Zaman: 06 Ara 2019, 05:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 314 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor l 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 13:06 

hocanon raporu doğrultusunda ; aosman, berk ve Gladky affedilmiş.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 20:13 

Stokes'u daha iyi kullanmak mümkün

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 20:55 
Kullanıcı avatarı

Nolmuş gardaş napmış bu Murat Sancak da baş tacı etmişsiniz? borcu mu bitirdi gardaş sportif başarı mı etti netti bu adam?

İçim aciyür artık içim! Başlarım başkanına da Menejerine de basıp gitsin hepsi yeter be bu rezillik ! Allahın istanbulundan gelmiş iş adamı asırlık çınara başkan olmuş babasının hayrına mı olmuş netmiş? Eskişehirden otobüs getireceğine o parayı adanaya harca gardaşım.

Bırakın bu işleri gurban olaym. Murat sancak sen de git babam nerden geldiysen git.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 21:09 

Oldum olası bu tarz başkanlara soğuk bakarım geçen yıl seçim yatırımı olarak geldiği belliydi bıraktığı zaman ardında nasıl bir enkaz bırakacak acaba? bu gidişle sonumuz Gaziantep, Mersin, Ordu vs gibi olur.

Nilay Ateşoğulları bile bu kulübü idare ederdi kendi yağımızla kavrulurduk ama seçtirmediler onu sonrası da malum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 21:44 
Kullanıcı avatarı

Nolmuş gardaş napmış bu Murat Sancak da baş tacı etmişsiniz? borcu mu bitirdi gardaş sportif başarı mı etti netti bu adam?

İçim aciyür artık içim! Başlarım başkanına da Menejerine de basıp gitsin hepsi yeter be bu rezillik ! Allahın istanbulundan gelmiş iş adamı asırlık çınara başkan olmuş babasının hayrına mı olmuş netmiş? Eskişehirden otobüs getireceğine o parayı adanaya harca gardaşım.

Bırakın bu işleri gurban olaym. Murat sancak sen de git babam nerden geldiysen git.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 21:59 
Kullanıcı avatarı

bu kadar imkan ancak bu kadar kötü ellere bırakılabilirmiş hep birlikte izledik. sırasıyla tanju, hakan kutlu, yılmaz vural, ümit özat ve sonuncusu uğur hoca. hepsinde de iyi niyetle aşı tutarmı olurmu diyerek destekledik. şimdi burada makul soru hepmi teknik heyet suçlu? değil tabiki, başkanın yanında başta metin korkmaz denen yiyici var. adamın el atıpta yeşerttiği yer yok, hep hüsran.

başkanın özverisinden zerre şüphem yok ama bu kulüp doğru yönetilmiyor. başkanın antremanda menajerle beraber ne işi var. veya maçtan önce çak çak yapmanın ne anlamı var. prof bir yönetim anlayışı yok, ağam paşam dolaşıyor birileri ortada.

asıl sorulması gereken başkanın gitmesi çözümmü sanıyorsunuz? tepetaklak gideriz aşağıya son tekmeyi bizim malum yiyiciler toplanıp vururlar takıma taraftara. eğer başkan inat ederse devam edecem diyerek, disiplinli hedefi olan ör. hikmet karaman gibi birini getirecek ve maçtan maça stadyuma gelecek anahtarı verecek ona. devre arasına kadar 7-10 puan fark bile olsa iyi trasnferlerle hedefe devam edebilirsin veya play off oynarsın.

ben artık başkanın pes edeceğini düşünüyorum, bakalım ne olacak sonumuz hayır olsun diyecemde hiç öyle durmuyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 22:02 
Kullanıcı avatarı

Başkanla ilgili giderse gitsin veya senle olmuyorcular ne olsun istiyor onu da anlamış değilim. Herkes mağlubiyetin siniriyle bir şeyler karalıyor.
Başkanın sorumluluğu varsa manajer konusunda var. Onun dışında olumsuz ne varda başkana giydiren bir kitle var hala anlamadım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 22:44 

bu takımın sene başından beri kulüp kimliğine uygun, adam gibi top oynadığı tek maç var, o da 2-2 berabere biten altınordu maçı. bursa maçını kazanmıştık ama çok baskı yemiştik. başkanı en çok destekleyenlerden biriydim ama artık giderse gitsin. menemen maçından beri bu takımda bir problem var. sahada başkanı sabote eden topçular var. başkana ihanet eden biri var. bunu görmemek için kör olmak lazım. ama başkana göre 30 tane topçu aldım, tonla para harcadım, takımın şampiyon olması için bütün şartlar oluşmuş durumda. o işler öyle olmuyor işte. metin korkmaz’ın elinin değdiği bir şekilde transferine dahil olduğu bütün topçularla ilişiğin kesilmesi durumunda başkan kalabilir. aksi halde yoluna baksın. daha fazla kalp kırılmasın, bizi kaderimizle başbaşa bıraksın.

bir üstteki arkadaşa cevap vermiş olayım. başkanın metin korkmaz’a toz kondurmaması, ısrarla savunması, laf söyletmemesi gitmesi için yeter bir sebep. metin korkmaz’ın menajerlik şirketi kimin, bu menajerlik şirketinin bir ortağı var mı, varsa kimler? hepsi bir gün ortaya çıkar. ama ben artık iyimser bakamıyorum, bu iş mide bulandırmaya başladı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2019, 23:50 

kanser olduk kanser.inceldiği yerden kopsun.burdaki bütün mesele eğer başkan giderse harcadığı parayı istemeyeceğini kaç kez beyan etti ve sözünde durması.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2019, 00:34 
Kullanıcı avatarı

Bu *** MK si gitmez ise en dibi göreceğiz bu adam hala nasıl elini kolunu sallayarak kulübe otobüse biner anlamış değilim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 314 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye