Zaman: 06 Ara 2019, 06:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 136  Sonraki
Yazar Mesaj

Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 16:17 

Genel Kurulumuz ve yeni Yönetimimiz ANKARAGÜCÜ camiasına Hayırlı Olsun.

En son batıkent06 tarafından 01 Kas 2019, 16:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 16:26 

O saldıran piyonlara 6222 uygulanmalıdır, gariban tribüncüler olsa uygulanır. Arkasında kim olduğu önemli değil kesinlikle uygulanmalıdır. Mahkeme de, karakol da uğraşıp dursunlar. Zaten böylelerinin derdi maça girmek vs olmaz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 17:21 

Duruşuyla, vizyonuyla, söylemiyle hem Genel Kurulun hem de Ankaragücü' nün gerçek kahramanı bence Osman Gazi Kandaş' tır. Genel Kurul'da çıkan olaylar nedeniyle, Genel Kurul iptal olacakken olağanüstü çabası ve becerisiyle Genel Kurulun sonuçlanmasını sağlamıştır. Ankaragücü' nün önünü açmıştır. Buna gözlerimle şahit oldum ve yazmak istedim.
http://www.youtube.com/watch?v=KC65F63tViQ

En son batıkent06 tarafından 02 Kas 2019, 09:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 18:41 
Kullanıcı avatarı

Yiginer dönemlerinde yüzümüze bakmayan siyasiler arka arkaya tebrik mesajları yayınlıyorlar
Bu olay bile ilerisi için umut veriyor
Fatıh mert dönemi iyi başladı bilet fiyatlari düştü engeller kaldırıldı inşallah bu etki takım uzerinde de en kısa sürede hissedilir

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 21:31 

Yazanların çoğu genç kardeşimiz. Burada yazan çizen yaşı benim gibi kaşar olanda var. yazanların hepsi yeğinerden kurtulduk diyorlar. haksızda sayılmazlar yani.
ama o benim gibi kaşar olanlar niye yazmıyorlar? biz bu gün sadece yeğinerden kurtulduk, esas yeğinerler tribünde (niye) demiyorlar.
lan sanki hepimiz çok efendi adamlarız? biz neysek başkanda oydu. neymiş adam demişki bunnarın çoğu işşiz güçsüz bunlara bakmak lazım, otopark filan demiş. neyine kızıyonuz bunun? yalanmı söylemiş? beleş bilet işine girmeyen, otopark, büfesi olmayan tribün lideri varmı?
ha seninkinin yoktur, ama onun emmisinin vardır. dayısının vardır. sende salak salak yok diye inanırsın.
olan ali ihsana oldu, garibim ne sandıysa bizim toplantıyı? gelmiş hesap soruyo. bak bak.
bu güne kadar bu kulüpte kim kimden hesap sormuş? maçası yiyen varsa, istisnasız tüm guruplara sorsun, avanta yedenizmi yiyonuzmu diye? bakın kendiniz hangi hastanede buluyonuz. bırakın bu temizim ayaklarını.
Fatih Mert yiğit bi kardşimiz, inşallah bu guruplara karşı dik dururda bu yeğinerlerden kurtuluruz.
Ali İhsan kardeşime geçmiş olsun, inşallah onun istediği Ankaragücü bundan sonra olur.
ister beğenin ister beğenmeyin ben yazdım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2019, 22:48 

Çok şükür allaha hamdolsun kurtulduk, gelelim yeni yönetime hayırlı uğurlu olsun rabbim hayırlı hizmet yapmayı nasip etsin camiamıza, eksikler gözle görülür derecede hızla düzeltilip bizde artık en azından avrupa kupalarında oynayacak bir takım hüvviyetine bürünelim inş.
Yeni yönetim çok akılcı bir iş yaparak biletleri düşürdü ama tek maçlık olabilir, bloklarda cezalılardan kalan kartları stada çekmek pzartesi günü birde çok zor, onun için yerinde karar tebrkler, taraftarı arkasına alan her zmana kazanır ...
Kongrede ise Ali abi çok yerinde bir tepki ile kalabalığa meydan okuması harkulade bir iş, kendisi gerek tribün reisi gerekse abi olduğunu bir kez daha gösterdi helal olsun...
Ben ve benim gibi eski yönetim dolayısıyla maçlara gelmeyenlerde tekrar dönecek güzel günler yakın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2019, 09:57 

dün fatih mert güzel bişey söyledi, biraz sabredilsin bi sonraki olağan kongrede elimiz çok daha rahat olacak gibi.

belli ki şu liste yapılırken bile malum kişi tarafından onu kabul etmem, bu ağcabağ ekibinden, öbürü bana muhalif falan diye müdahale edilmiş. zaten bazı isimler çok sırıtıyor, hani bilmeden sallamayım ama yazmış olmak için listeye yazılmış. keşke onların yerine listede birol darçın da olsaydı, hakan karabacak galiba ağcabağ'ın ekibinde önemli bi işadamı, hatta ali ihsan mutlu bile konuşmasından önce çoğu kişinin tanıdığı baya bağlantıları olan bi iş insanı, o da alınabilirdi.

böyle bi torba liste yapılsa en azından bu sene geçiş döneminde hem marka değerimiz hem maddi gücümüz 3-4 kat artabilirdi. küstürülmüş, kulüpten uzak tutulan o kadar adam var ki, yarısı kulübe kazandırılsa o özendiğimiz ali koç yönetimi vizyonunda yönetim oluşur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2019, 10:37 
Kullanıcı avatarı

Rothen yazdı:
Yazanların çoğu genç kardeşimiz. Burada yazan çizen yaşı benim gibi kaşar olanda var. yazanların hepsi yeğinerden kurtulduk diyorlar. haksızda sayılmazlar yani.
ama o benim gibi kaşar olanlar niye yazmıyorlar? biz bu gün sadece yeğinerden kurtulduk, esas yeğinerler tribünde (niye) demiyorlar.
lan sanki hepimiz çok efendi adamlarız? biz neysek başkanda oydu. neymiş adam demişki bunnarın çoğu işşiz güçsüz bunlara bakmak lazım, otopark filan demiş. neyine kızıyonuz bunun? yalanmı söylemiş? beleş bilet işine girmeyen, otopark, büfesi olmayan tribün lideri varmı?
ha seninkinin yoktur, ama onun emmisinin vardır. dayısının vardır. sende salak salak yok diye inanırsın.
olan ali ihsana oldu, garibim ne sandıysa bizim toplantıyı? gelmiş hesap soruyo. bak bak.
bu güne kadar bu kulüpte kim kimden hesap sormuş? maçası yiyen varsa, istisnasız tüm guruplara sorsun, avanta yedenizmi yiyonuzmu diye? bakın kendiniz hangi hastanede buluyonuz. bırakın bu temizim ayaklarını.
Fatih Mert yiğit bi kardşimiz, inşallah bu guruplara karşı dik dururda bu yeğinerlerden kurtuluruz.
Ali İhsan kardeşime geçmiş olsun, inşallah onun istediği Ankaragücü bundan sonra olur.
ister beğenin ister beğenmeyin ben yazdım.

Ben beğendim,Sizin tabirinizle kaşar :D

Ben eski taraftar diyeyim,1978 yılından beri Ankaragücü ile yatıp Ankaragücü ile kalkan biri olarak düşüncenize bire bir katılıyorum söylediklerinizin eksiği var fazlası yok. Fatih Mert başkanı twitter den kutlarken şöyle yazdım " Lütfen taraftara ölçülü yaklaşın bizler her daim Ankaragücüne veren taraftar olduk hiç alan olmadık şimdiye kadar alanlarda artık bi zahmet bizim safımıza geçip veren taraftar olsun"

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2019, 15:42 

Yiğiner belki de bilerek kongreyi bu kritik zamanda yaptırdı. Önümüzdeki maçlar acayip zor başkana sonuna kadar destek olmalıyız bu zor fikstürde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2019, 16:06 

Ben de bir kaşarım. Üstüne bir de delege . Şu yapılan GK'a yurtdışı görevim sebebiyle gelemedim ama Ali İhsan gibi uçağa atlayıp gelenlerin Ankaragücü sevgisini ölçecek bir kantar daha icat edilmedi derim.

98 yılından beri uğraşıyordum üyelik için ama bir türlü olamıyordum. 2012 yılında nasip oldu. Yiğiner ile hiç bir bağım yok onu söyleyim. Ankaragücü muhasebesindeki arkadaşların ifadesine göre yıllık ücretini tek düzenli ödeyen benmişim. Yani yukarıda bir arkadaşın ifadesiyle hep veren bir şahsiyetim ama Ankaragücü'nün bana yaşattıklarının/verdiklerinin yanında benimki öşür kalır.

Ankaragücü sevgisinden hem Pegasus'a hem ANTİ-X'e üye olup mutfaklarına katkıda bulunmaya çalıştım ikisi de maalesef tarih oldu. Olmasaydı kulübe yönetici yetiştiren birer okul olarak hayatlarına devam etmeleri, güçlü bir muhalif damar oluşturmaları mümkündü.

Geldiğimiz noktada Ali İhsan'ın başına gelenin bir başkasının başına gelmemesinin tek açıklaması "korku" ve Ankaragücü klasiği olur. Yiğiner maalesef iktidar zehirlenmesinin kurbanı oldu.Vefa denilen nostaljik duyguyu haketmişti ama son 9 aydaki hataları onu kötü anılarla tarihin karanlık kuyularına attı.

Bu koltuk sevdası bizimki gibi az gelişmiş sosyal düzenlerde kıtlık rantı üzerinden maddiyat devşirmenin en kestirme yolu olmuştur hem siyasette hem sporda.Bunu çözecek bir ilaç yok, eğitimin dozunu artırıp sabrı 5'e takmanın dışında.

Sonuç hepimiz için hayırlı olsun. Öncelikle Ankaragücü'nün sahipsiz olmadığını görmemiz açısından muhteşem bir final olacakken o müessir olay yüzünden herkesin gururu yerini utanca bıraktı. Ofisteki arkadaşlar görüntülerden bahsedince yemin ediyorum yaşadığım utancı onların tesellisi ile atlatabildim.

Önümüze bakacağız hem de büyük bir sabırla ve azimle. Üye sayımızı 10.000'e çekeceğiz. Giriş ücreti 1500 liradan 15 milyon TL yapar. Yıllık ödenti 250 lira. 2,5 milyon yapar. Düzenli ödenmesini sağlayacağız. 3 yıl üst üste o aidatı ödemeyen adamı afişe edeceğiz. Kamu alacakları bağlamında faiziyle kitleyeceğiz.Ceğiz cağız diyorum çünkü Ankara'da olduğum sürece hem eskiden beri hukuğum olan Tamer Açar üzerinden hem de diğer yönetici arkadaşlar üzerinden bunun telkinini bizzat yapmaya çalışacağım. Biraz daha çağdaş bir yönetim yapısına kavuşacağımızı düşündüğümden artık bundan sonra kulübe para ve fikir akışı olacağını tahmin ediyorum.

Sportif başarı elbette önemli ama asıl fabrika ayarımız bizim yetiştiriciliktir. Futbol ocağı olmalıyız tıpkı Türk liglerine her yıl en az 10 oyuncu kazandırdığımız o eski günlerdeki gibi. Bu bağlamda Tamer Açar'ın Altındağ tecrübesi, Cengiz Paça'nın Cebecispor ve diğer kulüp tecrübeleri bize ekstra katkı koyacaktır.

Ankaragücü'nün ve Ankaragüçlü'nün yüreği her yere gider !!!

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 136  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], tombulşişe

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye