Zaman: 22 Oca 2020, 19:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1520 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 06:43 
Kullanıcı avatarı

Bu herif daha iyi bir koltuk teklif edilmeden gitmez, karşısında durabilecek bir kul yok. Yönetime daha paralı adamları alıp yasağı kaldırır, oyununa devam eder.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 10:21 

Alıntı:
MKE Ankaragücü’nde 24-31 Ekim tarihlerinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkanlığa aday olacak Murat Ağcabağ’ın listesindeki isimler kulübe üye yapılmadı.

Ağcabağ, buna rağmen mevcut delegelerden bir liste çıkarıp seçime katılacağını bildirdi.

Ankaragücü Başkan Vekili Metin Akyüz, yönetim kurulunun 22 Ekim Salı günü yaptığı toplantıda, yeni üyelikler konusunu görüştüğünü söyledi.

Murat Ağcabağ ve arkadaşlarının daha önce kulübe listelerindeki 43 kişinin nasıl üye olabileceğini soran bir yazı gönderdiğini, üyelik başvurusunda bulunmadıklarını bildiren Metin Akyüz, “Yönetim kurulumuz son toplantısında üye başvurularını görüşerek karara bağladı Murat Ağcabağ’dan kulübe gelen bir liste olmadı. Dolayısıyla toplantıda bu konu gündeme dahi gelmedi. Bu saatten sonra yeni üyelik söz konusu olmaz. Hazirun listesi artık kesinleşmiştir” diye konuştu.

MKE Ankaragücü Başkan Adayı Murat Ağcabağ ise listesindeki 15 kişinin üye yapılması için başvuruda bulunduklarını, genel kurul öncesi bir kez daha girişimde bulunacaklarını hatırlatarak, “Bu başvurudan da sonuç çıkmazsa, Abdullah Karaata ve ben, mevcut delegelerden bir liste yapacağız. Seçime mutlaka katılacağız” dedi. VİRALSPOR

bu ne şimdi? sırf aday olmadı demesinler diye kongredeki vasıfsız adamlardan toplama yönetim mi oluşturulur?

ya ekibinle gelirsin yada toplarsın basını bakın biz başvurduk hala bırakmıyorlar ekibim yoksa ben de yokum der çekilirsin.
eğer osman gazi kandaş aday olmazsa 2 ay sonra bi kongre daha yapılır. hiç tanımadığın adamlardan oluşacak yönetimden hayır mı gelir allah aşkına.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 10:59 

MKE ANKARAGÜCÜ Kulübü'nün 19.10.2019 tarihinde oynanan MKE ANKARAGÜCÜ-BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca, "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

MKE ANKARAGÜCÜ Kulübü futbolcusu SEDAT AĞÇAY'ın aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 20.10.2019 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 17:14 
Kullanıcı avatarı

yine kurtulamıyoruz yiğinerden, bir ihtimal metin akyüze başkanlığı bırakıp, kendini onursal başkan ilan edebilir

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 21:03 

Murat Ağcabağ ne vadettiyse adamlar Osman Gazi Kandaş’ı bile kötülüyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 21:29 

Bu camianın kurtuluş reçetesini yazabilecek ender iki üç insandan biridir osman abi. Malesef delege yapısından ötürü yiğinerle anlaşıp gelmekten başka yolu yok. Kabul eder mi bilmiyorum ama nasıl geldiği şu bulunduğum konumda cidden önemli değil. Nasıl gelirse gelsin kalpten inanıyorum ki şu çarpık düzeni düzeltmek için elinden geldiğinin fazlasını yapacaktır !

İnşallah gelir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 21:35 
Kullanıcı avatarı

Insanlar somut gerçekler yerine , hep hayallerin peşinde koşarlar , bu hem bizim hayal dünyamızla alakalı hemde nasıl yonlendirildigimizle ilgili.

Bi agcabag sevdasıdır gidiyor , osman kandaş için ise bazi yönlendirilmiş sayfalar karalama başlatmış.

Lan agcabag denen adamın klubün kasasına 1 tl si geçmemiş bugüne kadar. Osman kandasın ise istifa ettiği güne kadar tesislere yaptıkları hariç en az 8 10 milyonu gitmiştir.

Agcabag Ankaragücü ismini 2 senedir ağzına alırken, Osman Kandaş deplasmana otobüsle gitmiş biridir. Çocukluktan Ankaragucludur.

Hepsini geçtim , antremana çıkmayan , sözleşmesini fesh eden yabancı futbolcularla sürekli poz veriyordu. Takimin küme düşmesi için elinden geleni yapmış biri gelip baskan olacaksa , Yiginer niye gidiyor o zaman? Adam 2 kere şampiyon yapmış, o kalsın daha iyi bu durumda.

Tabiki miadını doldurdu ve acilen gitmesi gerekir ama yerine gelecek isim agcabag değil. Bence en iyi aday Osman Kandastir ama olur mu verir mi Yiginer bilemem.

Ama bilinmesi gereken bisey var , osman kandaş gelirse , tribünler kolay kolay ona cephe alamaz , o da kimseye bunu yaptırmaz. O yüzden bunu bilenler onun gelmesini istemiyor da olabilir.

Sanmıyorum ama keşke olsa. Ankaragücü ismi nasıl ülkede gerektiği saygıyı yeniden görüyor, hepimiz şahit oluruz.

Tüm tribünlerle arası iyi olabilecek tek kişi de yine kendisidir. Uzun zamandır her anlamda sağlanamayan birlikteliği de sağlayabileceğini düşünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 21:53 

Bu klube başkan olmak istiyorsan eğer malesef yiğinerle masaya oturmak zorundasın,

Umarım Osman Kandaş yeni başkan olur, sonuna kadar güvendiğim tek isim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 22:03 
Kullanıcı avatarı

mstf1910 yazdı:
Bu takım MY denen dangozdan kurtuluyor, ama, Yine kendi isteği ile değil ağa babaları ona bir teklif sundu, oda ankesob u tercih etti hani gönülden (!) Ankaragüçlü abimiz çünkü orada dönen rant daha büyük üzüldük mü hayır bilmem Nesinin hörekesine kadar yolu var . Osman Gazi Kandaş hayırlı olsun sonradan olma değil harbi Ankaragüçlü ilk icraat Tandoğan tesisleri .

8 Ekim’de yazmıştım. Şu an ki görüşme mevcut iki dostun ya da ahbabın görüşmesi değil zoraki zorunlu bir görüşme . Bizde bir kitle var özellikle tweter mıdır nedir orada toplanmışlar , kimsenin Ankaragüçlülüğünü sorgulamak haddimiz değil lakin bu tipler Takımın değil de isimlerin Peşinden koşmayı ve o isim uğruna karşılarına ne çıkarsa çıksın sorgusuz sualsiz yaftalamaya alışmış bu durumu kendilerine meslek edinmiş tipler var ben onlara sanal üfürükçüler diyorum şimdi toplanmışlar bir isim uğruna Osman Gazi Kandaş a sallıyorlar ne için daha bir icraatını göremediğimiz MA için , ya delirmeyin MA suna MY sine takılmayın kim bu kulüp İçin iyi bir şey yapıyor bir çivi çakıyor ise köpeği olalım kim dalga dümen Peşinde hep beraber karşı çıkalım kötü körüne bağlı olacağımız tek şey Arma olsun Arma

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 22:39 

Gelen başkan çekilen çilelerin hesabını sormayacaksa, mali tabloları ortaya koyup hak aramayacaksa babamın oğlu olsun gram umrumda değil. Başkanın kim olduğundan daha önemlisi neleri yapabileceği.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1520 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Baidu [Spider], BalıkesirBoys, Bing [Bot], Bizans1905, fuar, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, KafalarTam35, kasadaparayok, kei, körfezli_celik, Lular, mecbur, puhhhh, Stabil35, TottiReiz, tribunde, yasingzt, yeşilinmatemi, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye