlü giderilmedi. Şu anki kalecilerimizden çok daha iyi olan genç Çağların değerini bilemedik bedavaya gönderdik. Alt yapıdan A takıma adapte edilen bir gencimiz yok. Menajer Metin Korkmaz konusu herkesin malumu. Ve düşünebiliyormusunuz, tüm bunların sorumlusu olan kişi bizlere ikidir "bırakır giderim ha" tehdidi edebiliyor. Halimize gülermisin ağlarmısın anlamadım ki...
Gidecekte bence, bak göreceksiniz. Kendisini başımıza padişah yaptığımız halde, bunca olumsuzluklara rağmen baş tacı edildiği halde bırakıp gidecek. Misyonunu başarılı veya başarısız tamamladı. Artık geriye enkazmı bırakır, aldığı borçlamı bırakır, göreceğiz.

Şu an itibariyle Allah sonumuzu hayreyleysin demekten başka yapacak birşeyimiz yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 09:49 

Bu 150 trilyon borcun sorumlusu başkan kadar onu sorgusuz sualsiz eleştirmeden, hatalarına yanlış demeden ilah eden taraftardır.

İlk günden beri burada bas bas bağırdık işin içinde iş var ya diye ama 2 transfere herkesin gözü kör oldu. Zamanında Eses’in, Antalya’nın, Mersin’in vsvs yaşadıklarını yaşadık ama sonuçları farklı olacak diye düşündüler ama aynı olacak ve sorumluları ne cevap verecek göreceğiz..

İki sene de 40-50 transferin, 5 yabancılı ligde 11 yabancının, 5 hocanın , hepsi aynı menejerlik şirketinden çıkan topcuların(şirketin ortakları kimler az çok biliyoruz) saf ve temiz duygularla yapıldığına kimse beni inandıramaz ve inandıramayacak da. İnananların veya inanmış gibi yapanların hepsinin de sebebi belli tüm Adana biliyor. Basını,taraftarı Demirspor için değil kendileri için yaptılar her şeyi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 11:14 
Kullanıcı avatarı

Bugünlere gelene kadar bir çok kez karşılaştığımız hüsranları bize yaşatmakta bıkmadan yaşatan bir klüp yapısına sahibiz.Maneviyatı güçlü olan verilen mücadele için bütün şehrin takdirini ve desteğini alırken 7 den 70 e inatla Armaya olan inancımızı kaybetmedik bizi diri tutan manevi değerlerimizdi aslına bakarsanız asıl tehlikeninde bu olduğunu defalarca söyledim kişiler ve yönetimler gider gelir futbolcuları zaten hiç hesaba katmıyorum bile çünkü hiçbiri bu klübün öz evladı değil kendi yetiştirdiğimiz 2 tane kaptana sahip değiliz acı gerçek altyapısıda üst yapısıda bizim düşünce ve bağlılığımızdan oldukca uzak buda her şekilde her sene başka bir kaosa sürüklenmemizin asıl sebebidir. Malesefki temsil edilme gücüne erişemediğimiz için tüm kongrelerimizde yaşadığımız çaresizlikten sarıldığımız her gül dalı dikenini bize batırdı.20 30 trilyon borç konuşulduğunda temlik icra dosyaları konuşulduğunda boynumuzu bukup yaradana yalvardığımız günler çok uzak değildi.. şimdilerde telafuz edilen rakamları düşünmek bile ürkütücü olası bir negatif durumda nasıl altından kalkarız gerçekten kabus gibi .... birbirimizi evirip çevirmek yerine olması gerekene topyekün arkasında durdugumuz ARMA ve RENKLERİMİZ için umutlarımızın törpülenmemesi için Değerlerimizi yerle yeksan olmadan içi boşalmadan daha fazla net ve kesin kararlar aldırmalıyız. benim şahsi görüşüm kalıcı gelir ve altyapıya maddi özgürlüğe sahip olmamamız için yıllarca uğraşan yönetimler boyunduruktan kurtulmamızı istemeyenlerin oyunuydu.artık transfer değil kalıcı gelir istemeliyiz artık bu memleketin toprak sahasında koşmuş havasını solumuş reşatbey e stada yürümüş abilerinden açlık grevlerini klup kapanmasın diye intihar eden başkanının yasını tumuş kumbarasını kırıp cebindeki son parasını harcayan boyacı çoçuğun duygusunu yaşamış insanların klupte çoğalmasını sağlamalıyız market poşetinden kendine mavi lacivert forma yapmış çöpçü çoçukların meramından anlayanların klubu olmadığı sürece bir adım ivme kazanamayız arkadaşlar.Günümüz futbol endüstrisinde bunların romantizm olduğunu düşünenler olabilir ama bizim şehirde Demirsporlu olmanın romantizminden başka elimizde ne kaldı.. ne olacaksak BİZ olalım öleceksekte yaşayacaksa BİZ olalım.. bir gün bizim klubun kuruluş yıldönümü için Atatürk parkına anıta çelenk koymaya gidiyoruz elimizde bayraklar çelenk felan karşı yoldan hanımıyla yürüyen bir bey amca bizi görünce koştur koştur yanımıza geldi karşıdan karşıya geçerken araba çarpacak sandık sabah saatleri 9 felan hanımına sen git ben geliyorum dedi.. gençler nereye böyle hayrola dedi dedik anıta çelenk koyacaz kuruluş yıldonumu amca Demirsporun dedik iyi hadi bende sizle geleyim gel amca dedik amca devlet demiryollarından emekli eski klup binasının arkasında öğle molalarında bizim takımın idmanlarını izler maçlarına gider galiplerse aralarında para toplar tatlı yedirirler kötü oynadıkları zaman idmanı izlemezlermiş futbolcular anlarmış koca bakım şefliğinden hiçkimse idmana gelmedi mi sessiz bir protestoymuş yani futbolculara .. mehmet yanoş ziya yı gürcan ı topoloskiyi tekin i bombacı ibo yu cengizi erolu arnautoviçi felan anlatıyor..biraz kırgın yönetimlere bizi nehale getirdiler dedi... sigarasını yaktı usulca efkarlı bir nefes çektikten sonra söylediklerini hiç unutmadım OLSUN DEMİRSPOR BİZİMDİR ve onu bizden almaya kimsenin gücü yetmez..!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 11:51 
Kullanıcı avatarı

Yukarıda yazdığım yanlış anlaşılmasın benim sorgusuz sualsiz başkanı savundugum yok.
Sadece ne olacak eğer giderse sordugum soru bu.
İlahlaştıran kişiler duygularını en üst seviyede yaşayan insanlar.
Kimse benim babamın oğlu değil, ilahlaştıracak sebep yok.
Sadece düzgün yaptığı işler var transfer ve manejer konusu hariç ben bunu dile getirdim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 12:25 

mavirick yazdı:
Ne zaman Adam oluruz?

- yeni gelen tanımadığımız birini daha getirisini götürüsünü görmeden başımıza ilah yapmadığımız zaman
- ilah yapmayanları, temkinli olanları endişeyle bakanları hemen Demirspor düşmanı ilan etmediğimiz zaman
- kulübün siyasi çıkarlara alet edilmesine müsade etmediğimiz zaman
- başarısızlığın faturasını hakemlere vs değilde doğru kişilere mal ettiğimiz zaman

Demirsporumuza Murat Sancak başkanlığında bol bol makyaj yapıldı ama hiç iyi yönetilmedi veya yönetilemedi. Geçen sezon üç hoca eskittik. Bu sezon en az üç hoca eskiteceğiz. Transfer politikası harcanan para ve alınan verim bakımından tam bir fiyasko. Yabancı transfer politikas başlı başına birer skandal. Bariz olan golcü eksiğimiz bir türlü giderilmedi. Şu anki kalecilerimizden çok daha iyi olan genç Çağların değerini bilemedik bedavaya gönderdik. Alt yapıdan A takıma adapte edilen bir gencimiz yok. Menajer Metin Korkmaz konusu herkesin malumu. Ve düşünebiliyormusunuz, tüm bunların sorumlusu olan kişi bizlere ikidir "bırakır giderim ha" tehdidi edebiliyor. Halimize gülermisin ağlarmısın anlamadım ki...
Gidecekte bence, bak göreceksiniz. Kendisini başımıza padişah yaptığımız halde, bunca olumsuzluklara rağmen baş tacı edildiği halde bırakıp gidecek. Misyonunu başarılı veya başarısız tamamladı. Artık geriye enkazmı bırakır, aldığı borçlamı bırakır, göreceğiz.

Şu an itibariyle Allah sonumuzu hayreyleysin demekten başka yapacak birşeyimiz yok.

En önemlisi de altyapının çalışmayışı.

Düzgün işleyen bir altyapı o kulübün kriz anında sigortasıdır mesela transfer yasağı mı geldi sağlam bir altyapın varsa 2-3 yıl yasak kalkana kadar o altyapı seni idare eder bi şekilde krizden çıkarsın ama bizde o bile yok 18 kişilik kadroda kaç Adanalı var? şehrin göbeğinde her mahalleden ulaşımı kolay tesislerimiz var bu konuda ne işe yarıyor?

Başkan sabır istedi sabretmezseniz çeker giderim dedi bu taraftar çeyrek asırdır sabretti ve sabretmekte ''sabır kriteri'' ne bunun bilmem ama kimse kulübün üzerinde değildir. Murat Sancak inşallah aldığı borçla bırakır ama altından kalkılamayacak dağ gibi borçla ve taransfer yasaklı eksi puanlı bir takımla bırakırsa burda dün onu ilah yapanlar yarın bunları bahane ederek amatör kümeden bir takımın devşirilip isminin ''Yeni Adana Demirspor'', Adana Demirspor FK'', ''1940 Adana Demirspor'' vs olarak değiştirilip çakma takımla yola devam edilmesi gerektiğini savunur bunun bu ülkede çok örnekleri var en yakın örnek Mersin Allah o günleri bize göstermesin ben böyle bir çakma takımın peşinden de gitmem.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 13:16 
Kullanıcı avatarı

Baskanda giderim ha giderim ha edebiyatını biraksin Sözünün arkasında dursun veya 50 trilyon borçla aldı öyle bıraksın giderse gitsin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 13:18 
Kullanıcı avatarı

2 senedir bu menejerle olmaz diye bas bas bagiriyoruz menejeri önüne gelen klüp başkanı otel lobileri de tokatliyor başkan toz kondurmuyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Ve biz bunları yazdikca Demirspor lu olmuyoruz hain oluyoruz poteyi çağları gondermeyinn dedik poteyi alkislamayin dediler Adana'ya geldiğinde poteyi alkislayanlar Demirspor lu dee l dediler ama biz hakkı çıkıyoruz bu sene çıktık çıktık çıkamaz istek sonumuz miy ordu ksk gibi olacak sesiydi dersiniz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 13:23 
Kullanıcı avatarı

Ve ben buradan önder serinden özür diliyorum istifa yürüyüşüne katıldığım için ilk beş hafta istifa değilde destek olsaydık önder serin bile cikartirdi o sene takım nasıl futbol oynuyordu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 13:25 
Kullanıcı avatarı

Şimdiden bence bal dan bir takıma bakılsın sonumuz hiç iyi deel

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 315 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, Bambino, bhy1, Bing [Bot], cobain, Emboma, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Karabükspor87, liebniz, mucohan, tribunde, Ujfa, Yeniçeri_Emre, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye