Zaman: 18 Oca 2020, 22:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Sarıyer | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019, 18:55 

Bugün Sancaktepe'deki Sarıyer maçındaydım. Geçenlerde bu forumdaki bir muhabbette bir arkadaş "2.Lig gol atıp skora iyi yatmayı bilenlerin ligidir" diye bir yorum yapmıştı. Bugün o arkadaşa hak verdim. Sancaktepe maçı 1-0 kazandı, olabilecek en leş, en zevksiz, en sıkıcı futbolla. Az sayıda geliştirdikleri ataklardan birinde gol attılar, Sarıyer gitti gitti atamadı. Sancaktepe'yi geçen senelerden bayağı geride gördüm. Giden oyuncuların yerlerini gelenler dolduramamış. Can Erdem ile Erhan Şentürk sayısız top kaybı yaparak ev sahibi takım taraftarlarına saç baş yoldurdular, bir tane de olumlu işleri yoktu. Taraftar dediysek de tribünde taş çatlasa 100-150 ev sahibi takım taraftarı vardı. Beni asıl şaşırtan ise Sarıyerlilerin maça gelmemeleriydi. Gelirler güzel tribün yaparlar diyordum ama misafir tarafı boştu. Sarıyer'de 20 numaralı defans oyuncusu çok sakardı. Taca atabileceği topları kornere atıyor, rahatça uzaklaştırabileceği toplara vuramıyor. İleride genç bir çocuk vardı, çok hareketliydi, çabaladı durdu ama yardım gelmeyince birşey yapamadı. Sancaktepe'de ise maçın yıldızı aynı zamanda tek gole de imzasını koyan Melik Derin'di.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2019, 20:51 
Kullanıcı avatarı

Toplam 500 civarı seyirci vardı statta, bunun 100 kişisi filan bizdik sivil olarak. Sarıyer tribünü boştu, çünkü bize deplasman yasağı koydular. Sancaktepe yönetimi bilerek yapmıştır bunu. Çünkü geçen sene olduğu gibi burayı inletir, 3 puanıda alır dönerdik bugün yasak olmasaydı, neyse..

2 takımda geçen seneki gücünden uzaktı. Galibiyete yakın oynayan bizdik, atamayana atarlar kuralı işledi mağlup olduk.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 10:13 
Kullanıcı avatarı

Merhaba bizden ders almışlardır sahayı inlettik 3 puanı almıştık Sancaktepe taraftar topluluğu yok 15-16 yaş mahalle çocuklar tribün yapıyor. o maçta iyi pas yaparak rakip yorduk ikinci yarı hızlı oyuncularla skora gittik bu hafta urfa maçını kazanıp play off için önemli bir yol aldık. Bu hafta maçımız sizinle öncelikle geçmişte çetin maçlar oldu ama eskiye dönmeye konuşmaya gerek yok dostça bir maç olsun futbol saha içinde kalsın futbolu konuşalım stadın deplasman kapasitesi ne kadar gene sıkıntı yaşar mıyız? sancaktepe çok sıkıntılar oldu Zonguldak İstanbul katılım iyi olacak Sarıyerli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Deplasman taraftarı kontenjanımız 240. Size yeteceğini sanmıyorum. Hem takımınız beklentinin üstünde iyi bi sezon geçiriyo zaten, hemde istanbuldaki hemşerileriniz falan yetmez size yani. Bizim geçen seneki havamız yok, içerde sıkıntılar var. Sivil olarak bizim tribüne girebilirsiniz. Size karşı dost ya da düşman gözüyle bakılmıyo burda. Efendi gibi gelip gidin, sorun yaşamazsınız. Nasıl gelinir, nerde ne yenir-içilir vs yardımcı olabileceğim başka bişey olursada sorabilirsiniz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 13:29 
Kullanıcı avatarı

Bizim içinde aynı şeyler geçerli arma için orada olacağız başka bir amacımız yok takımımızı destekler geri döneriz 240 kişi yeterli olacağını düşünmüyorum ek bir kontenjan verilmez sivil olarak sizin tarafta olabiliriz bilemiyorum hayırlısı yardımların için teşekkürler bir şey olursa tekrar sorarım hak eden kazansın

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 18:09 

Sarıyer için kayıp sezon olduğu çok net. Herkesin aklı hala geçen sezon kaçan şampiyonlukta. Yapılmayan santrafor transferi, içeride kaybedilen Eyüp ve Bayrampaşa maçları...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: black1914, DeLaGuarda55, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, Hydrozn, ilrimed, kasadaparayok, Lusage, nediyorduk, pcinho32, pirlo35, protokol, saffet8, SeferKSK, tribunde, ÜçYüzOnİki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye